Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak zwykle gadam sam ze sobą.

 

Łomotek to Łomotowski, dyr wydziału Budownictwa ( masm nadzieję że nie czyta tego forum. :roll:

 

Ivonesca czyba dojrzałem twój dom z drogi. Widać go troszkę jak się wraca z Wrocka? Zgadza się? Bp mnie się zawsze Logota myli z Wisznią i wcześniej nie tam cię wypatrywałem.

Niestety dziś nie mam czasu na rozpisywanie?

Pozdrawiam

KrasnaLL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

właśnie przeczytałem o spotkaniu. Postaramy się wpaść choć na chwilkę.

Na wszelki wypadek proszę o plan dojazdu.

 

Przy okazji się przedstawię - budujemy się w Pęgowie (między Wrocławiem a Obornikami), dom parterowy z poddaszem nieużytkowym, strop drewniany. Strop się właśnie robi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :-)

 

Sławek - wysyłam namiar na kafelkarza na priva - nie wiem jak tam z czasem, ale ja byłam zadowolona, i cenowo i z roboty

 

KrasnaLL - to mógł byc mój domek :-) rzeczywiście lepiej go widać jak się jedzie z Wrocławia niz odwrotnie :-)

no i co przyjeżdżacie w sobotę?? zdecydowaliście się ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK - pewnie że mozna ;-)

a co do oczyszczalni , to beztroskie używanie wanny czy prysznica przy szambie raczej tez nie wchodzi w grę, ale nie rozumiem o co chodzi ze amywarką? dlaczego nie można miec przy oczyszczalni?? :o

 

jakby co to zapraszam Panie na kapiel w wannie do mnie.....ale najpierw kupię wanne :D

 

 

:D

Czy to znaczy że masz taką oczyszczalnię?

A jak to się ma do poziomu wód gruntowych? Czy to ma znaczenie?

A masz oczyszczalnię z drenażem rozsączającym czy tzw korzeniową :o nie wiem co to jest czy czegoś nie pokręciłam.

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeczytałem o spotkaniu. Postaramy się wpaść choć na chwilkę.

Na wszelki wypadek proszę o plan dojazdu.

 

Przy okazji się przedstawię - budujemy się w Pęgowie (między Wrocławiem a Obornikami), dom parterowy z poddaszem nieużytkowym, strop drewniany. Strop się właśnie robi :-)

wysyłam namiary na priva :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:D

Czy to znaczy że masz taką oczyszczalnię?

 

nie, mam klasyczną kanalizę :)

 

A jak to się ma do poziomu wód gruntowych? Czy to ma znaczenie?

na pewno, im jest wyzszy tym bardziej problematyczna staje sie taka oczyszczalnia. Przed decyzją powinno się zrobić jakies badania gruntu

A masz oczyszczalnię z drenażem rozsączającym czy tzw korzeniową :o nie wiem co to jest czy czegoś nie pokręciłam.

:oops:

nie mam ale z tego co czytałem to oczyszczanie w takiej oczyszczalni polega na przepływie ścieków między korzeniami bodajże trzcin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...