Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

też właśnie będę w przyszłym tygodniu kłaść gipsowe bo elektrycy już kończą

czy ktoś może mi polecić kogoś od wylewek ale na północy wrocka bo Janzar niestety ale nie obsługuje już tego rejonu ze wzglegu na zamkniętą Krakowską a bede potrzebowła wylewek gdzieś za 2-3 tygodnie

z góry wielkie dzięki za namiary

pozdrawiam

 

 

Ja mogę polecić 2 ekipy.

Od tynków pan Krystian Pawłowicz tel 606-715-003

z materiałem 24-25 zł/m2 brutto, tynki równe, gotowe pod malowanie, biegaliśmy z 2 metrową pozimicą, są super!!!

 

Firma od wylewek p. Jarek 603-200-120, 14 zł/m2 brak zastrzeżeń wylewki idealne.

 

2 firmy naprawdę godne polecenia!!! :lol:

 

 

szukam kogoś poleconego od sufitów podwieszanych!!!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na terivę kładliście tynk czy sufit podwieszany? KB mi truje od początku żeby robić podwieszany, ale obniży mi to salon czego chciałbym uniknąć.

 

O czym musiałbym pamiętać rysując instalację elektryczną? (mam na myśli rzeczy nietypowe ale praktyczne).

 

Pozdrav

 

a dlaczego niby na teriwie nie robić tynku? zawsze możesz zrobić regipsy :) chyba że o tym mówisz pisząc o podwieszanym. Ja co prawda nie mam terivy, bo mi się ten strop nie podoba, ale wiem że ludzie robią normalne tynki na terivie.

Czym argumentuje swoje sugestie KB ?

 

trabi wszystko co przyjdzie Ci do głowy ;) ja na przykład zrobiłem specjalne gniazdka na lampki sterowane z przycisków na ścianie, bo mamy taki kącik czytelniczy gdzie jeszcze nie było wiadomo czy będzie kinkiet na ścianie czy lampa stojąca, więc mam gniazdko którym mogę sterować z tego samego przycisku co kinkiet, tak samo mam w gabinecie, lampkę na biurku mogę włączyć z włącznika przy drzwiach.

Tak w ogóle to ja mam trochę pokopaną instalację, bo ja jakiś porąbany jestem (tak mówi moja małżonka) - tzn. mam wszytko na zapas, za dużo, i przesadzone, trudno mi teraz z głowy nawet powiedzieć ile mam obwodów do gniazdek bo nie pamiętam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym musiałbym pamiętać rysując instalację elektryczną? (mam na myśli rzeczy nietypowe ale praktyczne).
Z tego co pamiętam to tutaj był fajny wątek o instalacjach: http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=2684313#2684313

Pamiętaj o wyprowadzeniach na zewnątrz, gniazdu na okap w kuchni (najlepiej zaprojektuj już kuchnię i zrób pod nią gniazdka),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również interesuje B.Kwadrat - biały

 

jak tylko policze ile tego mi potrzeba i będę mieć wycene z ELGRY to dam znać a jak ktoś bedzie miał ceny z ONINENU to też prosze o info :wink:

My chcemy Berkera, ale nie kwadrat tylko Modul czy jakoś tak, kremowy. Cena chyba taka sama jak kwadratu, a bardziej mi się podoba.

Trabi, my mamy terive i oczywiście normalny tynk gipsowy na tym. ale czy będzie pękać to się jeszcze okaże. Koleżanka też ma tynk na terivie, mieszka 2 lata i jak na razie nic się nie dzieje. Sufit podwieszany podnosi koszty. Nie kierbudowi oczywiście, tylko inwestorowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trabi my również mamy Terive,we wtorek kładą u nas już tynki,powiem tak-też chciałam zrobic sufity podwieszane bo bardzo podobaja mi się punktowe światła w suficie ale nasi elektrycy(co prawda panowie starszej daty)mieli wspaniałe pomysły żeby porobić otwory w pustakach stropowych pod takie światełka,i przy tym nie ponosze kosztów materiałów i robocizny jak przy suficie podwieszanym a efekt ten sam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! -

 

orientujecie się może co tak masakrycznie śmierdzi w Żórawinie i okolicach od 4 dni? - ja wiem, że tam w okolicy jest chlewnia i nieraz śmierdziało ale obecnie to jakaś masakra jest. Smród chwilami jakby zgniłego mięsa. i tak od początku tygodnia. Obstawiam że ci od świń wylali jakąś gnojowicę po polu albo coś podobnego...

 

Wiatr wieje taki wschodnio-południowy więc to ewidentnie z tamtej okolicy. Orientuje się ktoś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też właśnie będę w przyszłym tygodniu kłaść gipsowe bo elektrycy już kończą

czy ktoś może mi polecić kogoś od wylewek ale na północy wrocka bo Janzar niestety ale nie obsługuje już tego rejonu ze wzglegu na zamkniętą Krakowską a bede potrzebowła wylewek gdzieś za 2-3 tygodnie

z góry wielkie dzięki za namiary

pozdrawiam

 

 

Ja mogę polecić 2 ekipy.

