Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Wrocki! Jutro jestem w waszym pięknym mieście gdzieś przy Grabiszyńskiej od 10:00 do 11:00. Dokładnie ulica to Aleja Pracy.

Jakby co to moja komóra ma numer 0603 449 361.

Aha - mam tu coś dla was :D :D :D częstujcie się teraz bo jutro w aucie nie dowiozę tego w całości....

http://www.reber.com/img/Kuchen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocławiaki, za tydzień ruszam i okazało się że ni mam wykonawcy od dach (przesunęły mu sie terminy itp. itd.) a dach mam duuuży i nie prosty :( Może ktoś ma dobre doświdczenia i może podzielić się namiarami ? Dekarz potrzebny na CZERWIEC !!!!

POMOCY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocławiaki, za tydzień ruszam i okazało się że ni mam wykonawcy od dach (przesunęły mu sie terminy itp. itd.) a dach mam duuuży i nie prosty :( Może ktoś ma dobre doświdczenia i może podzielić się namiarami ? Dekarz potrzebny na CZERWIEC !!!!

POMOCY !!!

 

zajrzyj na stronę http://www.e-dach.pl/

tam są ogłoszenia, daj ogłoszenie poszukuję, albo poszukaj firm które się ogłaszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już odsapnęłam, więc dodam, że były tańce na stole [morda], jakieś tony gratisowych bitych śmietan, Gadzina kupił 2 rowery, bo była promocja, a Smok zrobił Gadzinie w domu jakąś dziurę po zbóju [takie chodzą pogłoski], tynku zbijał nie będzie, by oglądać cegły i można też na satelitkę.

 

a Wy już kombinujcie, o co chodzi [morrrrdy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już odsapnęłam, więc dodam, że były tańce na stole [morda], jakieś tony gratisowych bitych śmietan, Gadzina kupił 2 rowery, bo była promocja, a Smok zrobił Gadzinie w domu jakąś dziurę po zbóju [takie chodzą pogłoski], tynku zbijał nie będzie, by oglądać cegły i można też na satelitkę.

 

a Wy już kombinujcie, o co chodzi [morrrrdy]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

siedzę przed monitorem i smieję się...az sie na mnie dziwnie patrza wokoło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Ivo poprosze o jakies namiary i info o ktorej godzinie mamy sie stawic.

Moze to spotkanie okaze sie dla mnie terapuetyczne, bo np. dzisiaj od rana walcze z budowlanymi przeciwnosciami losu i sil juz nie mam...

 

Aka, jak walczysz z dachem, to zajrzyj na stronę która wcześniej podawałam - http://www.e-dach.pl, może tam znajdziesz jakąś firme, widziałam tam co najmniej jedną wrocławską.

 

Ivonesca, będziemy, będziemy, Baba przyjedzie do nas (chyba), jak chcesz żeby było towarzystwo dla dzieci yemiołki, to możemy zabrać nasz przychówek, wtedy dzieci zamkniemy w jakimś pokoju żeby nam nie przeszkadzały, a my zajmiemy się konsumpcją trunków i inteligentną rozmowa na wysokim poziomie. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Ivo poprosze o jakies namiary i info o ktorej godzinie mamy sie stawic.

Moze to spotkanie okaze sie dla mnie terapuetyczne, bo np. dzisiaj od rana walcze z budowlanymi przeciwnosciami losu i sil juz nie mam...

aka - a nie wysłałam jeszcze :o sorrki :oops:

na priva wysyłam plan dojazdu - początek koło 17.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...