Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bartt - dzięki za zainteresowanie :-) niestety również nie posiadam przyczepki :-( jeśli sie nie uda - trudno - może palet wystarczy ;-)

ew. grill - ale takowego również nie posiadam :-(

mam nadzieję że nie przestraszycie się tym faktem i jednak przyjedziecie :-) wszak najważniejsze jest spotkanie samo w sobie, no i oczywicie poglądanie mojego domku ;-) :lol:

 

a tak w ogóle to Smok coś przycichł.....czyżby jednak kolejne wesele ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ivo będę ale raczej nie o 14, wiesz sobota to jedyny dziń kiedy moge cokolwiek zrobic na działce ale mysle że najpóźniej o 17 powinienem być, będziecie jeszcze ?

Co oprócz siedzeń mamy wziąźć ze sobą coś do jedzenia ale co ? coś na grilla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoki się odezwały i potwierdziły przybycie - co ogromnie mnie cieszy :-)

 

Odezwała się też yemiołka - jeśli będzie ładna pogoda przyjedzie również z dziatwą :-)

 

Nie wiem tylko jak to będzie z tą pogodą :-( jeśli nie dopisze i będzie np. padało to nici z ogniska :-(

 

anton

wysłałam na priva dojazd :-)

 

dobrzykowice

rozumiem z czasem - sama to mam :-)

na budowie pewnie będziemy jeśli nie od rana, to conajmniej od wczesnego południa i na pewno wyjedziemy wieczorem. tak że spokojnie mozesz przyjechać wtedy jak będzie Ci pasowało :-)

a z jedzonka to można przywieżć cos do zrobienia na ognisku, gdyz grilla nie posiadam :-(.....chyba że Ty rozpakujesz swojego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, już jestem !!!

Szkodniki w mojej sieci tak zapamiętale sciągali filmy i co jeszcze się da ściągnąć z netu, że hub zrobił się czerwony, potem biały, aż wyp... w powietrze. :( :x :evil:

no ale sytuacja opanowana

Ivonesca, wesel ostatnio urodzaj, ale obiecałem i konsekwentnie spuszczałem wszystkich potencjalnych, więc zjawiam się niechybnie :D

Drewna też nawiozę całego busa jeśli mamy tańcować do rana :lol: , a dla Strongmenów stare wysuszone pniaki, (już nie mam dla nich zdowia :) ) ale siekierę specjalnie wyostrzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

odpisuję dopiero teraz, bo wczoraj i dziś byłam na urlopie i wczesniej sie nie dało ;-)

pogoda zrobiła sie ładna i mam nadzieję, że utrzyma się do jutra :-) :-) :-)

miejsce pod ognisko przygotowane i czeka :-)

Smoku - nie przesadzaj z tym drewnem :-)

 

a gdzie reszta : Alanta, Agnicha, Asia, ryniu, gagata???? i Sroka - kto będzie robił zdjęcia ???

 

zapraszam raz jeszcze na ognisko :-)

 

P.S.

Dosyłam na priva mój numer telefonu, bo nie pamietam czy macie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było to, czego trzeba mi było od dłuższego czasu.

Uhahałem się do bólu :lol:

a co do frekwencji, to myślę, że budowa tak pochłania większość forumowiczów, że nie w głowie im balety,

Szkoda, bo takie spotkania pozwalają złapać trochę dystansu.

Muszę powiedzieć, że dom Ivoneski zrobił na mnie wrażenie starannością i fachowością wykonania.

Kto jeszcze chce się pochwalić dorobkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :-)

 

ciesze się bardzo że dopisała pogoda i goście :-) , no i oczywiście że gościom podobał się domek ;-)

Bartt ma teraz dylemat nt. koloru okien - albo dylemat właśnie zniknął :-)

 

dużo było obietnic dotyczących następnych spotkań- zobaczymy co z tego wyniknie :-)

 

jeleniogorzanki zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu Dolny Śląsk :-)

 

P.S.

Kafelkarz nie omieszkał spytać czy nikt nie potrzebuje jego pracy :-) co prawda powiedział że efekt końcowy będzie dopiero na końcu :lol: - czyzby w ten sposób zorganizował mi kolejne spotkania w Ligocie?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave - mogę polecić Ci ekipę, która robiła u nas tynki (cementowo-wapienne 14,5 PLN/m2 wewnatrz i 16 PLN/m2 na zewnątrz) - wczoraj kafelkarz bardzo ich chwalił, że w łazience ściany prościutkie, kąty wszystkie są proste i w ogóle :p

ta firma robi ogólne całą budowlankę - nam oprócz tynków stawiali ściany, dach, robili posadzki. Ogólnie jestem z nich zadowolona - wysyłam namiary na priva :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z Was mógłby poradzić gdzie zaglądać za drewnianymi drzwiami zewnętrznymi?

Póki co znalazłem tylko kilka modeli w hurtowni raab/karcher na Avicenny. Na dodatek potrzebuję także nietypowe drzwi metalowe :( - zewnętrzne do piwnicy (dużo niższe, ok. 170 cm), może ktoś już musiał coś takiego zamawiać????

Pozdrowienia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...