Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

co do tego powiadamiania mailem to trzeba uważć, jak sie tego nie pilnuje to można szybciutko zapchac sobie skrzynkę, na szczęście to od ciebie zależy które wątki są monitorowane a któe nie

 

A jak to wyłączyć albo zrezygnować z tego? I jak to się w ogóle odbywa to monitorowanie? Automatycznie czy admin siedzi i śledzi wszystkie wątki?

 

 

Wracając do stropu to skąd najlepiej wypożyczyć stemple?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[quote name="ryniu

A jak to wyłączyć albo zrezygnować z tego?

 

zerknij w lewy dolny róg i wszystko będzie jasne

 

I jak to się w ogóle odbywa to monitorowanie? Automatycznie czy admin siedzi i śledzi wszystkie wątki?

 

:D napewno nikt nie siedzi :D odbywa się to automatycznie

 

 

 

Wracając do stropu to skąd najlepiej wypożyczyć stemple?

nie wiem ja po prostu poszedlem na budowę obok i kupilem stemple za 400 zl a pozniej je odsprzedalem za 450 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Wrocławską!

Będziemy się budować (to brzmi dumnie!) w gminie Kąty Wrocławskie.

Czy ktoś jest z tych stron? Parę nowych domów stoi w okolicy, może jakiś Sąsiad mnie czyta??

Na razie mamy kawałek ziemi i dużo planów. Zbieramy siły (czytaj: kasę :wink: ) i namiary na fachowców. Czy ktoś ma namiary na rzeczowego kierownika budowy?

I jak to jest z prądem? Podlegamy pod Wrocław bezpośrednio czy pod Środę Śląską? I ile trwa przyłączenie? Wyczytałam że z drugiej strony Wrocka, chyba w Oławie albo Oleśnicy to jakieś horrendalne kilka lat.

Pozdrowienia dla wszystkich - Hadraadae 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Wrocławską!

witamy Ciebie również :)

 

Będziemy się budować (to brzmi dumnie!) w gminie Kąty Wrocławskie.

Czy ktoś jest z tych stron? Parę nowych domów stoi w okolicy, może jakiś Sąsiad mnie czyta??

obawiam się że nie :( przynajmniej jeżeli chodzi o stalych bywalców którzy tutaj

 

Na razie mamy kawałek ziemi i dużo planów. Zbieramy siły (czytaj: kasę :wink: ) i namiary na fachowców. Czy ktoś ma namiary na rzeczowego kierownika budowy?

 

ja potrzebowalem kie. bud tylko ze względów formalnych, na samej budowie nie byl mi potrzebny a jedynie jego pieczątka w dzienniku budowy :)

 

I jak to jest z prądem? Podlegamy pod Wrocław bezpośrednio czy pod Środę Śląską? I ile trwa przyłączenie? Wyczytałam że z drugiej strony Wrocka, chyba w Oławie albo Oleśnicy to jakieś horrendalne kilka lat.

 

nie nieprawda, to fakt że są upierdliwi ale jak się przylożysz to wszystko mozna zalatwić w rozsądnym terminie, no chyba że nizbędne jest postawienie transformatora no ale w tym przypadku wszędzie cala procedura trwa bardzo dluuuuugo.

Co do Twojego regionu to najpewniejsze info uzyskasz w centrali czyli na rondzie Powstanców śląskich 20

 

Pozdrowienia dla wszystkich - Hadraadae 8)

my również ciebie pozdrawiamy i trzymamy kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - dziękuję za odpowiedź :p

 

Szkoda, że nikt z Was się nie buduje w pobliżu, bo liczyłam na przetarte szlaki w hurtowniach :wink:

 

Pocieszyłeś mnie z tym prądem. Słup mam zaraz za ogrodzeniem. Ciekawe, czy zaproponują mi doprowadzenie powietrzem czy w ziemi? Cała wieś ma po staremu - powietrzem.

Macie jakieś doświadczenia dot. preferencji energetyki pod tym względem?

 

Chcemy robić dużo własnymi siłami (mąż i przyjaciele, rodzina w składzie głównie żeńskim i daleko - więc tylko wsparcie duchowe),dlatego przydałby się rozsądny i komunikatywny kierownik budowy, co nie tylko pieczątkę przystawi ale i doradzi coś mądrego.

 

Do usłyszenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - dziękuję za odpowiedź :p

zawsze do uslug :D

Szkoda, że nikt z Was się nie buduje w pobliżu, bo liczyłam na przetarte szlaki w hurtowniach :wink:

obecnie raczej nie ma znaczenia czy hurtownia znajduje się w pobliżu budowy czy nie , oczywiście w granicach rozsądku :) W wątku Wymiana Doświadczeń jest temat o hurtowniach we wroclawiu, zerknij tam może znajdziesz coś ciekawego dla siebie

 

Pocieszyłeś mnie z tym prądem. Słup mam zaraz za ogrodzeniem. Ciekawe, czy zaproponują mi doprowadzenie powietrzem czy w ziemi? Cała wieś ma po staremu - powietrzem.

Macie jakieś doświadczenia dot. preferencji energetyki pod tym względem?

z tego co wiem to już nie montują napowietrznych linii, tylko i wylącznie pod ziemią

 

Chcemy robić dużo własnymi siłami (mąż i przyjaciele, rodzina w składzie głównie żeńskim i daleko - więc tylko wsparcie duchowe),dlatego przydałby się rozsądny i komunikatywny kierownik budowy, co nie tylko pieczątkę przystawi ale i doradzi coś mądrego.

masz rację, w tej sytuacji kierownik budowy jest postacią wręcz kluczową - niestety nie mogę ci tutaj nikogo polecić :(

Do usłyszenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich Wrocławian. My jeszcze mamy wrocłwski meldunek, ale juz wkróce (jeszcze w tym roku - mamy nadzieję !)będziemy mieszkańcami gminy Długołęka. Wieś nasza czysta i cicha.

Kuplismy dom w stanie surowym zamkniętym , wychodza teraz wszystki blędy, więc nie polecamy... Teraz wykańczamy budowę i siebie. Mamy instalacje, tynki i wylewki. Czekaja nas schody, balkony , taras, no i wykończenia. szukamy dobrych i niedrogich fachowców (mimo zapaści w budownictwie, ceny dla prywatnego inwestora są wysokie). sami nic nie potyrafimy zrobić poza chyba sprzątaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - dzięki za podpowiedź, przejrzałam Wymianę Doświadczeń i zrobiłam notatki :lol:

 

Janweg - mam uczciwego, niepijącego i dokładnego fachowca złotą roczkę z Wrocławia. Robił nam trzy lata temu karton-gips, kominek, tynk strukturalny, kafelki. Pod względem wykonania jestem zadowolona na 98%, pod względem uczciwości i ceny na 100%. Polecałam go już kilku znajomym i wszyscy sobie chwalili. Jeśli jesteście zainteresowani, to podajcie telefon i skontaktuję Was z panem Waldkiem.

 

Pozdrowienia dla Wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...