Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mam prosbę rozpoczynam budowe w okolicy kamienca i szukam fachowca co by mi zrobił projekt przyłącza wody (bardzo prosty) bo okoliczni fachowcy dokładnie z dwoma rozmawiałem uważam ze chcą mnie troszke naciągnąc :evil:

moze ma ktoś namiar na solidnego i w miare taniego gosćia

z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok

a juz byś chciał szampanem po ścianach :-) szkoda szampana ;-)

ponieważ farby dostalismy dosyć późno niestety nie pomalowalismy tyle ile byśmy sobie zyczyli :-( a szampana na gołe tynki to trochę szkoda ;-) :lol: :lol:

 

dobrzykowice

gratuluje zakończenia akcji "tynki" :-)

i nie martw się - "pokaz" się odbędzie ;-)

 

anton68

namiary na kierownika budowy wysyłam na priva, a co do geodety to na razie korzystaliśmy z zamiejscowego :-)[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice, my też byliśmy w sobotę na chwilę w Dobrzykowicach obejrzeć, czy ziemia nadal "stoi" :)

Nie, nie ogradzaliśmy jeszcze ziemii. Nasza jest za cmentarzem (tym przy drodze na Krzyków). Widzieliśmy, że ktoś już się tam buduje (ziemia jest rozparcelowana na kilkadziesiąt działek). Ciekawe skąd bierze prąd, nie słyszeliśmy żadnej betoniarki.

Robią już wodociąg.

Szukaliśmy twojej działki, ale nie znaleźliśmy ulicy Rolnej (nie pamiętaliśmy twojego opisu). Ale jeszcze tam parę razy pojedziemy, choćby obejrzeć wodociąg.

 

Złapaliśmy takiego bakcyla, że Greg mówi, że nadaję się już na grupę "Psycholog 24h".

 

Pozdrawiamy

Greg&Stefania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Ivonesca-witam i dziękuję serdecznie za namiary na kierownika, mam jeszcze pytanie, wysłałem na prywatny, pozdrawiam

-witam wrocław a raczej jego okolice, mimo fatalnej pogody w ostatnim czasie widze niezły ruch na działeczkach, ja kończę grodzić i narazie czekam na dokumenty, a potem na wiosne , czy jest tu ktoś kto buduję sie w krynicznie, rogożu, to miałbym znajomego sąsiada, pooooozdrawiam, AHOJ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomość na priva wysłałam do Smoka, dobrzykowic i Bartta :-)

kto będzie jeszcze??

 

Smok (lub ktokolwiek inny kto sie wybiera w sobotę do mnie) - jeśli masz nadmiar drzewa, które mogłoby się przydać jako siedzonka albo do palenia to usmiecham się :) :) :) :) :) :)

u mnie są tylko stare palety do spalenia - ale mam nadzieję że jakąś kiełbaskę uda się osmalić :lol:

 

dobrzykowice - czy możesz poinformować yemiołkę o spotkaniu? wyślę jej SMS-a, ale prosze Cię abyś z nią jeszcze porozmawiał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...