Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ludzie!

 

Szukam producenta strzemionek na wieniec, murarz nie ma czasu je robić: trzeba kupić drut, potem go rozciągnąc, pociąć i związać.

 

Może jest ktoś kto to robi - Wrocław i okolice? Potrzebuje 420szt. drut fi6 24/24

 

Natalia

:roll:

 

Natalia, co znaczy nie ma czasu - przecież to jego obowiązek. W ....... się im wszystkim poprzewracało. :evil: :evil: :evil: Nie daj się kobieto. !!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A wiec chwalę się prawie skonczoną elewacja:)

 

Trzeba jeszcze tylko dokonczyć podbitkę, poukładać z powrotem w tamtym miejscu dachowkę, dorobić kawalątek cokołu z przodu, potem obsypać budynek, posprzątac, nawieźć ziemi, zrobic tarasy, podjazdy itd itp (mozna by wymieniac i wymieniać)

 

 

:)

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Pięknie, naprawdę pięknie. Drobiazgi Wam zostały :wink: :wink: , a że czasu sporo trzeba im poświęcić to już szczegół.

 

Iwonko, gratuluję (oczywiście Wozikowi też - ale nie wiem czy powinnam, bo tylko Ty się chwalisz ) :roll:

Kiedyś, jak wyzdrowieje Hania, mieliście do nas przyjechać, coś tam podglądnąć. Hania już chyba dawno zdrowa a Was nie ma czyli pewnie sami przebrnęliście przez temat odwodnienia. Ale za to ja zapytam czy moglibyśmy któregoś dnia podglądnąć Waszą podmurówkę. Musimy coś wybrać więc może jak zobaczymy w realu to decyzja będzie łatwiejsza.

Pozdrawiam

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Przeczytałam sporo postów i trochę się podłamałam, wszyscy sa bardzo zaawansowani w tych swoich budowach...

Mam pytanie kto dopiero zaczyna, żeby jakoś podzielić się problemami, wymienic wrażenia i stworzyć małą podgrupę wsparcia dla początkujących? :-)

Jesteśmy na etapie ławy i fundamentów. Budowa na Widawie (pn W-wia).

 

A propos kto sie orientuje gdzie teraz załatwić porotherm w jakiejś normalnej cenie i żeby był jeszcze dostępny od ręki? Słyszałam że ludziska z Niemiec ciągną materiał, albo z Czech, nie mam pojęcia jak sie za to zabrać.

 

pozdrawiam Forumowiczów

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiejus

 

Zostały mi 4 opakowania "naszego" styro. Kiedy będziesz ocieplała, koleżanko? Gdyby Ci brakło to pamiętaj, że u mnie jeszcze chwilę może poczekać. A jeśli wystarczy Ci swojego to myślę, że mój komus pewnie się przyda.

Pozdrawiam

Agnieszka

 

Agnieszka ocieplamy w połowie czerwca, więc jak możesz to przetrzymaj jeszcze chwilkę to styro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Łukasz, będziemy sąsiadami. Także budujemy w Radwanicach. U nas rosną mury. Niestety z ekipą Cię nie poratuję. Też szukaliśmy dobrego murarza, ale większości sie w ..... poprzewracało z nadmiaru zleceń. Muruje mój Tato , co oszczędza mi wiele stresów i super wychodzi. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia. Gdzie stanie Twój domek?

 

Czesc Jola, fajnie ze jest na forum ktos z sasiedztwa. Bede sie budowac na Teczowej, a gdzie sie muruje Twoj dom?

 

Cześć Lukasz Radwanice,

W takim razie będziemy bliskimi sąsiadami - ja mam domek na Lazurowej. W którym miejscu Tęczowej będziesz budował? To jest nas na forum już czworo "radwanickich budujących się" :)

 

Jola z Melisy w sobotę widziałem Twoje mury - nieźle - kiedy strop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichAsiek - czytałam w innym temacie wypowiedZ Jareko, że piaskowiec absolutnie się nie nadaje na zewnątrz, bo zielenieje.

 

Są środki, które temu zapobiegaja. Coś na zasadzie impregnacji ale szczegółów nie znam. Widziałem kilkuletnie ogordzienie i podmurówkę w ten sposób zrobione i żadnych śladów nalotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wam za pomocne wypowiedzi, tak -zdecydowałam się na 2.74, dokupilam BK12.

 

Murarze- myślę, ze nie tylko moj -nachapali robót i ledwie dyszą, pierwsze strzemionka kręcil, na następne nie ma czasu :evil: Kupiłam. Przerwy technologiczne mam BARDZO długie, kiedyś napomknęłam że za długie - usłyszałam , ze "nie bedzie w stresie pracować"...

 

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ja muszę godzić sie na niektóre rzeczy, bo zostane z ręką w nocniku.

 

Xena - wakację sa bliiiiisko.

MTW1, Gosia -moją specjalnością są złe wybory...

Kuleczko - rewelacja, naprawdę. Chcesz by mi gula urosła?

Dabell - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Trzymającą Władzę ;)

Nie wiecie może gdzie od ręki można kupić jakieś 500 sztuk cegły pełnej klasy 150??

Jak zwykle ekipa potrzebuje na wczoraj..

 

Pozdrawiam,

K

Widziałam 3 dni temu dostarczyli cały transport cegły pełnej z Podzamcza do hurtowni AB Renowa na ul. Karmelkowej - po1.40zł/szt.

 

DZIĘKI!!!

Jutro cegły z Renowy przyjadą na moją budowę :)

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec chwalę się prawie skonczoną elewacja:)

 

Trzeba jeszcze tylko dokonczyć podbitkę, poukładać z powrotem w tamtym miejscu dachowkę, dorobić kawalątek cokołu z przodu, potem obsypać budynek, posprzątac, nawieźć ziemi, zrobic tarasy, podjazdy itd itp (mozna by wymieniac i wymieniać)

 

Piękny dom, szczerze gratuluję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...