Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

na przyklad ja. ale ja kupiłam parkiet merbau i trochę namieszałam bo bejcowałam merbau - jeśli chcesz wyślę fotę na mejla.

Moj parkiet przechodzi przez podlogowke, na razie jest super, chetnie tam sobie stoje, bo czuc roznice chc naprawde niewielka. Na czesci podlogi gdzie jest podlogowka kleilismy na klej elastyczny przy pracujacej podlogowce

parkiet lezy przyklejony od grudnia i zdazyl sie troche wyszparzyc - pod koniec stycznia zostal zaszpachlowany.

Prawda jest taka, ze jak to sie sprawuje to zobacze za pare sezonow grzewczych na razie nie widze zadnej roznicy pomiedzy parkietem na podlogowce i na powierzchni bez podlogowki (w wyszparzaniu)

 

co do grzejnikow - ja zakupilam swoje ulubione zehndery - szczegolnie ten w lazience mi sie podoba.

Ale jest ich jednak za malo i brakuje mi tych 1500 Watow wiec podlaczę jeszcze jeden cale szczescie przygotowalam sie na to wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

podobno jeden z uczestników naszego forum kupił deskę Merbau w comfortplus

proszę przyznać się :wink:

 

chciałem zapytać o opinię

 

p.s.

 

jakie deski polecacie na ogrzewanie podłogowe?

 

wezwana do odpowiedzi zdłaszam się :wink:

 

Mój Merbau jest deską parkietową (nie na ogrzewanie podłogowe) i jeszcze nie jest ułożony 8) A deskami typowo pod ogrzewanie podłowe też się interesowałam... nasz forumowy Daro jest jej użytkownikiem :)

 

Comfortplus jest naprawdę godny polecenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Merbau jest deską parkietową (nie na ogrzewanie podłogowe) i jeszcze nie jest ułożony 8) A deskami typowo pod ogrzewanie podłowe też się interesowałam... nasz forumowy Daro jest jej użytkownikiem :)

Comfortplus jest naprawdę godny polecenia :)

Hej!

 

Kupiliście już deskę? Ale nie trzymacie jej na budowie, prawda? :-) Co do Comfort Plus to byliśmy z żoną, trochę korespondowaliśmy, ale cena za robociznę + chemię nas przeraziła - o ile pamiętam było to 140zł netto/m2. Za najtańszy parkiet dębowy wychodziło więc na gotowo ponad 200zł/m2 netto, a to wydaje nam się już trochę dużo. Zwłaszcza, że chcielibyśmy zrobić ok 100m^2 parkietu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie mój merbau jest zaliczkowany i czeka sobie w magazynie na odbiór :) comfortplus specjalizuje się zwłaszcza w egzotykach i pracują na bardzo dobrej chemii (LOBA). My bierzemy od nich merbau, listwy + chemię na prawie cały parter. Na górze będziemy kłaść nasz poczciwy jesion (mąż znalazł fajnego producenta- jak będziesz chciał, namiary mogę podesłać późnym wieczorkiem) :) Parkieciarza też mam sprawdzonego i w bardzo rozsądnej cenie ułoży nam ponad 140m2 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak producenta, to jasne że chcę :-) Chociaż nam osobiście jesion jednak nie przypadł do gustu - zastanawialiśmy się, ale taki zbyt różowy (surowy). A parkieciarz z jakich okolic? Jak z północy, to też proszę o namiary. Wprawdzie u nas do podłóg jeszcze daleko, ale namiarów nigdy za dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Merbau jest deską parkietową (nie na ogrzewanie podłogowe) i jeszcze nie jest ułożony 8) A deskami typowo pod ogrzewanie podłowe też się interesowałam... nasz forumowy Daro jest jej użytkownikiem :)

Comfortplus jest naprawdę godny polecenia :)

Hej!

 

Kupiliście już deskę? Ale nie trzymacie jej na budowie, prawda? :-) Co do Comfort Plus to byliśmy z żoną, trochę korespondowaliśmy, ale cena za robociznę + chemię nas przeraziła - o ile pamiętam było to 140zł netto/m2. Za najtańszy parkiet dębowy wychodziło więc na gotowo ponad 200zł/m2 netto, a to wydaje nam się już trochę dużo. Zwłaszcza, że chcielibyśmy zrobić ok 100m^2 parkietu...

 

No to mnie zadziwiłeś.

Nie wierzę, by ich oferta mogła przerazić. Znalazł bym tuzin bardziej przerażających ofert w tym asortymencie. Sam też wszystko zamawiałem w Comfort Plusie. Jest - miodzio; merbau, palisander i wenge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

podobno jeden z uczestników naszego forum kupił deskę Merbau w comfortplus

proszę przyznać się :wink:

 

chciałem zapytać o opinię

 

p.s.

 

jakie deski polecacie na ogrzewanie podłogowe?

 

Teoria o ogrzewaniu podłogowym mówi, że drewno nie może być grubsze niż 16 a inni podają, że 14 mm.

W Comfort Plusie zamówiłem dwówarstwową deskę 11-12mm - grzeje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zadziwiłeś.

Nie wierzę, by ich oferta mogła przerazić. Znalazł bym tuzin bardziej przerażających ofert w tym asortymencie. Sam też wszystko zamawiałem w Comfort Plusie. Jest - miodzio; merbau, palisander i wenge.

A temu nie przeczę - było to nasze pierwsze rozeznanie w tym temacie, po rekomendacji z forum :-) Możliwe że inni wołaliby 300zł/m^2 na gotowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drzwi i schody jesionowe - po bejcowaniu to drewno jest pięknie brązowe i ma bardzo ładne wzory słojów (ładniejsze od dębu) :D

Czy mógłbyś zapodać jakąś fotkę takich schodów?

 

Jasne, tyle, że nie wiem jak - jeszcze nie wrzucałem fotek na forum.

 

Przeslij mi na priv email to wyślę na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...