Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

kochana grupo - pytanie mam pilne. Jutro jadę ogladac prace mojego ewentualnego przyszłego kafelkarza i nie wiem jakie teraz stawki "chodzą" :)

z udziwnień bedziemy miec kilka typu bezbrodzikowy prysznic czy obudowa mozaiką wanny po łuku.

Ile płacicie za łazienki a ile np. za ułożeine płytek podłogowych w salonie i kuchni (duże płytki )

Dobre pytanie :) Ja też mam ten sam dylemat. Polecany kafelkarz życzy sobie 45PLN/m2. Cena do przyjęcia czy szukać dalej ?:wink:

U mnie żona wybrała gościa, który życzy sobie 47zł/m2. Była i oglądała jego robotę. Nie chce mi się szukać dalej, żeby zaoszczędzić może 1zł/m2 ;)

Właśnie znalazłem baterię do łazienki na piętrze w cenie dużo niższej niż na Allegro. Zamiast 1730zł kosztuje 1150zł Jak to możliwe? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W Impro Lupol 5500???Na pewno rozmawiałaś z panem Sebastianem i powoływałaś się na naszą Grupę? :roll: :roll: W ubiegłym tygodniu powróciłam do tematu drzwi zewnętrznych i model New3 będę zamawiać znacznie poniżej tej kwoty :)

Frankai mam też dla Ciebie dobrą info Pan Sebastian zrobił nam kolejną promocję na New3 :D :D

O matko - jaką? Dawaj tu lub na priva !!! Ja w poniedziałek a najpóźniej we wtorek chcę zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem baterię do łazienki na piętrze w cenie dużo niższej niż na Allegro. Zamiast 1730zł kosztuje 1150zł Jak to możliwe? :roll:

 

Z zestawu odjęli "gratisową" kabinę? :lol: :lol: :D

 

apropo łazienki - przy rozpalaniu pieca standardowo oglądałem gazetki - w biedronce mają wannę z hydromasażem, bateriami, obudową, pompą czyli cały komplet za 1300PLN. Ciekawe ilu tak naprawdę producentów zamawia taką samą chińszczyznę i sprzedaje za minimum drugie tyle... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem baterię do łazienki na piętrze w cenie dużo niższej niż na Allegro. Zamiast 1730zł kosztuje 1150zł Jak to możliwe? :roll:

 

Z zestawu odjęli "gratisową" kabinę? :lol: :lol: :D

 

apropo łazienki - przy rozpalaniu pieca standardowo oglądałem gazetki - w biedronce mają wannę z hydromasażem, bateriami, obudową, pompą czyli cały komplet za 1300PLN. Ciekawe ilu tak naprawdę producentów zamawia taką samą chińszczyznę i sprzedaje za minimum drugie tyle... :roll:

 

Jest to oznaczone jako "wyprzedaż", więc zastanawiam się czy przypadkiem nie jest to model z ekspozycji. W takiej sytuacji może mieć jakieś zadrapania. Troszkę mnie skręca, bo byłem w Warszawie (tam jest ten salon) w piątek i mogłem wpaść kupić/obejrzeć. W dodatku jest on oddalony o jakieś 500-1000m od naszego headquarter :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to oznaczone jako "wyprzedaż", więc zastanawiam się czy przypadkiem nie jest to model z ekspozycji. W takiej sytuacji może mieć jakieś zadrapania. Troszkę mnie skręca, bo byłem w Warszawie (tam jest ten salon) w piątek i mogłem wpaść kupić/obejrzeć. W dodatku jest on oddalony o jakieś 500-1000m od naszego headquarter :-?

 

Rożnie bywa - wyprzedaż kolekcji, zmniejszenie stoku, pseudo promocja, powystawowe itd Zadzwoń i pogadaj, może ktoś normalny odbierze i poda powód obniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o drzwiach zewnetrznych trubilowicz lub drzwi-krakow.

O wiele tansze niz w impro lupol.

Trubilowicz wycenil mi na 2700zl chyba netto, a w impro 5500zl.

Ale jak z jakoscia i w ogole.

Obejrzałem stronki ww producentów i o ile wzornictwo z Krakowa mi by odpowiadało, to Trubiłowicza już nie. Jeżeli chciałbym się bawić w "kopiowanie" i ryzykowanie, że będzie dobrze wykonane lub nie, to rozmawiałbym z gościem, który zrobił mi zewnętrzne okna. Jakościowo zrobił je dobrze, ale słowność i terminowość przy końcu roboty - masakra. Wolę jednak kupić drzwi, których model jest "tłuczony" w dziesiątkach egzemplarzy. O Lupolu słyszałem parę opinii i pozytywne. Co do Drzwi-Kraków to tak jak pisałem - wzornictwo OK, opis też wygląda w miarę. Ponieważ New3 przyklepane przez żonę, to nie będę chyba zmieniał. Jeżeli lokalny dystrybutor nie wyskoczy z zaporową ceną, to zamówię na miejscu. Jeżeli nie - zamawiam w Impro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na ile Ci wycenili New w Impro.

Ja rozmawialam z p. Mateuszem, nie Sebastianem, ale powolalam sie na grupe.

