Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

....i dlatego wolę aby to robili fachowcy (bez cudzysłowia :)) którzy zrobią to w jeden dzień a ja w tym czasie będę zarabiał kasę na nich w robocie na któej się znam :D

Witojcie !

Jeśli masz takie możliwości to wygodniej i bezpieczniej będzie jeśli domy budują murarze, a piekarze pieką chleb ;) ale nie każdy ma takie możliwości. Poza tym praca przy własnym domu, często stawia wyzwania, a ich realizacja może przynosić dużo satysfakcji.

A tak w ogóle to panta rei.

Jolana, można zmęczyć się, zwłaszcza gdy uliczne termometry wskazują 60 st C na asfalcie ;)

Ssaka, no to rzuciłeś się na wielkie wody. :) Zwracaj uwagę na staranne połączenia lutowane. Sam potrafię lutować, i to nieźle, ale przewody, wszak to mój wyuczony zawód. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka ...dzieki Smoku za slowa otuchy..;-)

idzie powoli ..ale do przodu ...

dobrzykowice ..tez chcialbym aby inni znajacy sie lepiej zrobili to za mnie ..ale ..no wlasnie ..jeden z fachowcow olal mnie ..czekalem miesiac i nic..;-(...chociaz bylismy juz umowieni ..a co do zarabiania ..jakos tak wyszlo ze od kilku miesiecy jestem bez pracy ..;-( ...wiec sam rozumiesz ze akurat w tym wypadku "zarabianie na fachowcow" jest lekko ..."utrudnione"...i w zwiazku z tym ...sam kombinuje ..

pozdrowka dla wszystkich ...budujacych ..remontujacych ..etc...etc...-.;-)

"NIE BOJCIE SIE WYZWAN"..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem wszystkim Okółwrocławianom!

 

Wreszcie wpadłem na trop własnej regionalnej grupy...

Z tego co zauważyłem to większość buduje - chylę czoła.

Ja odważyłem się tylko na generalny remont, ale to też przygoda. :wink:

Czy jest wśród Was także ktoś na zachód od city (sam siedzę w Gałowie - gm. Miękinia).

Może poratujecie mnie i podpowiecie, gdzie mogę w miarę korzystnie kupić płyty z wełny do ocieplenia podłogi na legarach oraz płyty OSB-3 na pióro i wpust?

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to trochę się źle przedstawiłam, bo tak naprawdę buduje mój mąż, a ja pomagam wyszukiwać potrzebne informacje :D

 

Po pracy bieży na budowę i kopie fundamenty, szaluje, zbroi Sam :o a z zawodu informatyk.

 

Ja też staram się pomagać chociaż mniej fizycznie. Pozdrawiam wszystkich pracujących mężów i cierpliwe żony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSB-3 to fajna sprawa ale nie najtańsze rozwiązanie ostatnio jest jakaś promocja na te plyty w castoramie ale szczerze mówiąc to nie wiem czy to jest dobra cena. Ja zastosowalem o wiele tansze plyty wiórowe, które zamierzam pociągnąc tylko jakims gruntem i po sprawie. Co do welny to w twoim konkretnym przpadku polecalbym raczej welnę w rolkach, tansza i mniej szpar no i rozwijasz jak wykladzinę :). Spróbuj może u Rockwoola namiar na przedstawiciela to 601788408. Niestety nie pamiętam nazwiska :( Gostek uczynny i nawet jezeli nie zamówisz u niego to na pewno mozesz uzyskać sporo przydatnych informacji w stylu "co i jak "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzykowice trzymaj kciuki mysle ze nie na darmo ..;-)...nie dziekuje ..bo jeszcze zapesze ..;-)..a co do instalacji w piatek sprawdzilem wodna ...jest oki ..;-) kamien z serca ...w tym tygodniu skoncze (chyba) wszystko ..tylko sprawdzic ..(ew. polatac..)

slawek tak jak pisze dobrzykowice welna w rolkach zdaje sie lepsza i co najwazniejsze tansza..jakis czas temu porownywalem ceny i wyszlo mi ze welna rockwola w castoramie jest najtansza (oszczedzilem jakies 30% ) a to juz sporo......

pozdrowionka dla wszystkich ......;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, grupo wrocławska, coś niewiele dzieje sie na naszym forum :-?

Jak wasze budowanie :roll: , ja osobiście mam dość. Właśnie wróciłam z przymusowej wycieczki na budowę, założyliśmy wczoraj alarm i firma ochroniarska powiadomiła mnie, że sie włączył. Dzielnie udałam się, a tam cicho, tylko kupa dzieciaków się zbiegła :o

No ale choć jedna dobra wiadomość, alarm działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak jolana uważasz ? Jeżeli ktoś zglasza jakiś problem lub pytanie to nie musi czekać zbyt dlugo na reakcję. A od gadania dla samego gadania lepszy jest pobyt na budowie lub GG :D Co prawda coś ostatnio nie widuję największego "gaduly" Frankai ale jakoś sobie radzimy.

Tak na marginesie czy ktoś wie co się z nim dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...