Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pokazyważ

nooo, ciekawe słówko :wink:

 

kurde balans, nie załamujcie mnie tymi śpiworami :cry: , mam depresję MatkiPolki -

 

no to weź dzieciara, połozy się go spać w pokoju obok i wówczas będziesz mogła rozwinąć skrzydła bez żadnego skrępowania :D

 

I jeszcze jedno pytanko w kwestii formalnej...co pijemy ? pifko, winko czy coś innego ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam depresję MatkiPolki - babcia się wije jak piskorz, młody się budzi 200 razy w nocy i miauczy i raczej śpiwór tu nie pomoże i kurczę jasna d..., że tak się nieelegancko wyrażę. :evil:

 

quote]

 

Jak się budzi w nocy - to może podać mu trochę tych parapetowych trunków? :wink: żeby się uspokoił i przestał miauczeć i nie przeszkadzał mamusi w życiu towarzyskim!

Bo dla dziecka najważniejsze w życiu to mieć zadowoloną mamę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca - wysłałam odpowiedź - tak, bardzo chętnie przyjedziemy.

Jedyne, co może nas powstrzymać to jakaś nagła i niespodziewana robótka :cry:

 

Ale bez dzieci (6 i 1,5) no chyba że będzie towarzystwo i pozostali goście też przybędą ze swoim dorobkiem życiowym.

 

Dzięki za zaproszenie!

 

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Krajany. Czytam już tak długo forum że aż mi głupio że dopiero dziś trafiłem na forum Klubu Wrocławskiego. :oops: . To chyba dlatego czuję się jakoś obco a Wy między sobą gadacie jak kumple z piaskownicy. Mam nadzijeję że impreza się uda i frekwencja wypali. Ja nawet nie śmiem się wpraszać więc czekam na ewentualne reportaże z impreski u Ivoneski.

Pozdrawiam

KrasnaLL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, witajcie, krajany z gminy Czernica.

Przeczytałam wczoraj w gazecie (nie pamiętam tytułu, kolorowa i lokalna) że za 4 lata będziemy mogli w 5 minut dotrzeć na Bielany, a potem trasą Swojczycką dotrzeć do Wrocka bez korków na Wojnowie.

 

W Dobrzykowicach będzie park krajobrazowy i kampus akademicki.

 

Słyszałam też coś o markecie w Nadolicach.

 

I co Wy na to?

 

Będziem mieszkać w luksusowych suburbiach? :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, witajcie, krajany z gminy Czernica.

Przeczytałam wczoraj w gazecie (nie pamiętam tytułu, kolorowa i lokalna) że za 4 lata będziemy mogli w 5 minut dotrzeć na Bielany, a potem trasą Swojczycką dotrzeć do Wrocka bez korków na Wojnowie.

To prawda, w 2008 roku ma byc skończony odcinek obwodnicy łączący bielany z gminami sw Katarzyna i Czernica :)

 

W Dobrzykowicach będzie park krajobrazowy i kampus akademicki.

o parku nie słyszałem ale o kampusie i owszem teren za symboliczną złotówkę już został przekazany politechnice. Teraz muszą "tylko" zebrać fundusze i budować :)

 

 

Słyszałam też coś o markecie w Nadolicach.

nie wiem może, słyszałem za to że w oklicach dobrzykowic ma powstać kompleks rekraacyjny m.in. z polem golfowym :)

 

 

 

szczerze mówiąc to żywotnie zainteresowany jestem przede wszystkim tą obwodnicą, a reszta ? jak będzie to OK a jak nie to z okna z tego powodu raczej sie nie rzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będziemy przyjeżdżać do Dobrzykowic na luksusowe pola golfowe, coby nabrać ogłady i pobyć w eleganckim, snobistycznym świecie. :wink:

A nie w błocie po kolana drwa rąbać do kominka :D

 

Ivonesca - o północy Wrocławia nic nie słyszałam, poza tym, że też będzie obwodnica.

 

Cały Wrocław będzie opleciony siecią dróg - żeby się nagle nie okazało że mieszkamy wszyscy w miejskim hałasie i trzeba się wyprowadzać na wieś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...