Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

:p Dziękujemy za informacje. Jak sobie Pan Waldek radzi ze skomplikowaną w detale łazienką? Nasz telefon 3241-059.

Czy ktoś z forumowiczów już zakończył budowę i wie coś z praktyki użytkowania na temat paneli drewnianych z korkiem WICANDERS, czy rzeczywiście izolują lepiej niż inne podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:p Dziękujemy za informacje. Jak sobie Pan Waldek radzi ze skomplikowaną w detale łazienką? Nasz telefon 3241-059.

 

Poproszę męża, żeby jeszcze dziś (najpóźniej jutro) przekazał Wasze namiary Panu Waldkowi. Nasza łazieneczka była malutka, u znajomych robił dużą, ale trudno mi określić czy skomplikowaną. Wiadomo, że na każdego fachowca warto mieć oko - to nigdy nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadraadae - o ludziska co za pseudo :o :D - mogę polecic Ci mojego kierownika budowy - nie wiem jak u niego z czasem, ale zadowoleni na pewno z niego jestesmy :-) Namiary wysyłam na priva oraz mój telefon z prosbą o przekazanie panu Waldkowi - szukam własnie takiej złotej rączki :-)

 

Smok - witamy, witamy :-)

 

dobrzykowice - i doszukałes się tej przyczyny ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopotów z osobowością ?

To jakiś koszmar.

Nienawidzę siebie, swojego wyglądu, tego workowatego brzucha, pyska, zębów i wyłupiastych oczu. Na plecach jakiś grzebień mi wyrósł iten ogon, coś strasznego, zakończony jakąś idiotyczną strzałką. A widziałaś moje łapy ? Zrogowaciały naskórek a między palcami oślizłe błony.

Jak byś się czuła na moim miejscu ?

Na mój widok wszyscy pryskają z okrzykiem ŁŁAAAAA!!!!!!!!

 

Niech mnie ktoś przytuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobiczek, też opłakujemy Jego decyzję, ale trudno, To Jego decyzja. :(

 

Jolana, służę pomocą :)

Trzeba znależć w sieci obrazek (użyj np tej wyszukiwarki http://www.altavista.com/image/default )

Wpisz szukane słowo,

zaznacz w sizes "small", bo duży się nie zmieści jako emblemat

gdy znajdziesz fajny, kliknij go ( otworzy się strona , na której obrazek się znajduje ),otwórz jego właściwości, skopiuj je i wklej w swoim forumowym profilu (na dole jest miejsce na adres)

Jeśli to jasne, życzę miłej zabawy, jeśli, czegoś nie wiesz, pytaj śmiało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...