Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

o kurcze włozyłam kij w mrowisko

No :roll: Nie wiem do końca czemu, bo to w formie męskiej było, ale od razu razu mi się nasuwa: "aś pan gnoju narobił". Może więc weekendowo jakieś małe audiotele? Kto to powiedział i w obliczu jakich wybryków. Ponieważ jest to Grupa Wrocławska, to mam nadzieję, że pytanie nie jest zbyt trudne. Oczywiście chodzi o kabaret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja nie moge sie wypowiadac bo mam alergika z astma, kota, psa, rekuperator dostalam w prezencie ale jeszcze nie zamontowalam i mam rozlozone rury do dgp i plaszcza ale nie mam jeszcze kominka na razie mecze biedna koze z nawalonymi 5kg ceglowek szamotowych i pale normalnie bezczelnie resztkami po budowie....dzisiaj palilam drzwiami :)

a tak powaznie to jako o ekologicznym rozwiazaniu na przyszlosc to mysle o pompie powietrznej , bo palenie w kozie/kominku fajne jest ale nie chce mi sie ciagle tego robic......ale to takie bardziej patykiem na wodzie myslenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge sie wypowiadac bo mam alergika z astma, kota, psa, rekuperator dostalam w prezencie ale jeszcze nie zamontowalam i mam rozlozone rury do dgp i plaszcza ale nie mam jeszcze kominka na razie mecze biedna koze z nawalonymi 5kg ceglowek szamotowych i pale normalnie bezczelnie resztkami po budowie....dzisiaj palilam drzwiami :)

a tak powaznie to jako o ekologicznym rozwiazaniu na przyszlosc to mysle o pompie powietrznej , bo palenie w kozie/kominku fajne jest ale nie chce mi sie ciagle tego robic......ale to takie bardziej patykiem na wodzie myslenie

No cóż - ja też mam alergika. Zresztą u mnie to dziedziczne. Moja mama ma astmę, mój młodszy brat ma, mój starszy też choć lżejszą, ja pewnie też mam, ale nie daje się we znaki, więc nie sprawdzam, coby nie zaczęli mnie leczyć ;-) Synek ma zrobione testy i jest uczulony na sierść psa, kota, kurz i roztocza. Oczywiście rzuca mu się to głównie na drogi oddechowe, choć były przypadku czerwonych oczu (po takim pierzastym kocie) czy drapanie.

Mam mieszane uczucia co do kominka i rurek do 3 pokojów. W razie czego pozaklejam dziury i kominek pójdzie w odstawkę. No chyba że za chwilę ktoś wymyśli jakieś filtry, zabijacz tych małych bestii ;)

Pełnego DGP czy reku nie robiłem, bo nie wyobrażam sobie prowadzenia kanałów. Drugi dom ("mały biały domek" na emeryturę) jednak pewnie będzie miał, bo wówczas już chcę mieć klimę. No chyba że będę siedział pod palmami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, w Bartkowie, za Dobroszycami jest dobry dekarz, nie mam telefonu, udaj się tam osobiście i pogadaj z nim. Mieszka przy kapliczce, przy głównej drodze.

 

Alergia - kochani, witajcie w klubie. Niestety wielu lekarzy uważa, ze 80% populacji ją ma, a 20% też ją ma, ale jeszcze o tym nie wie :)

 

ja do przykazań Grzesia dopiszę zakaz używania pościeli z pierza, wełny i puchu, materac lateksowy - cudo, b. polecam.

 

A że się spytam - jaka szkółkę ogrodniczą polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to widze kolezenstwo jedzie na lajtowych lekach :)

To nie jest cały asortyment, tylko stały lek. Niestety chyba będzie trzeba dołączyć jednak Singular 5. Przy każdym przeziębieniu trzeba sięgać po Ventolin i Flexotide.

Na szczęście synek nie doświadczył żadnych zapaści. Brrrrr... Oby tylko nie pogarszało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok - to jest ta szkółka za wiaduktem z prawej strony jak się jedzie na Strzelin?

