Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Koleżanki i Kolegów z Grupy Wrocławskiej.

Pytanie kieruję do Was, bo z Waszej okolicy pochodzi pracownia Archis. Czy ktoś zetknął się z ich projektami? Co możecie o nich powiedzieć. Mi

są zupełnie nie znani...

Pracownia chwaliła się popularnością w okolicy.

 

spodobał mi się projekt BOCIAN, do którego chciałbym dostawić garaż.

Czy ktoś buduje Bociana?

 

Dziękuję i pozdrawiam spod Puszczy Kampinowskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ivonesca, czyli dodzwonili się. To dobrze, bo nie byłem pewien. He he konkurencja ostra, byleby nie pobili się na tej budowie.

Asia, jesteśmy ciekawi owoców negocjacji. Jeśli nadal źle, to napisz, albo zadzwoń. Z elektrykiem doszliśmy do wniosku, że wszystkim forumowiczom będziemy udzielać upustów.

MarcinM, Bocian, Bocian, coś mi to mówi. Czy nie był publikowany w Muratorze? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy ktoś ma dobrego wykonawcę schodów drewnianych.

 

Podoba mi się rozwiązanie pośrednie pomiędzy schodami zabiegowymi a schodami ze spocznikiem wymyślone przez firmę Rintal, ale ich cena 16-18 tys. za 16 stopni mnie rozbawiła :cry:

 

Potrzebny jest fachowiec z dobrym warsztatem i wyczuciem estetyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem po wstępnych spotkaniach z trzema kolejnymi elektrykami ( w tym jeden od Ivoneski, drugi od Dobrzykowic, a trzeci z hurtowni), teraz czekam na wyceny. Wszyscy byli bardzo mili, trudno będzie wybrać (wiem, że cena jest jednym z podstawowych kryteriów, ale jak poczuję do kogoś niechęć od pierwszego wejrzenia to nie pomoże nawet dopłacanie z jego strony).A co do konkurencji to była spora - umawiając dwóch panów na niedzielę pomyliłam sie i zostawiłam między nimi odstęp 2,5 godziny. Kiedy się zorientowałam, zaczęłam sie zastanawiać jak "zabić" ten czas, ale nie doceniłam pana elektryka......Gadał, gadał,gadał... no i zamęczył mego męża do tego stopnia, że mąż zwiał z działki (niby po dziecko) mijając się z następnym panem w bramie.

Teraz zostało nam znalezienie ekipy do tynków, podobnie jak Smok chcemy cementowo-wapienne. Mamy już w planie kilka wizytacji na budowach i oglądanie tynków. Pozdrawiam Was wszystkich.

P.S - Podziwiam Smoka, bo on naprawdę sam robi elektrykę.

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska,aż mi się lepiej zrobiło,jak się dowiedziałem,że jesteście.Ja walczę w Jeleniej(trudny teren).Od razu proszę o radę.Mam fundamenty,we wtorek ruszam z parterem,zostanie kasa na piętro,ale na daszek to już chyba kredycik-jaki bank polecacie i jaki procencik jest do przyjęcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci niestety nie pomogę, wziąłem kredyt ponad rok temu a od tego czasu sporo sie pozmienialo. Ja mam wzięty w PTF (polskie tow. finansowe) bo mieli prostsze procedury niż banki, ale czy to jest najlepszy wybór ? nie wiem. Na pewno zastanów się nad kredytem zlotówkowym, ja mam we frankach ale jak teraz bym bral kredyt to raczej w zlotówkach. I jeszcze jedno, powtórz sswoją prośbę w dziale wymiana doświadczeń albo prawo i pieniądze - tam powinieneś uzyskać szerszy oddzew....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeee, Pan Tomasie, zawsze myślałem, że mój teren jest trudny, glina, ciężka ziemia, grunt nieprzepuszczalny itd. itp, ale skał tam nie ma ;)

Witamy we Wrocławskiej, Pisz dużo :)

Bartt, a po co Ci te schody ?

Asia, dzięki za wsparcie, czasem opuszczają mnie siły, gdy tak sam dłubię, po takich słowach wstępuje duch w człowieka. Może faktycznie społem z moim elektrykiem rozwiążemy Twoje elektryczne rozterki ;) Jestem już bliżej końca niż dalej. Zostały jeszcze anteny ( cztery pokoje i w kuchni, już jest obcykane jak to zrobić, wszak to moja działka) W gniazdkach będzie sygnał TV naziemnej, satelirarnej, kodowanej (Wizja TV, Canal + ) i radiowy. Poza tym się logiczna i telefon. Instalacja do zdalnego sterowania roletami (szczegółów niw ujawniam). Jeśli kiedyś założę "elektryczne" rolety, to chcę aby sterowały nimi fotokomórki (jedna z opcji). Poza tym oświetlenie ogrodu sterowane czujnikami ruchu, fotokomórką i zegarem.

Jak to wszystko nie wyleci w powietrze to może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...