Od tynków pan Krystian Pawłowicz tel 606-715-003

z materiałem 24-25 zł/m2 brutto, tynki równe, gotowe pod malowanie, biegaliśmy z 2 metrową pozimicą, są super!!!

 

Firma od wylewek p. Jarek 603-200-120, 14 zł/m2 brak zastrzeżeń wylewki idealne.

 

2 firmy naprawdę godne polecenia!!! :lol:

 

 

szukam kogoś poleconego od sufitów podwieszanych!!!

 

pozdrawiam

 

Ja również mam tynki wykonane przez pana Krystiana. Z samej pracy jesteśmy zadowoleni, ale sprzątania mieliśmy na cztery dni !!! :wink:

 

A wylewkarza z czystym sumieniem mogę polecić: p.Darek Brzoza 691 361 890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest wypożyczalnia sprzętu, wiem że kiedyś ktoś podawał, ale nie mogę znaleźć.

 

Było, było...miałam ten sam problem parę dni temu. danadom mnie poratował namiarami.

 

spróbuj zapytać w firmie Ramirent

ul.Strzegomska tel.071 359-12-41,kom 693 719 986

ul.Giełdowa tel. 071 334-03-70,kom.605 542 559

tam jak coś bierzesz na weekend to płacisz tylko na 1 dobe

druga firma ATUT RENTAL

ul.Lotnicza tel.(0 71) 351 95 00,kom. 509 081 488

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również interesuje B.Kwadrat - biały

 

jak tylko policze ile tego mi potrzeba i będę mieć wycene z ELGRY to dam znać a jak ktoś bedzie miał ceny z ONINENU to też prosze o info :wink:

Ja też bardzo chętnie przyłączam się do grupy pstryczków-elektryczków :D

Ze swojej strony sprawdzę cenę na Krzemienieckiej (parę tygodni temu cenami przewodów przebili konkurencję :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Krzemienieckiej nie mają BERKERA tylko LEGRANDA(z tych bardziel popularnych+inne firmy)

do 30 sierpnia mieli tam właśnie promocje na Legranda 25% ale się już niestety skończyła z tym że mi osobiście bardziej podobają się Berekry,oczywiście jedna czy dwie serie z Legranda też mi się podobają ale niestety cena z kosmosu a u mnie tego troche bedzie niestety więc nie moge sobie pozwolić na takie szaleństwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest wypożyczalnia sprzętu, wiem że kiedyś ktoś podawał, ale nie mogę znaleźć.

 

Było, było...miałam ten sam problem parę dni temu. danadom mnie poratował namiarami.

 

spróbuj zapytać w firmie Ramirent

ul.Strzegomska tel.071 359-12-41,kom 693 719 986

ul.Giełdowa tel. 071 334-03-70,kom.605 542 559

tam jak coś bierzesz na weekend to płacisz tylko na 1 dobe

druga firma ATUT RENTAL

ul.Lotnicza tel.(0 71) 351 95 00,kom. 509 081 488

 

ciesze się że przydały się namiary na wypożyczalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też właśnie będę w przyszłym tygodniu kłaść gipsowe bo elektrycy już kończą

czy ktoś może mi polecić kogoś od wylewek ale na północy wrocka bo Janzar niestety ale nie obsługuje już tego rejonu ze wzglegu na zamkniętą Krakowską a bede potrzebowła wylewek gdzieś za 2-3 tygodnie

z góry wielkie dzięki za namiary

pozdrawiam

 

 

Ja mogę polecić 2 ekipy.

Od tynków pan Krystian Pawłowicz tel 606-715-003

z materiałem 24-25 zł/m2 brutto, tynki równe, gotowe pod malowanie, biegaliśmy z 2 metrową pozimicą, są super!!!

 

Firma od wylewek p. Jarek 603-200-120, 14 zł/m2 brak zastrzeżeń wylewki idealne.

 

2 firmy naprawdę godne polecenia!!! :lol:

 

 

szukam kogoś poleconego od sufitów podwieszanych!!!

 

pozdrawiam

 

Ja również mam tynki wykonane przez pana Krystiana. Z samej pracy jesteśmy zadowoleni, ale sprzątania mieliśmy na cztery dni !!! :wink:

 

A wylewkarza z czystym sumieniem mogę polecić: p.Darek Brzoza 691 361 890

 

 

co do tynków to już mam pana Andrzeja Jeske-we wtorek wchodzi już z maszynamia co do wylewek to wielkie dzięki za namiary-za niedługą chwilkę będą potrzebni i to bardzo :D

szukam jeszcze solidnych podbitkarzy i ekipy do ocieplenia budynku z zewnątrz

za namiary wielkie dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...