Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na początek witam Wszystkich Forumowiczów :D

Nie ma to jak "rozbudzający poranek" - zimno coś dzisiaj :-?

Może coś dobrego na poniedziałek rano :wink:

http://www.strykowski.net/kawa/Kawa_czarna,_biala_-_zdjecia._Galeria_zdjec_kawy_i_herbaty_1417.jpg

 

Mam pytanie gdzie kupowaliście bramy garażowe. Wiem że tamat był już omawiany na tym forum. Osobiście wtedy go śledziłam. Teraz nie mogę znaleść tych stron.

My kupowaliśmy bramę Hormanna w Irdze na Fabrycznej. Zastanawialiśmy też nad Wiśniowskim, ale jednak z bliska panel Hormanna wygląda, naszym zdaniem, dużo korzystniej. Poza tym bardziej odpowaiadał nam też kolor H. Jak na razie bez zarzutu :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.

 

Mam pytanie gdzie kupowaliście bramy garażowe. Wiem że tamat był już omawiany na tym forum. Osobiście wtedy go śledziłam. Teraz nie mogę znaleść tych stron.

 

Krispol w firmie Olaf na Krakowskiej.

Brama bez zarzutu. Jesteśmy zadowoleni. Ciepła w cenie zimnej z Hermana, Normmstala czy wiśniowskeigo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tej szkolce pod Sycowem tez słyszalam, widac znana jest,

my w ecomotylu za oczyszczalnie zaplacilismy chyba 22 tys ale to na dwa domy jest :wink:

 

Byłam kilka razy. Średni wybór, rośliny poprzebierane. Nie podobało mi sie wcale.

 

facet stoi co tydzien.

 

Trzeba to w takim razie sprawdzić. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie gdzie kupowaliście bramy garażowe. Wiem że tamat był już omawiany na tym forum. Osobiście wtedy go śledziłam. Teraz nie mogę znaleść tych stron.

 

Krispol w firmie Olaf na Krakowskiej.

Brama bez zarzutu. Jesteśmy zadowoleni. Ciepła w cenie zimnej z Hermana, Normmstala czy wiśniowskeigo.

 

Firma Bingo - kilka osób u nich zamawiało ze mna włącznie - mało negocjowalni - sprawdż ich koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahrs[/b] - cena oczywiście jest bardzo wysoka; w Comfortplusie jest korzystniej.
Byłem we wspomnianym miejscu. Potwierdzam - bardzo miły Pan był w sklepie. Wszystko sobie omówiliśmy. Ale na koniec i tak cena wyszła ku mojemu zdziwieniu więcej niż mam Kahrsa wycenionego na Tragutta. Wychodziło jakieś 15zł /m2 wiecej. Wiec patrząc nawet na możliwe rabaty, pozostaję przy Kahrsie, bo o ich podłogach jakoś wcześniej nie słyszałem.

 

Ale dla tych co chcą mieć parkiet parkiet, zajrzyjcie tam. Gdyby tylko żonka chciała mieć parkiet na podłodze. Ehhh przebolałbym nawet cenę ponad 200zł/m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cito potrzebuję znaleźć dystrybutora baltic wood (nie wiem czy panowie z comfortplus to mają, zapytam dopiero jutro)

Moze ktoś wie gdzie to mozna kupic i podzieli sie informacja jeszcze w niedzielę?

Hej

Może nie będzie za późno. O ile pamiętam mają BW tam, gdzie ja będę brał swoją podłogę - dokładnego adresu nie pamiętam, ale to na końcu Tragutta - zanim przerodzi się w Krakowską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cito potrzebuję znaleźć dystrybutora baltic wood (nie wiem czy panowie z comfortplus to mają, zapytam dopiero jutro)

Moze ktoś wie gdzie to mozna kupic i podzieli sie informacja jeszcze w niedzielę?

Hej

Może nie będzie za późno. O ile pamiętam mają BW tam, gdzie ja będę brał swoją podłogę - dokładnego adresu nie pamiętam, ale to na końcu Tragutta - zanim przerodzi się w Krakowską.

Skłamałem - mam ich wizytówkę:

MegaArt

Tragutta 142U/2

71-341-34-34

kom. do Marcina Stasika 609 151 775

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Budujemy dom w południowo zachodniej części Wrocławia. Pilnie potrzebujemy ekipy murarskiej (umówieni murarzenie nie pojawili się w ustalonym terminie i nie odbierają telefonu). Czy ktoś może polecić sprawdzonych fachowców? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie... :-) dawno mnie tu nie bylo ale pochlania mnie opieka nad dzieciątkiem... muszę się pochwalić już mieszkamy w Chrząstawie jest cudnie cicho i swierze powietrze.. nie wszystko jest jeszcze wykonczone ale powoli powoli wlasnymi silami malujemy etc... moj maz konczy robic schody ... musze sie pochwalic mamy pompe ciepla zrobioną przez meza i tez super dziala :-) zreszta mąż otwiera w przyszlym roku firme... :-) moze znajdą sie chetni klienci na forum ;-D nasz dom w sumie bedzie chyba wzorcowy jesli chodzi o pompe ciepla... postaram sie wkleic niedlugo pare zdjeci naszych wnetrz bo powoli sie urzadamy, mamy zrobiona juz sypialnie, lazienki oraz chwilowo zaadoptowane pomieszczenie gospodarcze na kuchnie (wlasciwa bedziemy robic chyba dopiero na Świeta)

troche rzeczy brakuje ale juz da sie wygodnie mieszkac :-) i powolutku bedziemy wykanczac pokoje (panele meble :-)

