Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A teraz pytanko - szukam ekipy od dachu (ale takiej fachowej, od a do z maja zrobic) . Niby mam tam jedna polecona, ale chce zebrac rozne oferty. Jak ktos ma to uprzejmie prosze o pomoc! :D

 

Zygmunt Bieszczad - 602572984 robił u mnie cały dach czyli więźbę, krycie dachówką ceramiczną, orynnowanie i okna dachowe. Powiem krótko jest dobry. Można sie powołać na krzyska z Dobrzykowic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[

No to fajnie, bo z kodeksu cywilnego (chyba, nie pamiętam paragrafu) wynika że możesz żądać kasy od sąsiadów za utrzymanie drogi, odśnieżanie, zamiatanie ... :)

 

nie chcę kasy, wystarczy jak się dogadamy tak,że droga będzie zawsze przejezdna a jak trzeba będzie w nią zainwestować to zrobią to wszyscy a nie tylko ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilbo, dzieki za odzew. Ja oczywiscie szukam jakiejsc sprawdzonej ekipy...Najlepiej jakby mi ktos z was polecil :wink:

 

A i jeszcze mam takie pytanie - rynny sie robi od razu? Bo ja sie nie znam, ale obok nas sasiad ma stan zamkniety, daszek, ale rynien nie ma. To niedopatrzenie czy tak poprostu sie robi?

 

Rynny powinno się montować wraż z pokryciem dachowym....mozna oczywiście później tylko po co ? To tak jakby najpier otynkować a później kłaść instalację elektryczną.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to i dobrze....ktoś przecież musi odpowiadać na konkretne pytania :wink: .....a nie tylko plotkować na forum :lol:

 

W plotkowaniu nie ma niczego złego.

Fajnie jest sobie poplotkować od czasu do czasu.

 

Ale jeśli już jesteśmy przy konkretnych pytaniach - czy ktoś ma może oczyszczalnię ścieków przydomową?

Trochę się wczytuję w temat, mam trochę wątpliwości.

Największa to taka że trzeba zapomnieć o beztroskim korzystaniu z wanny i laniu hektolitrów wody pod prysznicem, oraz że należy zapomnieć o zmywarce do naczyń, a ja bez zmywarki nie mogłabym żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na Pawłowicach jest przy nowym osiedlu taka oczyszczalnia (w każdym razie tak to wygląda bo ja się na tym nie znam..) i kiedy tamtędy przechodzę to:

1. często unoszą się tam smrodki, znane skądinąd...

2. ZAWSZE jest tam takie "burczenie", które w nocy może chyba być dość męczące.

 

Czy tak musi być i czy to normalne....?

 

A może to nie jest oczyszczalnia, ale w takim razie co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnall - a Łomotek to .. nazwisko?

Co prowadzi?

Napisz coś jeszcze - może to mi się kiedy przyda????

 

Idzie..chyba nieźle;-) Zaliczyłam w pierwszym terminie Geometrię Wykreslną a to podobno w zeszłym roku wykosiło połowe roku...

 

A z GEODEZJI dostałam na koniec .... piątkę! I zwolnienie z egzaminu.

Z tego jestem dumna:-) Ale to głównie dlatego, ze nie miałam problemu i lubiłam obliczanie tych wszystkich azymutów, a byłam w tym odosobniona...

 

Ale to miło, że pytasz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na Pawłowicach jest przy nowym osiedlu taka oczyszczalnia (w każdym razie tak to wygląda bo ja się na tym nie znam..) i kiedy tamtędy przechodzę to:

1. często unoszą się tam smrodki, znane skądinąd...

2. ZAWSZE jest tam takie "burczenie", które w nocy może chyba być dość męczące.

 

Czy tak musi być i czy to normalne....?

 

A może to nie jest oczyszczalnia, ale w takim razie co?

 

No właśnie, przeczytałam wszystko na tym forum, ale po tym wszystkim wiem ze nic nie wiem, jedni piszą że smrodek, hmm.. a inni że nie, jedni że można proszki a inni że nie.

 

Wiem że nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam. Jak zwykle gadam sam ze sobą ale i tak jest ciekawie. Jeśli ktoś mi kiedyś powie że świat jest wielki, to chyba wyśmieje. Jeśli już wymieniamy absolwentów AR to moja żonka też się do nich zalicza, i jest "rasowym " T.Żetowcem. Czy tak jak Ivonesca. Nie wiem kiedy kończyłaś studia ale jak mi żonka opowiadała o prowadzących to szłyszałem często " ta KURA jest poje...!!!" Wiesz o kogo chodzi?

A jak GAGATA idzie na studiach? Ja z wieloma prowadzącymi w naszym instytucie jestem na TY. Masz zajęcia z Łomotkiem. Ja pisałem u niego pracę mgr. Super gość. Teraz robie do niego podchody że by mi znalażł pracę w zawodzie bo praca w handlu mnie nie długo wykończy.

Muszę kończyć

Jak zawsze Was serdecznie pozdrawiam

KrasnaLL

oczywiście że wiem :D też nie przepadałam :lol:

przyjedzcie na spotkanie - jaki świat jest mały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK - pewnie że mozna ;-)

a co do oczyszczalni , to beztroskie używanie wanny czy prysznica przy szambie raczej tez nie wchodzi w grę, ale nie rozumiem o co chodzi ze amywarką? dlaczego nie można miec przy oczyszczalni?? :o

 

jakby co to zapraszam Panie na kapiel w wannie do mnie.....ale najpierw kupię wanne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...