Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

o ludzie, co sie tu nawyprawiało od wczoraj ??????

 

W pełni podzielam zdanie Smoka - jak ktoś chce to tutaj pisze, jak nie to poczyta i idzie dalej. I co w tym złego. Wszak pod tytułem "Klub Budujący" jak byk jest napisane - "miejsce na przyjacielskie pogaduszki niekoniecznie o budowie".

Dobrzykowice - co się z Tobą stało ???? Przejrzyj Ty wcześniejsze strony i zobacz jak umiałeś żartować???

Nie zapomne jakie były moje początki na forum latem ubiegłego roku - najpierw czytałam strony wrocławskiej i nijak nie miałam odwagi tu wskoczyć - tak zamknięta się wydawała ta grupa. Ale to były pozory :smile: Jak tylko odważyłam się napisać to powitaliście mnie serdecznie i Ty byłeś jedną z tych osób !!!!

A teraz piszesz że nie możesz się włączyć do pisania ???? Jakoś mi to nie pardzo pasuje :sad: Tym bardziej że sama kilkakrotnie Cię wywoływałam i się nie odezwałeś.

Dobrzyku - proszę pisz !!!!!!! i nie obrażaj się na nas !!!!! Pozdrawiam Cię serdecznie :smile::smile::smile:

i całą resztę tylko czytających również :grin: i oczywiście pozostałych 2 aktorów Smoka i Frankai również :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chcialbym wszystkich przeprosić, z tego co widze nie mialem racji (przynajmniej tak twierdzi większość :smile:), obiecuję nie przelewać na forum moich czarnych nastrojów... a może to bylo z zazdrości ? nie wiem , bylo nie bylo ...

pozdrawiam wszystkich

 

PS Smok masz rację odbiór pisanych tekstów jest często wręcz odwrotny do intencji autora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzykowice - z Twoich wczorajszych postów tak wynikało - pogniewałeś się/ obraziłeś na tych co tu piszą ostatnio, bo nie dają Ci nic dopisać i mają tu jakiś "swój" świat.

Tak przynajmniej ja to odebrałam.

Ale już koniec, nie spierajmy się o głupoty.

I mam nadzieję, że Twój wisielczy humor zakończy się wreszcie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...