Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tą drogą pragnę podziękować przesympatycznym przedstawicielom Wrocka - Ivonesca, Yemiołka, Smok - za jedno z najmilszych (choć o wiele za krótkich) spotkań.

Nad relacją Yemiołki usmiałem się jak koń, aż zaplułem klawiaturę i wyświetlacz, lecz wszystko co tam zawarła jest bliskie prawdy :wink:

Dodam jedynie ze oprócz satelitki można też i na miednicę ale trzeba uważać na kąty ogniskowania :D :D :D

Ivo - gratulacje z okazji 2200,Yemiołko - ach te buty! Smoku - ucałuj pozostałych z GW na bibce!

[morda][morda][morda]

 

aaa, a`propos spotkanka - zapomniałam jeszcze dodać, że okazało się, że znamy się wszyscy z liceum!

świat jest mały, nieprawdaż?? 8) [morrrrdy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rośnie jak oszalałe, u nas był parę dni i wypuścił kilka listków.

Jak sama nazwa wskazuje, przynosi szczęście, radość, zdrowie, dzieci ... :wink:

 

bardzo intrygujące jest to drzewko. Jak ktoś jest złośliwy to może takie drzewko sprezentować koleżance której nie lubi , a której mąż/chłopak jest w wojsku lub za granicą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rośnie jak oszalałe, u nas był parę dni i wypuścił kilka listków.

Jak sama nazwa wskazuje, przynosi szczęście, radość, zdrowie, dzieci ... :wink:

 

bardzo intrygujące jest to drzewko. Jak ktoś jest złośliwy to może takie drzewko sprezentować koleżance której nie lubi , a której mąż/chłopak jest w wojsku lub za granicą :>

 

Dobrz, dobrze - te dzieci to moja nadinterpretacja nazwy - tylko szczęście :D

A dzieci tak naprawdę nie biorą się z drzewka ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzyku - nie będę komentować roślinki przyniesionej przez Smoka i Owieczkę :lol:, bo tez zaraz cos sobie do tego dorobisz :wink: :lol:

 

 

w tym akurat przypadku nic nie trzeba dorabiać, wszystko było napisane czarne na białym......ale co sie martwisz ? masz jeszcze całe poddasze do zasiedlenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzyku - nie będę komentować roślinki przyniesionej przez Smoka i Owieczkę :lol:, bo tez zaraz cos sobie do tego dorobisz :wink: :lol:

 

 

w tym akurat przypadku nic nie trzeba dorabiać, wszystko było napisane czarne na białym......ale co sie martwisz ? masz jeszcze całe poddasze do zasiedlenia :wink:

 

dobra, dobra :lol: poddasze jest już zagospodarowane...przynajmniej teoretycznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polanka - poprosze - jeśli wolno- przepis na pyszne ciastka ze słonecznikiem (co prawda chyba nie wszystkim przypadły do gustu ;-))....ale my się zajadalismy resztkami o 2.30 :wink: :lol:

....a i jeszcze o tej 2.30 wyjadłam wszyskie pozostałe oliwki :wink:

...własnie... dachowiec...czy mogę prosić równiez o przepis na taką zalewę do oliwek ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polanka - poprosze - jeśli wolno- przepis na pyszne ciastka ze słonecznikiem (co prawda chyba nie wszystkim przypadły do gustu ;-))....ale my się zajadalismy resztkami o 2.30 :wink: :lol:

No wiesz, o 2.30, po 4 winie wszystko smakuje :wink:

Przepis na priva, wieczorem, dobra? (w końcu nie wszystkim smakowały :o )

 

dopisek od brzydszej połowy polanki: poprawiłem cytowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...