Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sporo wczedśniej pisałm jakie rabaty i na co są wynegocjowane w Impro. Cofnij się o ileś tam stron (chyba pażdziernik, albo listopad, bo wtedy zamawiałam), ale rabaty jakoś ok. 20 % . Jak pisze Godin trzeba rozmawiać z p. Sebastianem i powołać się na Grupę Wrocławską Muratora.

Godin, jak dla mnie Potrta nie umywa się do Korony, ale jak masz zamawiać to nie zwlekaj, bo terminy realizacji mają powalające. Mnie osobiście się nie spieszy, bo chcę montować po malowaniu ścian, więc najwcześniej za miesiąc, albo i póżniej. A propos malowania jakie farby kupujecie i gdzie ofkors? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rafałsz drzwi wewnętrzne jak i wewnętrzne przy Fabrycznej http://www.impro.com.pl W swoim salonie mają wiele ekspozycji, wiec naprawdę warto zobaczyć osobiście :)

Wg ich strony kontaktowej Salon jest na Gwiaździstej 55, a na Fabrycznej 8 "Sprzedaż hurtowa i detaliczna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Robotniczej też jest salon z ekspozycją drzwi i tam negocjowłam rabat. Wprawdzie firma ta sama, ale szef (p. Sebastian z którym rozmawialam) urzęduje na Robotniczej. Myślę, jednak, że jak ktoś trafi na Gwiaździstą, też nie powinno być problemu.

 

I jest taniej niż w Budusie? Bo ja wysyłam wszystkich do nich, a może już nie są najtańsi z naszym forumowym rabatem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo wczedśniej pisałm jakie rabaty i na co są wynegocjowane w Impro. Cofnij się o ileś tam stron (chyba pażdziernik, albo listopad, bo wtedy zamawiałam), ale rabaty jakoś ok. 20 % . Jak pisze Godin trzeba rozmawiać z p. Sebastianem i powołać się na Grupę Wrocławską Muratora.

Godin, jak dla mnie Potrta nie umywa się do Korony, ale jak masz zamawiać to nie zwlekaj, bo terminy realizacji mają powalające. Mnie osobiście się nie spieszy, bo chcę montować po malowaniu ścian, więc najwcześniej za miesiąc, albo i póżniej. A propos malowania jakie farby kupujecie i gdzie ofkors? :roll:

Spróbuję odkopać. Dzięki. W czwartek pojedziemy chyba na Budmę i do Poznania. Jednym z głównych celów będą drzwi zewnętrzne. Ponoć płytek było rok temu co kot napłakał a o tym też myśleliśmy. W sobotę planowaliśmy do Wrocka do Impro, ale małży robią jakieś szkolenie.

 

Farby - jeden wykonawca polecał nam Oikos. Tylko że ten pan zapadł na jaskrę analną i przestał widzieć swoją d... na naszej budowie. Nasz odkryty spec od G-K, chwali sobie Tikkurillę i Beckersa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych co "zamierzają wkrótce kupować drzwi". My właśnie zamówiliśmy wewnętrzne, firmy Korona. Łaziłam za tym od ponad miesiąca. Drzwiczki są śliczne i bardzo solidnie wykonane. Wcześniej myślałam o Invado, ale Korona bardziej nam się spodobały. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Impro z Robotniczej. Mają naprawdę duży wybór drzwi i dają niezłe rabaty. Nie zamawiałam w Budusie, bo nie prowadzą akurat tych właśnie, które chciałam. Oczywiście wspomniałam o rabacie , jaki mamy w Budusie i dla naszej grupy dostaniemy w Impro także 20% rabatu na Pol Skone czy Invado. Ponadto wydaje mi się, że wybór mają większy niż Budus i na pewno lepszą obsługę. Polecam pana Sebastiana, naprawdę profesjonalne podejście do klienta. Gdyby ktoś chciał podaję telefon 500 064 091 :wink:

 

Odkopałem - 3 listopada to pisałaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Dareczku, że sa porównywalni cenowo, ale zainteresownie kilentem zdecydowanie lepsze w Impro. A ja nie lubię jak wydaje kupę kasy na coś i muszę się prosić o obsługę. Sądzę, że warto zajrzeć i do Impro i do Budusa i wybrać korzystniejszą ofertę. Pokazać wycenę z Budusa i zapytać w Impro na ile mogą być konkurencyjni. Generalnie to się sprawdza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai Wśród drzwi zewnętrznych też już mam swojego faworyta :wink: Lupol - Model New :)

 

W zasadzie mi się podobają, ale to PVC a chciałem drewniane.

 

Zdecydowanie też jestem za drewnem :) http://www.lupol.pl/new_page_1.htm

Może rozmawiamy o innych. Na stronie Impro model który mi się podobał miał oznaczenie "New3". Na stronie Lupola jest to W2002-PVC, złoty dąb . Czy to te?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rozmawiamy o innych. Na stronie Impro model który mi się podobał miał oznaczenie "New3". Na stronie Lupola jest to W2002-PVC, złoty dąb . Czy to te?

New3 (jak sama nazwa wskazuje to póki co nowość) jest modelem drewnianym i pradadoksalnie jeszcze nie figuruje na stronie producenta a już jest dostępny w Impro. W dniu kiedy byłam w salonie przyjechał egzemplarz na wystawkę :) Dla mnie cuuuudddnnneee :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rozmawiamy o innych. Na stronie Impro model który mi się podobał miał oznaczenie "New3". Na stronie Lupola jest to W2002-PVC, złoty dąb . Czy to te?

New3 (jak sama nazwa wskazuje to póki co nowość) jest modelem drewnianym i pradadoksalnie jeszcze nie figuruje na stronie producenta a już jest dostępny w Impro. W dniu kiedy byłam w salonie przyjechał egzemplarz na wystawkę :) Dla mnie cuuuudddnnneee :D

Kliknij no ino na podanym przeze mnie linku. Jeżeli widziałeś i namacałeś - to może dorobili model drewniany. W takim wypadku - zdradźno mi cenę tego namacanego egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do farb to tikkurilla i beckers sa naprawde dobre. Dulux o kant d upy trzasnac. Jak np. jest cos niedokladnie zrobione na kg, to lubi odchodzic platami i wtedy jest klops.

Co do drzwi wewnetrzych sie nie wypowiadam. Super sa te modele co pokazujecie. My jednak ze wzgledow finansowych kupilismy drzwi sosnowe do wlasnorecznego wykonczenia. I nie powiem, jestesmy naprawde zadowoleni. Udalo nam sie kupic za 440 zl ( oscieznica, skrzydlo, uszczelka) od producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai poszło na priv

 

Dzięki - ta cena jest w zasięgu. Będziemy i pomacamy. Mojej żonie spodobało się wzornictwo pewnych drzwi plastikowych, ale jestem przeciwnikiem plastiku i może uda mi się ją odwieść od nich. W szczególności, że ceny raczej powyżej 5 tysięcy.

Korci mnie też odwiedzenie Bierutowic i ponegocjowanie bezpośrednio z KMF Format. Pewnie jednak nie ma co liczyć na zbyt wiele, a cena tych które mi się podobają jest między 5130 a 7160 netto. Zastanawiam się też nad skopiowaniem wzornictwa ;) Mój stolarz zrobiłby mi coś podobnego pewnie za 3500. Okna naprawdę zrobił dobrze.

Dużym plusem u mnie jest fakt, że choć drzwi są od strony południowej, to są ukrytw w podcieniu, więc słońce na nie nie będzie padać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...