Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:D Do Dobrzykowice-stosuje sie do rady i pisze malymi literami tylko nie wiem co z tym krzykiem?, ja jestem bardzo spokojnym czlowiekiem, czy to tresc mojej wiadomosci jest tak mocna ze odczuwasz to jako krzyk.Dzisiaj ja jade na urlopik, wiec tez odezwe sie za pare dni. ,,Łagodne''pozdrowienia dla Dobrzykowic, a dla innych spokojnego weekendu. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej ,,witajcie po dlugasnej przerwie...;-)....cos malutko sie dzieje .....na forum.....czyzby to brak mej osoby?? ;-) (ale sobie przypochlebiam..;-)).....brak mi czasu ...z osoby bezrobotnej stalem sie pracujaco dorywczo .....tzn od7 rano do 19 ....dzien w dzien ..(czy to jest praca dorywcza?? )....i tak w kolko .....jak tam tynki Smoku ..bo zdaje sie skonczylismy na tym temacie...ja aktualnie zakladam dodatkowy przewod ...na "wyrownanie potencjalow' w budynku ....wymyslili cos takiego od tego roku ...linka 1 cm ..gdzie ja to schowam?? ;-( .....ale co tam ..cos sie poradzi ..;-) pozdrawiam serdecznie wszystkich ktorzy "cos dlubia" .....lub staraja sie to robic .....;-))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dokładnie wczoraj zakończyłem etap budowy pt. tynki generalnie poaza paroma drobiazgami jestem zadowolony, a może po prostu się czepiam :) Dzisiaj było totalne sprzątanie no i przywiozłem już parę gratów hurraaa ! :D Ssaka o co chodzi z tym wyrównaniem potencjałów ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dobrzykowice" sam nie wiem ...jakis taki dodatkowy uziom czy jaka cholera ....ale to nie nowy temat ....przedtem juz tak bylo ...ze automat...piec ....skrzynka...nawet wanna(ciekawe co z plastikami).maja miec uziemienie ....teraz od bodajze 1 stycznia jest to wymog..wszak wchodzimu do unii ...........tyle tylko ze kabel jest fi 10 .....a w piwnicy ..(albo gdziec obok skrzynki) masz sliczna listwe przylaczeniowa ..i oczywiscie kawalek bednarki ..to pewnie tak aby nasze domki takze od wewnatrz upiekszyc.......plus dla naszych biurokratow....pytalem specjalistow w tym temacie ...krotko mowiac to "pic" na wode .....ale nie jest to moj temat ....nie jestem elektrykiem ..wiec ocene czy to dobre czy zle zostawiam innym ....pewnie znajda sie glosy ze to niezbedna czesc instalacji ..a takze takie ze to tylko nabijanie kabzy producentowi ...ja dalem mam spokoj.....niech sie inni martwia..pozdr...;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------

 

Cześć Breslauowicze.

 

My będziemy się budować w Dobrzykowicach (ukłon do "Dobrzykowic" :) ). Niestety przyjdzie nam jeszcze poczekać (ze 2 lata). Prąd, wodociąg i budżet jeszcze się nie wybudował... :( . Piszę jednak tak wcześnie, żeby sobie dodać otuchy :lol: .

Choć mam nadzieję, że nie znikniecie z grupy, jak już będziecie "państwem na włościach" :)

 

Dobrzykowice, gdzie można obejrzeć twoje dzieło?

Jak się łączysz z netem? Chyba na stałe łącze nie można liczyć?

I w ogóle fajna ta wioska jest?

 

Pozdrawiają (jeszcze) 3 mieszczuchy pod wspólną nazwą gregmarzden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------

 

My będziemy się budować w Dobrzykowicach (ukłon do "Dobrzykowic" :) ). Niestety przyjdzie nam jeszcze poczekać (ze 2 lata).

no w końcu ! Tylko szkoda że dopiero za dwa lata :(

 

Prąd, wodociąg i budżet jeszcze się nie wybudował... :( . Piszę jednak tak wcześnie, żeby sobie dodać otuchy :lol: .

 

a masz juz dzialkę ? Jeżeli tak to gdzie dokładnie ?

 

Choć mam nadzieję, że nie znikniecie z grupy, jak już będziecie "państwem na włościach" :)

 

forum za bardzo wciąga, aby je ot tak opuscić :D

 

Dobrzykowice, gdzie można obejrzeć twoje dzieło?

 

jadąc od strony wroclawia tuż przed wioską skręcasz w prawo na kamieniec wroclawski. Zaraz potem ok.60 m dalej skrecasz w lewo w takie kamieniste cus co sie zwie ul. Rolna. jedziesz sobie jedziesz i na wysokości transformatora (po lewej stronie) się zatrzymujesz i po lewej stronie w głębi stoi moja chata (dachówka karpiówka i zielone okna)

 

Jak się łączysz z netem? Chyba na stałe łącze nie można liczyć?

jeszcze tam nie mieszkam ale jak zamieszkam to zakładam neostradę

 

I w ogóle fajna ta wioska jest?

hmm jakby ci tu powiedzieć, wioska jak wioska nic specjalnego, poza tym że swego czasu kręcili tu Samych Swoich to nie wyróżnia się niczym specjalnym

 

Pozdrawiają (jeszcze) 3 mieszczuchy pod wspólną nazwą gregmarzden

 

ja również was pozdrawiam jak na razie również jeszcze mieszczuch :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Dobrzykowice,

 

w obliczu przeprowadzki w śląski outback stoję przed wyborem sposobu łączenia się z siecią. Jak większość mogę dokonać wyboru pomiędzy usługami tepsy i ... tepsy. Dlaczego chcesz skorzystać z dobrodziejstw droższej neostrady miast użytkować S(słabo)DI, tańsze o 1/4. Jakie zalety ma ta pierwsza i czy w Dobrzykowicach można ją zainstalować, a jeśli tak to jak szybko działa, bo chyba nie macie w pobliżu centrali telefonicznej?

Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim Neostrada to większy transfer danych (512kb) poza tym z tego co wiem TPSA z SDI bedzie się wycofywać wlasnie narzecz neostrady. Do zalożenia jej nie jest potrzebna w pobliżyu centrala :) ale najlepiej upewnić się i zadzwonić do TPSA jak wygląda sytuacja w danej okolicy. Co do ceny do można ja zredukowac dogadując sie z sąsiadami. Wówczas dajmy na to u ciebie stoi serwer dostępowy któy jest polączony poprzes switche w siec z komuterami u sąsiadów. Koszty wówczas rozkladają sie na wiecej osób (optimum do 3-4 osoby) i mala uwaga , jest to nielegalne ale w praktyce nie do wykrycia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, z potencjalnymi współużytkownikami to u mnie problem...

moja sąsiadka z góry to tylko radia słucha, w promieniu 300 metrów żadnego innego domostwa - a dalej wpierw dawny PGR i kościół ...

Póki nie zdobędę jakiejś pracy po przeprowadzce pozostaje modem.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: , bo ten SDI to na prawdę sobie można roztrzaść o kant....

A ten serwer dostępowy to jest tzw. router???, który chodzi 24 na dobę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejkum tejkum!

chyba nie dam rady powyższego przeczytac, wiec prosze o streszczenie, co tu sie dzialo przez ten czas!!! :D

jesli imprezowaliscie beze mnie, to lepiej zejdźta do schronu, bo na sucho Wam to nie ujdzie!

 

ludziska, sprawa priorytetowa: mam do oddania 7 szczeniakow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w trybie pilnym!

do nowych chatek jak znalazl!

prosze sie deklarowac smsem: 609442119

licze na Wasze dobre serduszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...