Moze moje drzwi sa zupelnie niestandardowe - 100/204 i 90/190.

Te wieksze z jakas szybka, a te mniejsze sa z boku (wejscie do kotlowni) i chce bez szybki. A poza tym maja byc grafitowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś nie chce się pozbyć baraku, albo takiego jakiegoś metalowego magazynku na sprzęt ? Tanio :oops: Chętnie nabędę takie cudo ;)

 

Wiem, że z takimi sprawami to na targ ale własnie ktoś mnie uprzedził (jak zwykle) a i tu więcej (chyba) ludzi zagląda.

Ja już się pozbyłem. Poza tym nie był metalowy - płyty betonowe i deski. Wiem - nie wolno mieć związany z gruntem, ale wkopanie to w sumie jeszcze nie związanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożnie bywa - wyprzedaż kolekcji, zmniejszenie stoku, pseudo promocja, powystawowe itd Zadzwoń i pogadaj, może ktoś normalny odbierze i poda powód obniżki.

Poproszę jeszcze kumpla, żeby podjechał i zbadał sprawę organoleptycznie ;)

Tak jak się spodziewałem - z wystawki. Jest kompletna i nieuszkodzona. Biorąc pod uwagę, że umywalka też jest z wystawki, to chyba się polubią :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie. Potrzebuję wymienić w swoich drzwiach jeden zameczek i póki co nie mogę nic dopasować. Byłem dzisiaj w Kobexie na Robotniczej i w czymś na S na Grabiszyńskiej / Hallera.

Nie znacie jakiś miejsc, gdzie mają trochę różnych wkładek do drzwi zewnętrznych?

A nie myślisz o systemie jednego klucza? Ja na koniec budowy chcę wymienić wszystkie zamki od których klucz udostępniłem komukolwiek, a w dodatku chciałbym wszystko obskakiwać jednym kluczem.

Raczej się nie uda. Zamek dolny już jest i pewnie będzie jeszcze trudniej coś innego dopasować aniżeli górny. Póki co wszelkie majstry mają klucz tylko do zamka dolnego i to wersję roboczą, która po użyciu finalnego klucza przestaje działać. Więc jak już wszyscy sobie ode mnie pójdą, to wtedy zaczniemy używać finalnych kluczy i nie będzie problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie uda. Zamek dolny już jest i pewnie będzie jeszcze trudniej coś innego dopasować aniżeli górny. Póki co wszelkie majstry mają klucz tylko do zamka dolnego i to wersję roboczą, która po użyciu finalnego klucza przestaje działać. Więc jak już wszyscy sobie ode mnie pójdą, to wtedy zaczniemy używać finalnych kluczy i nie będzie problemu.

A to ja ni wiedziałem, że są takie cuda. :roll: Fiu, fiu.

Muszę zapytać jak będę drzwi zamawiał. Chyba jednak Impro, bo lokalni w środę dostali parametry i nic :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Impro Lupol 5500???Na pewno rozmawiałaś z panem Sebastianem i powoływałaś się na naszą Grupę? :roll: :roll: W ubiegłym tygodniu powróciłam do tematu drzwi zewnętrznych i model New3 będę zamawiać znacznie poniżej tej kwoty :)

Frankai mam też dla Ciebie dobrą info Pan Sebastian zrobił nam kolejną promocję na New3 :D :D

Mi pani podała taką kwotę przez telefon, że... nie mogę uwierzyć :o Jutro idę i może zamówię.

Czyżby kryzys już zaczął działaś? Jak inaczej wytłumaczyć takie nagłe obniżki? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie witam po kilkudniowej przerwie. Grypa paskudna dopadla nasza rodzine.

 

Jestescie m.in. na etapie drzwi. Powiedzcie mi prosze gdzie maja duzy wybór klamek do drzwi zewnetrzych? Mam opanowane wszystkie markety a tam licho. A jeszcze na dodatek najlepiej zeby byla to klamka z tzw. fixem ( czy jakos tak), czyli z podnoszeniem sie klamki do gory zeby przekrecic zamek. Nigdzie nie do zdobycia cholery jedne, a firma u ktorej kupowalismy drzwi juz nie istnieje :cry: .

 

Z kafelkarzy i nie tylko ( instalacje c.o., wodno-kanal., plyty regipsowe, ogolnie wsio) to polecam pana Pawla Lesinskiego. Gosc nam pol chalupy wykonczyl. Jak cos to moge dac tel na priva.

 

A moze tak ktos jeszcze jakas kawke postawi? Bo mnie sennosc ogarnia.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tu kawke z mleczkiem

http://www.telecable.es/personales/jeamm1/cafe%20con%20leche.jpg

 

Bosz jak dobrze, ze ja chcialam od poczatku biale plytowe proste drzwi....znajać swoje niezdecydowanie wybieralabym drzwi z rok....

 

 

Nie chce nic zapeszać ale tfutfu nie pisza do mnie z nadzoru a minelo juz 33 dni od oddania domu...chyba normalnie mge robic parapetowe i nawet spac w swoim domu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...