Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Natalio

jestem zaskoczona, że w Arisie tak Cię potraktowali :-? :evil: .

Ja miałam do tej pory jak najlepsze zdanie o tej firmie. Nie miałam takich problemów. A ten kierownik, z którym rozmaiwałaś to p. Demków (właściciel)?

Wiem, że mają teraz kociokwiok z materiałami, bo Styropolowi spalił się magazyn ze styropianem i mają teraz o 200% więcej klientów, ale to nie uzasadnia takiego traktowania :evil: .

Jeżeli chodzi o cenę to koniecznie rozmawiaj z p. Demkowem (mogę Ci dać telefon na priv) - i przyduś go. Ja naprawdę miałam najlepsze ceny, ale zawsze tylko z nim rozmawiałam.

pozdrawiam

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalio-potwierdzam to co mówi dabell-tylko z własccielem rozmawiac (tez mialam od dabell telefon do niego).

 

Kupilam w sumie tam tylko tynk i kleje itd - ale wszystko bylo ok. No moze po za jednym, ale w sumie moglam o to zapytac przed transakcja.

 

Przywiezli wzystko na budowe i juz. Trzrba bylo amemu rozladowac z przyczepy... Pierwszy raz sie z tym spotkalam. Ale cena dobra za tynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalio

jestem zaskoczona, że w Arisie tak Cię potraktowali :-? :evil: .

Ja miałam do tej pory jak najlepsze zdanie o tej firmie. Nie miałam takich problemów. A ten kierownik, z którym rozmaiwałaś to p. Demków (właściciel)?

Wiem, że mają teraz kociokwiok z materiałami, bo Styropolowi spalił się magazyn ze styropianem i mają teraz o 200% więcej klientów, ale to nie uzasadnia takiego traktowania :evil: .

Jeżeli chodzi o cenę to koniecznie rozmawiaj z p. Demkowem (mogę Ci dać telefon na priv) - i przyduś go. Ja naprawdę miałam najlepsze ceny, ale zawsze tylko z nim rozmawiałam.

pozdrawiam

Dabell

 

 

Dabell

Czy mogę też prosić o telefon do Pana Demkowa na priv? :lol:

Z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, tak myslałam, że około 300 za wywrotę humusu

Bogumiła dziekuję! podejdę

a pytanie drugie - ktos z moich okolic będzie potrzebował humusu? (gdzies za dwa tygodnie) jesli tak to prosze na prv

 

Xena ja płaciłam za 24 tony 370 zł ale ziemia czyściutka bez żadnych kamieni.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak zostałam potrakotowana w hurtowni PWAris [/color] - notabene polecanej na forum.

 

Parę dni temu zamawiałam u nich styropian ekstrudowany XPS8. Pani przez telefon poinformowała mnie, ze jeśli kupie cały system(styro,tynk, kołki, siatkę) to dostane cenę hurtową. Przy zakupie okazało sie to nieprawdą - kupiłam caly system (choć nie musiałam, bo mialam siatke i kołki) a cenę dostałam detaliczną. No myślę, trudno, ważne że mam styropian.

Dzisiaj o 12.00 mieli nam go dostarczyć, działka jest prawie 40km od Wrocławia, wiec mąż o 11.00 wyjechał i dzwoni do mnie o 15.00 - NIE MA STYROPIANU (fakt, mógł wcześniej zadzwonić) i wraca do Wrocławia.

Gdy zadzwoniłam do PWAris - poinformowano mnie, ze za chwilę samochod wyjedzie. ja na to, że nie będzie miał go kto odebrac. Usłyszałam w odpowiedzi - że go zrzuca na ziemię i tyle... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ja wtedy zadzwoniłam do kierownika hurtowni - i wiecie co uslyszałam - JESLI MI SIę COS NIE PODOBA - MOGą ZERWAC TRANZAKCJE I PIENIADZE ZA STYROPIAN ODESZLA MI POCZTA.

