Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

TMK próbowałem Cię w Tyńcu zlokalizować, ale coś mi nie idzie. Prawdopodobnie zdecydujemy się na tynkarzy z Mega1000 i chciałbym zobaczyć ich dzieło oraz pogadać ogólnie o współpracy z nimi.

 

Kamuflaż południowej jak widać zadziałał ;)

 

ps. wysłałem peemkę, odbierz pogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Skoro Daro nie czyta :lol: to ja zgodnie ze starą tradycją kawę postawie (poprosiłem koleżankę z pracy żeby podął bo miał bliżej do monitora) :D

http://www.albumik.pl/albumy/secam/pierdolki/3990514939345.jpg

 

To fakt - nie czytam za dużo więc kawa na forum budowlanym nie irytuje mnie już tak bardzo.... bo o kawę chodzi - prawda Secamie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy ma ktos odsprzedac miske wc, jakas uzywana, ja kupilam docelowa, ale hydraluk mnie straszy ze jak teraz zamontuje to bedzie potem poluzowana i ze sie zniszczy, wiec szukam jakiejs uzywanej :oops: :lol:

 

Ania ja w Liroju kupiłam taką chińską za 80 zł i bedzie kurna wisieć, dopóki ostatnie popłuczyny z ostatniej robionej rzeczy nie zostana do niej wylane!!!!

 

W starym mieszkaniu po kapitalce łazienki hydraul sobie myjąc narzędzia pracy tak mi czymś nowiuśką muszlę zasyfił, że nie dalo się tego doczyścić.

 

A spadam do pracy po urlopie :cry: Nową mam i nie mam czasu na przyjemności. Oprócz przyjemności pracy oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialam teraz urlop, 10 dni. Juz drugi dzien pracuje:(

Ale mi sie nie chce.

Chyba zamowie gres techniczny do garazu w e-plytki. Maja Paradyz po 23zl. Potrzebuje jeszcze do kotlowni, ale cos lepszego, bo w tej kotlowni oprocz pieca gazowego nie ma nic i planuje zrobic tam taka mini silownie.

Tylko kto bedzie tam zamiast mnie cwiczyl:)

Moze sie zmobilizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Ja dopiero zaczynam swoją budowę. Czy może ktoś mi powie ile teraz trzeba zapłacić ekipie za sso+dach. Paru fachowców zaśpiewało 75-80 tys. Czy to nie zadużo. Może ktoś zna tańszych i dobrych podwykonawców i mógłby pomóc.

Z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt - nie czytam za dużo więc kawa na forum budowlanym nie irytuje mnie już tak bardzo.... bo o kawę chodzi - prawda Secamie :wink:

Daro :D skoro tak podana kawa Cię nie irytuje to specjalnie dla Ciebie koleżanka z księgowości :D

http://www.albumik.pl/albumy/secam/pierdolki/3997700030325.jpg

A specjalnie dla naszych Pań z grupy kawa od kolegi z technicznego :D

http://www.albumik.pl/albumy/secam/pierdolki/3997710030325.jpg

Dzień Dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Ja dopiero zaczynam swoją budowę. Czy może ktoś mi powie ile teraz trzeba zapłacić ekipie za sso+dach. Paru fachowców zaśpiewało 75-80 tys. Czy to nie zadużo. Może ktoś zna tańszych i dobrych podwykonawców i mógłby pomóc.

Z góry dziekuję

 

W sprawie sso nie pomogę, ale na etapie fundamentów koniecznie zrób uziom fundamentowy.

Zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Możesz poczytać o tym tu http://www.inzynierbudownictwa.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=103&Itemid=27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie. Potrzebuję wymienić w swoich drzwiach jeden zameczek i póki co nie mogę nic dopasować. Byłem dzisiaj w Kobexie na Robotniczej i w czymś na S na Grabiszyńskiej / Hallera.

Nie znacie jakiś miejsc, gdzie mają trochę różnych wkładek do drzwi zewnętrznych?

 

Mnóstwo znajdziesz w Castoramie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie. Potrzebuję wymienić w swoich drzwiach jeden zameczek i póki co nie mogę nic dopasować. Byłem dzisiaj w Kobexie na Robotniczej i w czymś na S na Grabiszyńskiej / Hallera.

Nie znacie jakiś miejsc, gdzie mają trochę różnych wkładek do drzwi zewnętrznych?

 

Mnóstwo znajdziesz w Castoramie 8)

Niestety nie podpasowałem tam niczego. W obi również patrzyłem :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...