Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Beton nie wiaze przez wysychanie, ale chemicznie z tego co pamietam.

 

Poczekaj jeszcze chwile, mysle, ze za m-c juz nie powinno byc mrozow czy przymrozkow i wtedy zaczac robic.

Nad koza sie zlituj i nie wieszaj :wink: . Ale z drugiej jak juz wylewki beda na tyle twarde zeby chodzic po nich ( a to jest kilka dni z tego co pamietam), to koze moznaby juz postawic zeby wysychalo?

 

Ponawiam pytanie o gruziarzy, czy ktos ma namiary na takich co woza "fajny" gruz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że gorzej, ale bardzo chciałabym już ją robić :), Bardzo, bardzo :):)

 

Ale jak nie wolno, to nie zrobię :cry:

 

A może da radę? :roll:

A może by tak - koza na parterze, a lać na piętrze? Po 2 tygodniach odwrotnie, tylko jak wchodzić by dokładać i czy będzie cug?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poszukuje elektryka do odbioru, niestety moj naobiecywal nam ze zrobi odbior w ok tydzien a mija wlasnie 3 tydzien i na dodatek wyjechal na ferie :-(

dzieki z gory i pozdrawiam flowi

PS Z bankiem udalo nam sie dogadac w sprawie kredytu ale mamy wlasnie jak najszybciej zalatwic odbior...

 

Witam

 

przylaczam sie do poszukiwan, rowniez potrzebuje elektryka do pomiarow odbiorowych (rejon energetyczny Olesnica)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie już wiosna :wink:

 

Z kozą na poddaszu to i tak się nie uda, bo jak ją podłączę w jednym pokoju to ciepło nie dojdzie do innych pomieszczeń.

 

A może jakiś dodatek do wylewki na niskie temperatury?

 

Dodatek zapewnia wystarczające wiązanie. Nie jestem tylko pewien jak to wpływa na strukturę i powierzchnię wylewek. Faktycznie musisz zapytać specjalistów, a nie nas - lajkoników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poszukuje elektryka do odbioru, niestety moj naobiecywal nam ze zrobi odbior w ok tydzien a mija wlasnie 3 tydzien i na dodatek wyjechal na ferie :-(

dzieki z gory i pozdrawiam flowi

PS Z bankiem udalo nam sie dogadac w sprawie kredytu ale mamy wlasnie jak najszybciej zalatwic odbior...

 

Prześlij mi proszę na priv nazwisko i Imię tego elektryka abym na niego nie trafił. Obawiam się, że to jest ten sam co ja z nim się dogadyje:( Bo też wyjechał na ferie a miał zrobić już kilka rzeczy.

 

Ech Ci elektrycy. Mój mnie wystawił na całego. Firma Edward Bucki - usługi elektryczne. Skasował pieniądze i miał w ciągu 3 tygodni załatwić odbiór. I tak dzwoniłem do niego co tydzień przez 4-5 miesięcy. A na niego i jego rodzinę same nieszczęścia spadały, które oczywiście uniemożliwiały mu załatwienie mojego odbioru. Nie odbierał mojej komórki, musiałem dzwonić z innych telefonów. W końcu straciłem nadzieję i poszukałem innego elektryka. Unikajcie.

 

pozdrawiam

saper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poszukuje elektryka do odbioru, niestety moj naobiecywal nam ze zrobi odbior w ok tydzien a mija wlasnie 3 tydzien i na dodatek wyjechal na ferie :-(

dzieki z gory i pozdrawiam flowi

PS Z bankiem udalo nam sie dogadac w sprawie kredytu ale mamy wlasnie jak najszybciej zalatwic odbior...

 

Witam

 

przylaczam sie do poszukiwan, rowniez potrzebuje elektryka do pomiarow odbiorowych (rejon energetyczny Olesnica)

 

Pozdrawiam

Polecam elektryka, do odbiorów. Niedrogi i solidny. Powołaj się na Zbyszka z Radwanic. Piotr szmer tel. 500293717, 071 7653202

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis zamówiłam parapety wewnetrzne, fornirowane w kolorze orzech, tak jak moje okna. Baaaaardzo ładne i nie bardzo drogie. :lol: I obejrzałam moje drzwi wewnetrzne, które przyszły właśnie. Są już do odbioru, ale chcę się z tydzień wstrzymać, zanim panowie nie skończą u nas zacierania poddasza. Godin, drzwi wyglądają cudnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...