Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chodzi mi o rady, chętnie przyjmę namiary sprawdzonych ekip i jakieś wskazówki ile taka przyjemnośc w naszym regionie kosztuje.

Co do domku to zdjęcia możecie zobaczyć tutaj (tylko nie wiem czy uda mi się wpakować tutaj link więc z góry przepraszam za kłopoty)

[/url]http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=15236&q=kraraf&k=2

 

Dzięki za wszelkie rady i dzięki za to miłe powitanie.

Pozdrawiam

KrasnaLL

Ja korzystałem w przypadku tynków gipsowych z usług Pana Adama Turleja, który jest włąśnie z Obornik śl.. Jestem zadowolony z z niego a właściwie z jego roboty, choć gaduła z niego straszny tel.604345586. Będzie mi robił też tynki zewnętrzne...możesz się powołać na krzyśka z dobrzykowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, prawdziwy, meżczyzna rąbie prawdziwą siekierą a nie wysługuje się jakąś maszynką - żony mają wtedy na co popatrzeć 8)

 

yhm, żony i nieżony, choć ja osobiście kasztana nie pamiętam :oops:, ale reflektuję na kolejne pokazy [[zielona morda]];

 

 

a co dokładnie chciałabyś zobaczyć ? (zielona morda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie WokołoWrocławscy,

Ivonesca - chętnie bym do Was dołączyła i popodziwiała Twój dom, ale niestety sobotę muszę spędzić w pracy. Życzę Wam udanego oblewania nowych murów.

KrasnaLL - mieliśmy dobrą ekipę tynkarzy. Podobnie jak Ivonesca mamy tynki tradycyjne, robione ręcznie, ale solidnie, no i cena zblizona do 15 zł/m2. Jeśli jesteś zainteresowany to daj znać, wtedy "pokopię" za numerem telefonu.

Pozdrowionka.Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Grupo Wrocławska!

Wybieramy się w ten weekend do słynnej Ligoty Pieknej - proszę nas (dwie osoby) dopisać:-)

Tyle, że nie będzie to wczesniej jak o 19.00 bo oboje mamy zajęcia N A U K O W E!!

Tzn - ja, moi Drodzy, własnie szczęśliwie zaliczyłam pierwszy i rozpczęłam drugi semestr ....... studiów "Architektura Krajobrazu" na Wrocławskiej AR. Ha!

 

Nie jestem zresztą, ku mojemu zdziwieniu, wcale najstarsza na roku :D

 

No i właśnie mam teraz zjazd, ale co tam! przyjadę po zajęciach, no i jakoś chyba będę musiała wrócić, żeby w niedzielkę rano, z uśmiechem i radośnie (na 8.00!!) znów pobiec do szkółki.

A poza tym Ivonesca, jak już kiedyś Ci wspominałam - kiedyś o mało nie kupilismy domu w Ligocie bo baaaardzo nam się tam podobało. Więc tym chętniej zobaczymy Twój Domek (?).

A co z forumowiczami zanymi mi z mojego niegdysiejszego spotkania majowego? Nieoceniony Frankai albo Agnicha?

Yemiołki są,w składzie szczęśliwie powiększonym :D , a co z resztą?

 

Można zabrać Piesia?

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagata - i to mi sie podoba !!!!!!!!!!!!!

a nie jakies tam wykręcanie że ma się zajętą sobotę :lol: :lol:

grunt to chcieć ! :wink:

wysłałam mailika z dojazdem :-)

 

Jesli masz namiary jeszcze na kogoś (np Agnicha) to daj jej znać....może akurat się skusi ;-).....Ojciec marnotrawny naszej grupy :wink: Frankai nie dojedzie zza Wielkiej Wody :wink: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...