Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no cóż, rzeczywiście trudno by coś nie wtargnęło do domu z łąki, ale przy rekuperacji, teoretycznie nie trzeba nic otwierać - oprócz chwili wjazdu lub wejścia .....

- dam znać jak się wprowadzę co się u mnie zadomowi 8)

 

Ale czy rzeczywiście przy rekuperacji nie będzie się otwierało okien wiosną czy latem? Szczerze w to wątpię, żebym nie usiadła wieczorkiem na schodach tarasu posłuchac jak śpiewa słowik :) Okno w sypialni pewnie też będzie otwarte....I robaczki hop do domku :)

 

Nie trzeba nic otwierać, mieszkam trzy lata i tylko w wyjątkowych przypadkach otwieram (jak podłoga ma bardzo szybko wyschnąć po myciu albo jak przypalę rybę czy naleśniki :oops: i chcę zeby się szybko wywietrzyło.

Wychodząc na taras można zamknąć drzwi przecież. Do sypialni nie polecam otwierać okna, chyba, że ktoś lubi komary i osy. Naprawdę w domu jest świeże powietrze bez otwierania okien. W garażu chyba jeszcze nigdy nie otworzyliśmy okna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas reku dziala od piatku, ale ja otwieram okna :roll:

i drzwi tarasowe wiecznie sa otwarte, zeby moje koty mogly wlazic i wylazic :roll:

 

dla czworonogów można zrobić małe wyjścia z samo zamykającymi się drzwiczkami, a nic gorszego niż wieczorne polowanie na komary, lub odpalanie rajdów, które co prawda są skuteczne, ale podobno nie bez znaczenia (podobno) dla zdrowia, szczególnie dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie lubią wszelkich owadów pełzających i latających w murach swojego domu a jednocześnie lubią podmuch świeżego powietrza.

 

Niektóre z firm robiących rolety zewnętrzne oferuje już combo - rolety + moskitiery. Tak więc można szeroko otworzyć okno i nie mieć problemów z owadami. Dla okien balkonowych można montować drzwi z moskitierą - jak to na filmach widać.

 

Ewentualnie przecież jeżeli już zwykłe rolety zamontowane - można wstawiać moskitiery ruchome w ramkach.

 

W szale nadmiaru gotówki na początku budowy sprawiliśmy sobie takie combo rolety i zobaczymy jak się sprawować będą jak zamieszkamy. Jedyny problem - wejście na taras - nie znaleźliśmy jeszcze podwójnych drzwi moskitierowych tarasowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nadszedl czas aby powaznie wziasc sie za szambo

 

jest ktos chetny na grupe szambowa? potrzebne 4 osoby..

 

Wstępnie jestem zainteresowany. Potrzebuję szambo betonowe obliczone na 4os. tanie, betonowe - za 2-3 lata będzie u nas kanaliza i nie mam zamiaru przepłacać.

 

Napisz coś więcej nt cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...