Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kulka - gratuluję wyniku !!!

ale i mam pytanie - otwarte - czy dawałaś pod wylewki papę, jeśli tak to czy

chudziak smarowałaś dysperbitopodobnym środkiem ?

 

Więc ja ostatecznie po konsultacji z wieloma ludkami, poprzez kierownika budowy, zaprzyjaźnionego kierownika budowy (nie mojego) itd itp zdecydowałam się na rozwiązanie takie jak tutaj: http://www.budujemydom.pl/abc/123_izolacje_na_podloge/

 

a wcześniej porządnie wysprzątaliśmy domek. Folia na spód poszła podwójnie. A w mokrych pomieszczeniach damy dodatkowo pod kafelki folie w płynie. I tyla.

 

a ja już ma tak w jednym pokoju :lol:

 

Wow!! Fajowo :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

 

od jakiegoś czasu prowadze poszukiwania na szeroką skalę wykonawców do zabudowy poddasza płytami G-K, sufit podwieszany itp. Czy możecie kogoś polecić. Najlepiej co ma doświadczenie w regipsach kładzionych 2 warstwowo. Tak ponoć kładą w Niemczech bo nie pękają. U nas ze względów ekonomicznych jeszcze większość robi na 1 warstwę.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Mini tartak masz w Kiełczowie --za budynkiem ZUK , / rejony cmentarza / ---łaty tam dostaniesz bez problemu -----z wieźbą bym się nie odważyła...ale ją już masz ...

 

Duży tartak jest w Dobroszycach----71/314-18-19 / w Borowej na światłach w lewo ----i cały czas prosto..............

 

 

pozdr

MTW1

Dzięki za namiar, zupełnie zapomniałem o tym za Wodrolem w Kiełczowie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka ---

 

--- myślę nad drzwiami wewnętrznymi PORTA --------spróuje się sprężyć , choć zostało parę dni, ale najpierw muszę się określić z kamieniem na kominek .

Jutro jestem umówiona z p. Darkiem Maleszakiem w hurtowni na Szczecińskiej , może uda mi się od razu na coś zdecydować....

 

 

A kolor drzwi wewnętrzych dobierasz do podłóg , okien czy masz poprostu jakiś upatrzony ?

 

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtw1 - no to czekamy na Twoją decyzję - myslę, że rabat wart sprężenia, ale oczywiście parę dni w tą czy w tamtą nas też nie zbawi (byleby przed podwyżka zdążyć.

 

Kolor to orzech 3 (lub 4-jeszcze rozważam): 1-podoba mi się, 2-pasowac będzie do moich kolorów we wnętrzu (okna, parapety, schody, blat barku itd:))

 

p.s. Tez parę dni temu wybierałam kamień na Szczecińskiej:-) Podobno juz tną i za 3 tygodnie chcą montować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka ---

Parapety wew. masz już zamówione ?

 

Podawałaś kiedyś namiar na ul. Gajowicką , możesz go przypomnieć ? Bo nie moge odnaleźć :(

Jaką cenę tam miałaś i jaki termin wykonania Ci podali ?

 

Mam stolarza, który obiecuje 2 tyg.realizacji i chce za jesionowe parapety 120 zł za mb

 

 

Muszę się sprężać z zamówieniem ...bo gładz na górze mi w przyszłym tygodniu już chcą robić ---a parapety podobno idą zaraz po tym

 

 

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - jeszcze nie zamówiam, bo potrzebuję raptem tylko 2 a być może będę je miala jako dorzucony gratis, więc się wstrzymuję:)

Poza tym to drewno, więc lepiej wstrzymac sie z nimi na PO mokrych pracach. Chociaż fajnie jak tykarze/"gładziarze" kładą parapety bo je od razu ładnie moga obrobić.

 

Ceny na Gajowickiej:

25 cm - 105 netto

30cm - 125 netto

 

Termin realizacji - ok 2-3 tygodnie.

 

Bardzo mi się podobały.

 

Tel: 71 333 70 46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrew23

kulka i.w. - być może dorzuciłbym do zamówienia drzwi Porty kilka par drzwi wewnętrznych, muszę tylko skłonić żonę do szybkiej decyzji jakie drzwi chce mieć w domku

 

A jak technicznie to się odbędzie? Jedna osoba formalnie będzie kupującym czy każdy z "grupy trzymającej władzę" dostanie swoją fakturę i sam zapłaci ale praktycznie dla sprzedawcy będziemy jednym odbiorcą???

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...