Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ivo! Gdzie Was szukać w Ligocie? Planuję wpaść na imprezkę wieczorkiem...

A propos wykonawców, myślę, że będę mógł się podzielić jakimiś informacjami, rozmawiam właśnie z kilkoma, takimi od ścian, takimi od dachu

łomatko !!!!Tobie też nie wysłałam planu dojazdu??? wydawało mi się ze wysłałam wszystkim, którzy są na liście...a może mi się tylko wydawało :wink: :oops:

ślę dojazd na priva

do zobaczenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to do jutra, Wrocławianie.

Uprzedzam, możemy z moim mężem być meczący - będziemy was wypytywać o różne takie tam rzeczy z budowy (np. będziemy gospodarzy odpytywać z kominka :) ), zamiast rozmawiać o Marynie ...

ja choc wiem z czego się przygotować :wink: :lol:

 

do zobaczenia jutro :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą drogą pragnę podziękować przesympatycznym przedstawicielom Wrocka - Ivonesca, Yemiołka, Smok - za jedno z najmilszych (choć o wiele za krótkich) spotkań.

Nad relacją Yemiołki usmiałem się jak koń, aż zaplułem klawiaturę i wyświetlacz, lecz wszystko co tam zawarła jest bliskie prawdy :wink:

Dodam jedynie ze oprócz satelitki można też i na miednicę ale trzeba uważać na kąty ogniskowania :D :D :D

Ivo - gratulacje z okazji 2200,Yemiołko - ach te buty! Smoku - ucałuj pozostałych z GW na bibce!

[morda][morda][morda]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania za fantastyczny i za krótki wieczór, dla gospodyni i reszty. Szczególnie dla Franka za wspaniałe towarzystwo do zabawy!

Ruszyliśmy na syrenie, ale jeszcze w aucie Pawłowi sie przysnęło, w domu kąpiel, butla i lulu -był po prostu wykończony (jeszcze raz dzięki Franek :wink: ).

Mamy nadzieję, że następnym razem wstrzelimy sie w dyżur babci!

Prosimy o małe sprawozdanie i zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my dziękujemy za przemiłe spotkanie - podziwialiśmy domek, bardzo ładny (Okna ... rozmarzyłam się).

Szkoda że tak krótko - nie zdążyliśmy porozmawiać o wszystkim, o czym chcieliśmy, chociaż i tak sporo się dowiedzieliśmy.

Będziemy na targach TARBUD w sobotę - coby podrążyć temat np. rekuperatorów.

 

Już wiosna - niedługo sezon grillowy - czekamy na kolejne spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach podsumowania spotkania 13 marca:

 

od godz. 17.00 do 2.00 ( czy do której?? :wink: ) przewinęło sie przez nasz domek 18 osób :o ...zjedlismy x sałatek (aka, Kasia-Owieczka, yemiołka - ciekawe kiedy Wam pooddaję naczynia....na następnym jakimś spotkaniu ? :wink: ), wypiliśmy xxx trunków :wink: ....pogadaliśmy....pośmialiśmy się....teraz dopiero przypomniało mi się że miała być jeszcze gitara, co Ty na to Smoku? :wink: ....niestety nie udało mi się z wszystkimi porozmawiać tyle ile bym chciała :( .....czyli jak najszybciej trzeba zorganizowac kolejne spotkanie....jakas inauguracja sezonu grillowego albo cóś .... :wink: :lol: :lol: :lol:

....jak pojawi się Sroka, to mam nadzieję będą i zdjęcia :D

 

dziękuje wszystkim którym udało się dojechać do mnie....było naprawdę bardzo miło 8)

...nie wiem tylko co z Gagatą....czemu nie dojechaliście ??

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całowałem Gadzinko, całowałem........................

:o

no właśnie: :o :o

ja nie wiem,co tam się działo po tej 22:00 [morrrda]

ale do 22:00 Smok nie całował, choć mimo to było werysympatikkko, ino za krótko!!!; dzięki wielkie i do następnego, może znów improwizowanego?? 8) [Gadzina, kiedy przyjeżdżasz?? :wink: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo! Było very fantastycznie, Wasz domek to nasze marzenie..., okiennice widzieliśmy w mroku (też widać!)... dużo by pisać... ale chyba najmilej wspominamy atmosferę spotkania... qrcze, tak mało tu rozmawiam na forum, w realu marzłem tylko ze Smokiem (inspekcja była szczegółowa) a u Was klimat jakbyśmy się znali od dawna. To najmilej wspominamy. Zapraszamy do nas, narazie na działkę, potem będziemy obgrilowywać kolejne etapy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo, serdeczne dzięki dla Gospodarzy za przemiłe spotkanie.

Po czasie żałuję, że nie mogliśmy skorzystać z okazji i dokładniej przyjrzeć sie Waszemu domkowi. Ale będzie może okazja nadrobić...

Jeszcze raz dzięki!!!!

P.S. Może nie jako pierwsi, ale na pewno wpisujemy się w program grillowy na sezon wiosenny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo, serdeczne dzięki dla Gospodarzy za przemiłe spotkanie.

Po czasie żałuję, że nie mogliśmy skorzystać z okazji i dokładniej przyjrzeć sie Waszemu domkowi. Ale będzie może okazja nadrobić...

Jeszcze raz dzięki!!!!

P.S. Może nie jako pierwsi, ale na pewno wpisujemy się w program grillowy na sezon wiosenny...

wiesz co...też o tym myślałam :lol: zaciągnęłam Was od razu do stołu, nie dając szansy pooglądania reszty :-(...poprawię się na przyszłość :oops: ....teraz wiecie już gdzie - zapraszenie otwarte :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...