Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

trabi dzidzius ma siłę - na wędlinkach i kabanosach jedzie

 

 

ale pączek z budyniem dzisiaj był obowiązkowo

 

wracając do budowlanki

czyli gk 40-45zł ceny pójdą pewnie i tak w dół....

okno powiedzili mi 300zł za wstawienie w gotowy dach

ma ktos ekipę godną polecenia w gk i oknach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okno powiedzili mi 300zł za wstawienie w gotowy dach

Trochę przesada :roll: Mojej sąsiadce dekarze wstawiali okna tydzień temu także w gotowy dach i płaciła 150PLN za sztukę.

Rozumiem, że wyłazy dachowe chodzą w podobnych jeżeli nie mniejszych cenach? Bo chyba trzeba będzie je wstawić, coby kominiarz miał się jak na dach dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatni zakup godny polecenia to parapety, więc póki pamiętam szczegóły podaję namiary http://www.window-sill.pl

Bezpośrednio dotarłam do producenta parapetów w okleinach dębowych (bogata oferta kolorystyczna) i w ciągu pięciu dni otrzymałam parapety w bardzo dobrej cenie, z gratisową dostawą do domu :)

Zobaczymy jak podejdą do tematu wykorzystania parapetu jako blatu w łazience :D Zapytanie wysłane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trociu w temacie łazienek nie będę się wypowiadać, gdyż w dolnej moje mikroskopijne okienko (60x90) zamierzam obłożyć gresem a do górnej pójdzie chyba 3-metrowy konglomerat.
Masz 3 metrowe okno w łazience? czy mówisz tak jak ja o blacie ;)

 

U mnie raczej konglomerat nie wchodzi w grę. Muszę w blacie mieć wycięcie na 2 umywalki. Pozostanie z jakieś 2-3cm z każdej strony i boję się, że przy konglomeracie to pęknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trociu w temacie łazienek nie będę się wypowiadać, gdyż w dolnej moje mikroskopijne okienko (60x90) zamierzam obłożyć gresem a do górnej pójdzie chyba 3-metrowy konglomerat.
Masz 3 metrowe okno w łazience? czy mówisz tak jak ja o blacie ;)

 

U mnie raczej konglomerat nie wchodzi w grę. Muszę w blacie mieć wycięcie na 2 umywalki. Pozostanie z jakieś 2-3cm z każdej strony i boję się, że przy konglomeracie to pęknie.

 

Tak tak, okno w górnej łazience jest trójkątne (a raczej trapezowe) o podstawie 3m :lol: :lol: :lol:

U Ciebie konglomerat przy takiej obróbce faktycznie może nie wytrzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak podejdą do tematu wykorzystania parapetu jako blatu w łazience :D Zapytanie wysłane

Pochwal się proszę gdy dostaniesz odpowiedź.

No i dostałem:

 

Witam, parapety i blaty wykonujemy do szerokości 120 cm i długości 360 cm. Równeż zastosowanie blatów z płyty MDF jest możliwe w łazience.

 

jako np: blat pod umywalkę. W swojej ofercie oprócz okleiny dębowej będziemy mieć 26 nowych oklein egzotycznych. (min bambusy,teak,palisander,zebrano, wenge)

To ja czekam na ten bambus - bo łazienka w Bambusie paradyża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, parapety i blaty wykonujemy do szerokości 120 cm i długości 360 cm. Równeż zastosowanie blatów z płyty MDF jest możliwe w łazience.

 

jako np: blat pod umywalkę. W swojej ofercie oprócz okleiny dębowej będziemy mieć 26 nowych oklein egzotycznych. (min bambusy,teak,palisander,zebrano, wenge)

To ja czekam na ten bambus - bo łazienka w Bambusie paradyża

No to już mi się ta firma podoba - rzadko kto tak szybko odpisuje... :-) W takim razie przy tych max wymiarach to i do kuchni można pomyśleć o blacie, ale to wpierw sobie na żywo musimy obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam przed wyborem drzwi zew. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=EgQYizMZ-T0

Znane znane - chińskie drzwi antywłamaniowe. O dziwo podobne są wystawione teraz w OBI. Nawet w ostatniej gazetce były.

 

Chociaż z drugiej strony - lepiej żeby włamywacz zdemolował drzwi za 1000zł aniżeli roletę i okno za tych tysięcy kilka ;) Bo jak będzie miał wejść to wejdzie.

 

A podobne drzwi też mają w ofercie w sklepie drzwi.pl.

Mam od nich coś innego, ale i tak po przebojach. Więc tego salonu ponownie nie polecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...