Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ivonesca, Dobrzykowice, Smoku - ale Wam zazdroszczę tych parapetówek ...

Na razie wpadliśmy w obsesję wyboru projektu ... czyli do parapetówki jeszcze chyba daleko?

No odwiedzamy swoją - nie swoją działeczkę - tam na razie ściernisko

Ale za rok ...

 

BK - a na razie to ja zapraszam do siebie :-)

 

Jest mi bardzo miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai, czynię już ostatnią próbę kontaktu z Tobą i wyjaśnienia tej bzdurnej sprawy w wyniku której zniknąłeś z wrocławskiej. Nie wiem dokładnie dlaczego się tak zachowujesz, mogę się jedynie domyślać, że chodzi o naszą ostanią wymianę zdań. Prawdopodobnie Cię czymś uraziłem, ale czym ? Nie mam zielonego pojęcia :( Nie ma to już jednak obecnie żadnego znaczenia, cokolwiek to było chciałbym Cię za to przeprosić. Jeżeli to nie pomoże to trudno, Twoja decyzja, nie rozumiem tylko dlaczego tak samo traktujesz innych z grupy wrocławskiej ? Nie wystarczy jak będziesz ignorował jedynie moje posty ?

 

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować to mój numer telefonu, numer GG i e-mail ma Ivonesca....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie weseli Wrocławianie!!!!! Bardzom szczęśliwa, że moje oczęta ujrzały Was osobiście i mniemam, że to nie po raz ostatni :lol: :lol: :lol: Taka rozrywkowa ekipa nie może się marnować!!!! Yemiołko, dlaczego Cię nie było ? :o :( Wypominali mi, ze miałyśmy odtańczyć taniec na beczce piwa!!!! No i co? Ani Ciebie, ani beczki, jeno piwo mi zostało na pociechę ...... Żeby mi to było po raz przedostatni!!!!!
Luśko, słońce Ty moje, żal mi serce ściska, ale wiedz, że tańczyłam wtedy, jakieś blisko 9 godzin non stop :lol: ,choć nie na beczce , jakąś godzinę od Was, kole zalewu sulejowskiego [oj, był zalew okrutny ;)] .... bywa...

kurczę, 06, Ivo pikna data, tylko komu bejbi sprzedać? będziem kombinować, by być choć chwilę, musowo!!!

Dobrzyk, co Ty smolisz, nie chce mi się szukać przeszłości, nie wiem, o co chodzi, jedno rzeknijcie - FR. bywa na forum? jeśli tak, to czytaj to Franuś: będziesz miał ze mną do czynienia za taką głupotę! olać gruppę, nonono, jakiś niegrzeczny typ! ale nic na siłę.... nie kce, toć Franka strata, tudzież paru inszych...

ps. a tak w ogóle to ślę wielki całus wszystkim, bo jakaś mnie radość życiowa rozpiera! :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może... kiedyś....

a jak nie, to u mnie - stół stabilny i barek i beczkę się przytoczy :)

[prawdę powiedziawszy zalewu na oczy nie widziałam, oprócz tego zalewu, co w gardła nasze 8), i drogi nie widziałam, bo spałam :oops: , ale co tam - jak trza będzie, to Cię znajdę! :lol: ]

 

makrelkę proszę wędzoną, raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ps. a tak w ogóle to ślę wielki całus wszystkim, bo jakaś mnie radość życiowa rozpiera! :) :)

 

Yemiołka no wreszcie jesteś :D czy Ty wiesz ile masz do nadrobienia w czytaniu i oglądaniu ?!!

Ogladałaś już zdjęcia ze zlotu ? Ja też tam jezdem 8)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...