Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Yemiołka - no więc tak: pisaliśmy coś tam o mordkach i ufoludkach, postawiłaś jakieś 3 koło siebie, było coś o hydrze, ale już nie pamiętam szczegółów.

 

Co do filmu, to zdecydowanie wolę komedie, a 3 godziny horroru, to już stanowczo za dużo. Moja żona też stwierdziła, że trzeba było pójść na Chopina. Teraz się wybieram na Dyzmę.

 

Agnicha - a co ludzkiego Wy w tej łazience chcecie robić? Może jakieś dyby i sado-maso :???: Może krokodyla będziecie trzymać w wannie z miłości do przyrody? Już się boję tej Waszej łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aha - dodam, że za młodu próbowałem zabrać się za Tolkiena (mój brat jest fanatykiem). Wziąłem jaką książkę i czytałem jak to jedni poszli tam, innig gdzieś indzie, jeszcze inni się zatrzymali tu, I tak w kółko Macieju. Ile stron takich wędrówek można wytrzymać. Jeszcze te tysiące nazw, których nie sposób zapamiętać. Rzuciłem. Brat twierdzi, że niesłusznie bo wybrałem najnudniejszą. Trudno. Zdaje mi się jednak Yemiołko, że to nie S-F tylko fantasy. Jak czytywałem S-F za wcześniejszego młodu, to bardzo mi się podobało, ale teraz to już tylko mam czas na literaturę fachową i to po anielsku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie tak łatwo wykończyć - 5 min i odzyskuję siły. Najbliżej wykończenia byłem w Arabii Saudyjskiej - już miałem ochotę wszystko pier... i wyjechać. Oczywiście licząc się z wyrzuceniem z pracy. Chociaż może nie dokładnie, bo w pracy to wogóle bym się nie pojawił.

A z anielskim to mi się najbardziej podobało, jak mi kiedyś powiedzieli, że mam tak szybko nie mówić. Jak się okazuje, to za granicą nie ma z tym językiem większego problemu, no chyba że to już kompletny busz, albo inne zadupie. Raz tylko, na Węgrzech jak wręczałem schwarz geld, przydał mi się bardziej jeniecki niż anielski. Raz też, było to w Turcji, bardziej był przydatny rosyjski w rozmowie z jednym operatorem Turko-Bułgarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - rozesłałem emalią tabelkę grupy.

Kto nie jest na liście, lub kto nie ujawnił emalii na Forum (Aslaby, Beata, KrzysiekS, Piramidka), to proszę o emalię z adresem.

 

Agniecha1704, Alanta, Baba, Beata, Bobiczek, Darek, Frankai, Gagata, Gkwiatkowski, JANO69, KrzysiekS, Lullabysta, Piotr, Piramidka, Yemiołka

 

Podawanie wszelkich danych w tabelce jest absolutnie nieobowiązkowe. Każdy sam określa zakres swojej prywatności i nie będziemy od nikogo wymagać podania takowych danych. DANE MAJĄ POZOSTAĆ DO WIADOMOŚCI GRUPY. Proszę o wszelkie sugestie dot. tabelki. Na razie ja ją poprowadzę, ale proszę o informacje, kto może przejąć nadzór, jak wyjadę w delegację. Tabelka jest zrobiona w Excel'u i nie zawiera makr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...