Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

widziałem, i swój komentarz na ten temat w ich grupie zamieścilem. Ivo, nasze sa po prostu inne :D Nic nie stoi na przeszkodzie aby coś podobnego zrobic w knajpie, np. w klubie GO-GO :> Myslę że wówczas nie byłoby problemu z frekwencją - przynajmniej tą męską;) No i oczywiście musielibysmy innym forumowiczom pokazac zdjęcia z tego spotkania :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku!

Moglbys potwierdzic otrzymanie wiadomosci ode mnie?

Zalezaloby mi na tym, abys dal znac, czy masz checi i czas na te eskapade?

Szczegoly mozemy omowic pozniej (polowa listopada, okres swiateczny).

Mam coraz mniej czasu do poczatku stycznia i musze w najblizszym czasie ostatecznie zorganizowac transport.

Odezwij sie!!!

Slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani !

Ostatnio jestem strrrrrasznie zarobiony, zakładam wodę, centralne, chcę zalać posadzki we wtorek, a zima wielkimi krokami...

dziś założyłem rury centralnego odkurzacza, dziecinnie proste, ale domie mój kochany, kolana mnie bolą ;)

Styropian też sam układam, podłogówkę z hydraulikiem (gość ma spokój wodza i żyje w minionej epoce :evil: )

Szczeciniaków oglądałem i muszę powiedzieć, że nasze spotkania , ich charakter, odpowiadają mi bardziej.

Sławek, myślę, że pojedziemy :), napiszę

Dobrzyk, neo śmiga,problem jest w naszym serwerze sieciowym .

Nie mam okazji sprawdzić transferu, gdy jestem sam, bo chyba się to nie zdarza, jest 9 użytkowników, ale i tak mam ok 20kb/s do 50kb/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o mnie to zapomniałaś !!! :evil: dziękuję Ci bardzo...z wymienionych pojawia się Ryniu, wujaszek Franiu - tutaj jest jakaś tajemnicza tajemnica, pojawia się na forum ale już od dłuższego czasu nie udziela się na wrocławskiej - dlaczego ? tego nie wie nikt :(

ależ Misiuuuuuuuuu... :lol:

no przecie Ty tu bywałeś, a ja o tych,co ich dokumentnie wsiorbło.

no ale to ich strata przecie, no nie??

nie chcą się kolegować, to nie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Yemiołka, że wróciłaś, od razu zrobiło sie w grupie cieplej i kolorowiej :) Co do wina to taka mała scenka. Zastanawiam sie głosno z żona jak wykorzystać miejsce pod schodami odkurzacz centralny ? Buty? Graciarnia ? Podchodzi nasza córka i ze zdziweniem stwierdza jak kto do czego wykorzystać ? Do trzymania winka i piwka :D Córka ma 7 lat :) I nie jestesmy alkoholikami :D

dzięki Misiuuuu 8) za ciepłe słowa, i jeszcze Sku dziś, ups,,, jezd fajnie...

 

Dżizu,to u Was w chacie doprawdy ino córa ma łeb! no przecie to jasne, do czego...

ps.nasza pociecha - l.5 - ostatnio namalowała piękny bar; klyenci z profilu, pierwsza klasa, bąbelki w pifku - no po prostu Leonardo się chowa!!!

ps2.ale my jesteśmy a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczeciniaków oglądałem i muszę powiedzieć, że nasze spotkania , ich charakter, odpowiadają mi bardziej.

 

hehe, ojejku, i ja w końcu widziałam...........

zaraz się Szczecin na nas obrazi, więc wznieśmy za nich kufle ZGODNIE Z RUCHEM WSkAZÓWEK ZEGARA ;)

 

ps.kiedy zrobim to pospołu??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja się mylę, czy też przy opisie jednego ze spotkań Wrocławiaków - chyba u Ivonesci, był zapewniony nawet podkład muzyczny? Smok???

Moim zdaniem ognicho, kiełbaski, abrozja (każdemu jego ulubiona) i muza unplagged - żyć, nie umierać :lol:

Już się nie mogę doczekać jakiegoś spotkania z Okołowrocławiakami.

Czeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...