 

Ja leki biorę tylko w okresach zaostrzenia, myślę iż po długim używaniu leki przestają działać. Za przypisanie leku singular lekarze jeżdżą na egzotyczne szkolenia, np. na Sri Lankę. Bardzo drogi lek, mi nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ja miałam rozum jak wybierałąm swój zawód

A ja bym nie chciał być lekarzem, nawet jakbym miał jechać na szkolenie na Sri Lankę. Zresztą w ogóle uważam, że należy robić to co się lubi. Chociaż trochę.

Co prawda mi łatwo powiedzieć - firma płaciła za moje wyjazdy do Egiptu (w tym Sharm El Sheikh, do Chyba (Wielki Mur zaliczony), na Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa i Gran Canaria), USA (Niagara od strony Kanadyjskiej i z góry obejrzana, muzea w Waszyngtonie także), prawdzie łososi i carskie ryby pożerałem na Syberii, barów się nazwiedzałem w Hiszpani podczas 11 wyjazdów, że wspomnę tylko ciekawsze wyjazdy 8) . To były czasy... No ale wypadało się ustatkować i spędzać trochę więcej czasu z rodziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, w Bartkowie, za Dobroszycami jest dobry dekarz, nie mam telefonu, udaj się tam osobiście i pogadaj z nim. Mieszka przy kapliczce, przy głównej drodze.

 

 

 

Dzięki Natalia.

 

Ps. Dzięki również za namiary na elektryka. Faktycznie fajny fachowiec ale kurcze ceni się:( No, ale jeszcze rozmawiamy odnośnie ceny:) Mam nadzieję, że coś z tego będzie.

 

 

Ma ktoś jeszcze jakiegoś sprawdzonego dekarza?

Ja już niestety trafiłem na dwie takie firmy, że załamka:( a nie chcę oszczędzać na dachu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ja miałam rozum jak wybierałąm swój zawód

A ja bym nie chciał być lekarzem, nawet jakbym miał jechać na szkolenie na Sri Lankę. Zresztą w ogóle uważam, że należy robić to co się lubi. Chociaż trochę.

Co prawda mi łatwo powiedzieć - firma płaciła za moje wyjazdy do Egiptu (w tym Sharm El Sheikh, do Chyba (Wielki Mur zaliczony), na Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa i Gran Canaria), USA (Niagara od strony Kanadyjskiej i z góry obejrzana, muzea w Waszyngtonie także), prawdzie łososi i carskie ryby pożerałem na Syberii, barów się nazwiedzałem w Hiszpani podczas 11 wyjazdów, że wspomnę tylko ciekawsze wyjazdy 8) . To były czasy... No ale wypadało się ustatkować i spędzać trochę więcej czasu z rodziną.

 

nie ma to jak dobry lans :D

 

i pewnie masz fotki z tych wyjazdów na naszej-klasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak dobry lans :D

Że co? Chyba za stary jestem, żeby zrozumieć co poeta miał na myśli, bo chyba nie wypada posądzać o złośliwość :roll:

 

i pewnie masz fotki z tych wyjazdów na naszej-klasie...

Nie - na NK mam jedną jedyną fotkę swojej paszczy i tyle. Mam parę fotek z ostatniego kontraktu na swojej fotograficznej stronce, ale chyba tylko znad (i to dosłownie) Niagary. Służbowe delegacyjne to były czasy analogów i nie chce mi się skanować. Na swój użytek mam takie zwykłe albumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupe wroclawska jedna z najlepiej zorganizowanych grup na forum ,zapraszam na targi budowlane tarbud ,wiem ze grupa wrocławska moze liczyc na darmowe bilety wstepu,ktos w tamtym roku swietnie to zorganizował,wystarczyło przyjsc do kasy krzyknac grupa wrocławska i dostawało sie bilet ,zapraszam do odwiedzenia stoiska h-36 firma fromag i ersste ,klinkier i wyroby z piaskowca ,podłogi postarzane z dębu.do zobaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

zawitalem na Wasze wrocławskie forum z prośba o opinię nt. lokalizacji.

Czy ul. Białowieska , przy Rysiej to dobra lokalizacja.

Pozdrawiam

 

zależy jak dla kogo. Wg mnie bardzo dobra.

Ale zależy co Ciebie interesuje, bo jak wynajem w czasie studiów to może nie za ciekawa lokalizacja, jedynie na uniwerek wrocławski dość blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...