Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o kurcze...

a jest dostępny?

 

Xeno z przerwami ale jest, jak nie ma dziś to jest za 2-3 dni z tym że niekoniecznie Górażdże, może być import z niemiec albo czech

 

(słysząłam plotki że w Górażdżach ubiegły czwartek mieli przestój bo zepsuł się piec, nie wiem czy już produkują ale pewnie tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrew23
kulka i.w. wchodzimy w deala drzwiowego /9 sztuk/, być może też jeszcze sąsiad się dołączy; więc uwzględniaj nas przy umawianiu obmiarów /Oława/, na priva podeślę nr komóry do żony, która będzie sie tym dalej zajmować :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuch właśnie w zeszłym tygodniu zauważyłam ten sklep w Leśnicy, o którym piszesz, ale jeszcze nie byłam w środku. Mówisz, że warto to super :D Zawsze im więcej wyboru tym lepiej, a może faktycznie ceny będą korzystne :wink: Mają tam standardowe firmy czy jakieś inne też (np. jak w Womagu)?

Pozdrawiam :D

 

co do sklepu w śroku to raczej standard (i ekspozycja taka sobie) - opoczno, paradyż itp. ale można popytac czy nie ściągną czegoś jeszcze, bo sami to przywożą z Opoczna zresztą. Myśmy poprzednio obejrzeli sobie kafelki w Adako na Karmelkowej, wybralismy coś a zamówiliśmy w Leśnicy, o ile pamiętam różnica była koło 8 PLN /m. nie mieli wtedy tego na stanie ale ściągnęli nam bez problemu. Dla nas dodatkowy plus bo mieszkamy na Złotnikach i nie musieliśmy płacić za transport:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupo...

 

ma ktoś może nr telefonu do P. Bereżańskiego od ogrodzeń siatkowych. Bo mam tylko stacjonarny a musiałabym się z nim jak najszybciej skontaktować...

 

kulko, ja myślę że jak będziemy tyyyyyle drzwi zamawiać to powinnaś chyba jakiś prezent dostać od sprzedawcy z którym rozmawiasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy macie pomysł co to za pasożyt rośnie na lisciach mojej Lipy? :o

http://img245.imageshack.us/img245/4428/male1sg8.jpg

 

Jak to wytępić? To roślina/ larwa?

 

Pzdr,

Adam

 

zadaj to pytanie w wątku pogotowie ogrodnicze Mirka w "Pamietajcie o ogrodach"

....a to w ogóle lipa jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulko - w Womagu wybrałam płytki hiszpańskie Baldocer seria Durango (do górnej łazienki) - 49zł/m2 (są w dzienniku), gres włoski firmy Del Conca (10,5mm grubości w najwyższej V klasie ścieralności) - ok. 125zł za wymiar 30*60, ja wybrałam kolor (KY9), który mi sprowadzali, ale kolory, które mają na magazynie są w okolicach 99zł. Do tego będę miała dobrane płytki z tej samej fabryki KY chyba 5 :-) za ok. 90zł do małej łazienki. Do wyboru jest chyba 10 wersji kolorystycznych tych gresóww tej serii (są też inne serie). Gres jest super. Mój kafelkarz powiedział, że będzie wieczny - to samo mówiła pani w sklepie.

Xeno- cement wychodzi worek za 16,50zł (40worków/tonę). Czyli i tak nieźle, a myślałam że przepłaciłam :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupo...

 

ma ktoś może nr telefonu do P. Bereżańskiego od ogrodzeń siatkowych. Bo mam tylko stacjonarny a musiałabym się z nim jak najszybciej skontaktować...

 

kulko, ja myślę że jak będziemy tyyyyyle drzwi zamawiać to powinnaś chyba jakiś prezent dostać od sprzedawcy z którym rozmawiasz :)

 

Ja mysle ze klamexczki w super cenach powinnismy dostac 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Womagu wybrałam płytki hiszpańskie Baldocer seria Durango (do górnej łazienki) - 49zł/m2 (są w dzienniku), gres włoski firmy Del Conca (10,5mm grubości w najwyższej V klasie ścieralności) - ok. 125zł za wymiar 30*60, ja wybrałam kolor (KY9), który mi sprowadzali, ale kolory, które mają na magazynie są w okolicach 99zł. Do tego będę miała dobrane płytki z tej samej fabryki KY chyba 5 :-) za ok. 90zł do małej łazienki. Do wyboru jest chyba 10 wersji kolorystycznych tych gresóww tej serii (są też inne serie). Gres jest super. Mój kafelkarz powiedział, że będzie wieczny - to samo mówiła pani w sklepie.

witaj sąsiadko :-)

chyba warto zainwestować w dobry gres......widzę po moich zwykłych tanich płytkach w kuchni, że po 3 latach uzytkowania kruszą sie przy niektórych brzegach, tj. np. przy cokoliku (nie powiem w ten cokolik pewnie szurnęlo coś z nastawieniem na odkurzacz ;-) ) ale mimo to chyba nie powinien się wyszczerbić :cry:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 8 tygodni, to może i ja się podepnę pod te drzwi?

 

u mnie będzie 10 sztuk

 

 

ale to nic pewnego jeszcze, musze się namówić z mężem.

 

A mozna zam owić z późniejszym terminem dostawy? bo tynkarzy jeszcze nie mam umówionych i nie wiem czy 8 tyugodni to jednek nie za wcześnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braliśmy u Mikołajczyka na Legnickej. Dostawa okien w terminie, okna bez uszkodzeń, sprawny montaż.

 

Panowie przez pomyłkę zamontowali odwrotnie 2 okna a ja mimo że byłam na budowie nie zauważyłam, ale z poprawką nie było najmniejszych problemów.

 

Sugerowałabym jedynie sprawdzić klamki czy nie mają uszkodzeń bo u nas 4 klamki idą do wymiany bo przyjechały uszkodzone.

 

Mimo że płaciliśmy 100% przedpłaty żeby dostać zimowy rabat, żadnych problemów z dostawą choć można by się zastanawiać jak to będzie przy zapłacie z góry.. Tak że polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, znowu pytania :) .

 

W oryginale w projekcie mam ścianę 24cm Silki + ocieplenie 12cm. Z racji problemów z silką byc może bede zmuszony wybrac jednak Porotherm 24cm. i tu pierwsze pytanie - czy w dwuwarstwowej scianie taka szerokosc sciany nosnej z Porothermu wystarczy (wiadomo, ze silka jest znacznie ciezsza)? Czy lepiej zamienic go na 30, 36 + ocieplenie?

 

Drugie pytanie - jaki jest aktualnie trend dawania grubosci ocieplenia w scianie dwuwarstwowej? Rok temu bylo to 12cm, w tym (ja sam tyle chce dac) 15cm. Warto dac wiecej? W skladzie budowlanym namawiaja mnie na 20cm :o .

 

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...