 

Boże-jak sie podle poczułam. Ktoś na forum napisal - hurtownie górą -nie muszą walczyć o klienta. Ale czy naprawde musimy tolerować takie zachowanie?

 

Co wy na to kochani forumowicze?

 

Natalia dzwoń do szefa p. Przemysław Demków 0501 344 885 telefon do niego podaję na forum ponieważ jest on wpisany również na ich stronie www. Trzeba reagować na bieżąco i nie pozwalać na takie traktowanie. Zaznacz, że informację podałaś na forum Muratora. On wie, że ma sporo klientów z tego forum.

Ja zamwiałam u nich we wrześniu i wszystko było jak najbardziej w porządku. Pan, który przywoził mi materiał nawet pomagał wnosić go do środka.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ponawiam pytanie czy ktoś z Was ma może kontakt/firmę do polecenia, która byłaby w stane zrobić PROJEKT przyłącza energetycznego do domku (w zastepstwie Energii PRO)?

 

Pzdr,

TS

 

mogę podać Ci namiar na człowieka, który robił projekt przyłącza energetycznego dla nas. On robił na zlecenie EnergiPro ale myślę, że prywatnie można się do nich zgłosić. Chcesz? ;-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywiezli wzystko na budowe i juz. Trzrba bylo amemu rozladowac z przyczepy... Pierwszy raz sie z tym spotkalam. Ale cena dobra za tynk.

 

Ja zawsze zaznaczałam w Arisie, że o konkretnej godzinie będą u mnie na budowie jacyś pracownicy, więc nie miałam problemu z rozładowaniem. Pan pomagał rozładowywać w znaczeniu przygotowywał materiały na samochodzie tak by było najprościej je zabierać. Nie nosił do domu, ale jak widać urok Marzki działa cuda :-).

W sumie jak do mnie przyjeżdzali to zawsze miałam przynajmniej cały samochód zapakowany - jak nie z przyczepą :roll: .

Kupowałam u nich wełnę, styropian, papę, płyty GK, stelaże i wszystko do montażu GK, więc mieli co wozić.

 

Natalio - koniecznie powiedz o forum Muratora. Pan Demków wie, że działa grupa wrocławska. Z pewnością nie będzie chciał złego rozgłosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt jeszcze nie zajmował się kuchnią?

 

Witaj Angelika.

Mam już zamontowaną kuchnię i wydaje mi się, że teraz prawie każda firma (każdy salon meblowy, sklep czy też stolarz) zrobi Ci meble na wymiar. A jeśli nie każdy to większość.

:)

 

Tak, ale chodzi mi o sprawdzona firmę, bo juz widziałam kilka robionych kuchni przez salony, poprostu tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt jeszcze nie zajmował się kuchnią?

 

Witaj Angelika.

Mam już zamontowaną kuchnię i wydaje mi się, że teraz prawie każda firma (każdy salon meblowy, sklep czy też stolarz) zrobi Ci meble na wymiar. A jeśli nie każdy to większość.

:)

 

Tak, ale chodzi mi o sprawdzona firmę, bo juz widziałam kilka robionych kuchni przez salony, poprostu tragedia.

 

Sorki ale bardzo sie spiesze, jutro odpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kuchnię robioną przez stolarzy. Moja kuchnia jest taka zupełnie zwyczjna, bez cudów. Nie wiem, jaką chcesz mieć kuchnę, nie wiem czy oni potrafią zrobić np. kuchnię nowoczesną. Jeżeli chcesz, to mogę podać ci na nich namiary to sama pogaqdasz. Nie robią drewnianych frontów.

wiesz, chcę tradycyjna kuchnię, nie chcę jakiejś nowoczesnje. Zwykła, prosta z ladnymi frontami drewnianymi, jedyne czego wymagam, to samodomykające się szuflady, takie bezzatrzaskowe - na tym bardzo mi zależy.

Chcę w niej zabudować piekarnik "na piętrze", płytę do gotowania , zmywarkę.

 

Chętnie poprosezę o namiary na priv i ewentualnie, jesli posiadasz, to jakies zdjątka Twojej kuchni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...