 

Na wsi jest cudnie :-) polecam wszystkim a w Chrząstawie w ogole jestem zakochana :-) ostatnio biegam po Chrząstawie z dzieciatkiem na spacer :-)

poznaje miejscowych np w sklepie :-) zupelnie jest inaczej niz w miescie

ludzie sa bardzie otwarci mili... fakt wszyscy o wszyskich mozna powiedziec wszystko wiedza :-) ale mi to w sumie nie przeszkadza bo czlowiek nie czuje

sie obco jak w miescie

niestety internetu jeszcze nie mamy a teraz klikam z Wroclawia

pozdrawiam wszystkich budujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRUPO KRZAKOWA EWENTUALNA

 

Ogrodniczo jestem nogą kompletną, więc zgłosiłam się do znajomych, którzy prowadzą firmę zakładającą ogrody o pomoc fachową. Mogę przez nich też kupić rośliny. Nie chodzi mi tylko o cenę, ale też o to,żeby mi ktoś w szkółce te rośliny wybrał ( żeby to jakaś padaka nie była, bo ja jako laik tego nie wykryję). Oni mają też niezłe ceny w różnych szkółkach, mają część popularniejszych roślin we własnej szkółce prowadzonej na potrzeby firmy=też dobre ceny. Ogólnie polecają mi szkółkę http://www.bodnar.pl Umówiłam się z nimi, że przedstawię im listę roślin i wtedy pomyślimy, gdzie będzie najtaniej i najlepiej zarazem. W zależności od ilości zastanowimy się też nad odbiorem roślin.

 

anjamen

 

wymyślne okazy też mogą pewnie załatwić, albo przynajmniej powiedzieć, gdzie to w okolicy można nabyć.

 

Akcję chcę przeprowadzić ok 15.09- jeszcze nie mam przygotowanej skarpy do końca do obsadzeń :oops: NO I TRUDNO MI SIĘ ZDECYDOWAĆ CO OSTATECZNIE CHCĘ! Jest tyle fajnych roślinek, a moja działka to tylko 1100m :cry:

 

super ta szkolka sie prezentuje,

a czy oni we Wrocławiu maja jakis punkt?

bo to troche daleko ode mnie :roll:

 

ja bym chetnie tez dolaczyla sie do kupujacych roslinki bo w sumie chcemy na jesien drzewka juz sadzic bo troche pusto i smutno na dzialce

pozdrawiam flowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wsyćkich serdecznie.

 

No i kto ostatnio zajmował sie kostką granitową - gdzie tanio można kupić? Aniu, ty się chyba zajmowałaś tym , as 24-help!!

 

Trociu, napisz na priva ile cię ten Karhs wyniesie... Bo mi w salonie na ul.Jagiełly jednak najtaniej wychodziły deski merbau z robocizną-na gotowo niecałe 200zł za mkw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahrs[/b] - cena oczywiście jest bardzo wysoka; w Comfortplusie jest korzystniej.
Byłem we wspomnianym miejscu. Potwierdzam - bardzo miły Pan był w sklepie. Wszystko sobie omówiliśmy. Ale na koniec i tak cena wyszła ku mojemu zdziwieniu więcej niż mam Kahrsa wycenionego na Tragutta. Wychodziło jakieś 15zł /m2 wiecej. Wiec patrząc nawet na możliwe rabaty, pozostaję przy Kahrsie, bo o ich podłogach jakoś wcześniej nie słyszałem.

 

Ale dla tych co chcą mieć parkiet parkiet, zajrzyjcie tam. Gdyby tylko żonka chciała mieć parkiet na podłodze. Ehhh przebolałbym nawet cenę ponad 200zł/m2.

 

To co Ty u siebie kładziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wycenę okien z Oknoplastu krakowskiego. Od cen cennikowych 34% upustu i 5% przy wpłacie całej kwoty z góry. To dobra oferta czy można jeszcze coś zbić? Wyceniałem pięciokomorowe, kolor orzech z zewnątrz.

Do kompletu zaproponowali bramę garażową Krispola za ok. 3tys. z montażem (segmentowa, ocieplona, orzech) oraz drzwi wejściowe stalowe KMT Plus (oczywiście orzech) 2tys. kompletne z montażem.

 

ps. w ostatnio modnym temacie szamb, nie mogę skontaktować się z właścicielem z Siedlakowic (sami pracownicy). Zamawiał ktoś u nich szambo? Wyjściowo chcą 3,5 tys. netto bez montażu i transportu, nie wiem co można utargować. Gdzie jeszcze na dolnym śląsku produkują szamba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK, ten niby upust w Oknoplaście jest dla każdego i tak naprawdę to go wcale nie ma. To tylko chwyt marketingowy. pan z punktu oknoplastu, sam mio tak powiedział. Zrób wyceny przynajmniej u kilku konkurencyjnych firm, to da Ci jakeś pojęcie o cenach. My zamawialiśmy okna Jezierski. Pozdobno to górna półka, a wyszło 30% taniej niż w Oknoplaście. :o Zanim zamówiłam swoje okna, miałam z 10 wycen od konkurencji, i nie brałam pod uwage "garażowców". Pozdrawiam. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...