Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kuźwa, od tygodnia nie dostaję powiadomień. Myślałam, że nic nie stukacie :o Przepraszam zatem Michasiek, że dopiero teraz odpowiadam. Co do schodów to facet jest sprawdzony, ale niestety nie widziałam tych schodów na żywo. Ma je min. Utek z forum. Z tego co wiem to ten stolarz robił jeszcze u kilku osób z forum i są bardzo zadowoleni. Moje schody będą dopiero w kwietniu, więc jeśli możesz tyle czekać, zapraszam na oględziny. Mówiąc szczerze spodobały mi się na tyle , że zamówiłam trochę w ciemno (na podstawie fotek). Mają być identyczne. Co do ceny to jest chyba ok. biorąc pod uwagę merbau. Za tyle inni chcieli mi robić bukowe.

Witaj Jola :D

Jak juz pewnie przeczytałaś pan Kowalik trochę drogo sobie zażyczył i zrezygnowaliśmy z jego propozycji. Ale i tak OGROMNIE DZIEKUJE za pamięć :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myślę, że najlepiej będzie, jeśli masz jeszcze troche czasu zobaczyć u nas na żywo po montażu. Zapraszam serdecznie. Mebli będę miała sporo. Wybierałam fronty i blaty jakie chciałam (podałam tylko numer i firmę). A co do ceny to w przypadku np. Mebluxa 50 % taniej, dokładnie te same fronty. Ja niestety jako "bezkredytowiec" muszę bardzo uważać ile kasy wydaję i zanim cokolwiek zamówię sprawdzam szczegółowo. Wydawało mi się, że z tymi schodami za bardzo poszalałam, ale teraz widzę, że zamiast tanieć drożeją :o Jakoś nie bardzo to rozumiem, biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku. :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...TARBUD... Ja wybieram się w piątek :)

Damro i jak tam było na targach? :D :D

My byliśmy w sobotę i muszę przyznać, że opłaciło się :wink: :D

Pooglądaliśmy sobie "na zywo" schody różnych firm (widzieliście wystawkę Marchewki? ale cudo!!!-no przeciez popatrzeć zawsze można :wink: ), w tym tartaku Dobroszyce.

I musze powiedzieć, że dzieki NATALII STAŃKO będziemy mieli (mam nadzieję tfu,tfu,tfu...) takie schody jak sobie wymyśliliśmy (z giętą poręczą!) w bardzo rozsądenej cenie :D :D

Bardzo dziękuję CI za podsunięcie kontaktu Natalia :lol: :D

Pan zrobił nam też bardzo ładną i szybką wizualizację tego o co nam chodziło i myślę, że nie powinno być żadnych niespodzianek.

Teraz jeszcze tytlko mnostwo pracy,żeby wszystko ładnie pod te schody przygotować i już będzie można za jakiś czas montować :D :wink:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepiej będzie, jeśli masz jeszcze troche czasu zobaczyć u nas na żywo po montażu. Zapraszam serdecznie. Mebli będę miała sporo. Wybierałam fronty i blaty jakie chciałam (podałam tylko numer i firmę). A co do ceny to w przypadku np. Mebluxa 50 % taniej, dokładnie te same fronty. Ja niestety jako "bezkredytowiec" muszę bardzo uważać ile kasy wydaję i zanim cokolwiek zamówię sprawdzam szczegółowo. Wydawało mi się, że z tymi schodami za bardzo poszalałam, ale teraz widzę, że zamiast tanieć drożeją :o Jakoś nie bardzo to rozumiem, biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku. :-?

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego,że Cię napewno odwiedzę :D :wink:

Bardzo chętnie zobaczymy nie tylko meble, ale przede wszystkim ich uroczą właścicielkę i jej piękny domek :D

Ale to juz umówimy się spokojnie jak będziesz miała wszystko zamontowane :D Bardzo dziekuję za zaproszenie!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiac 7 kopanie w brzuch noca 8/10,

 

jakoś dobrze Cię rozumiem , jestem własnie po nieprzespanej nocy, kopanie udziela się również ojcom

- 7 miesiąc, czyli rozumiem rodzimy wszyscy razem ;)

Moment moment. To kopanie dosięga też ojców? To może ja się wkrótce przeniosę na kanapę albo zacznę spać na budowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu jak będziesz miała ochotę to za zapraszam do mnie za miesiąc na oględziny wszechobecnego merbau :) Deska parkietowa z Comfortplus a schody jak u forumowej utek :)

Witaj godin :D

Tobie również ogromnie dziekuję za zaproszenie :D

Jak tylko czas pozwoli bardzo chętnie obejrzymy te Twoje cudeńka na własne oczy :D Niestety moja wspaniała druga połowa coraz bardziej przekonuje mnie, że biorąc pod uwagę jeszcze konieczność zakupu całej kuchni możemy nie mieć kasy na prawdziwą deskę marbau :cry: :cry: Ale ja twardziel dalej tej myśli do siebie nie dopuszczam - jakoś dziwnie te pieniądze topnieją :-?

Gorąco pozdrawiam wszystkich - widzieliście jaka pogoda szykuje sie na najbliższy weekend? :D :wink:

Naprawdę wiosna już idzie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiac 7 kopanie w brzuch noca 8/10,

 

jakoś dobrze Cię rozumiem , jestem własnie po nieprzespanej nocy, kopanie udziela się również ojcom

- 7 miesiąc, czyli rozumiem rodzimy wszyscy razem ;)

Moment moment. To kopanie dosięga też ojców? To może ja się wkrótce przeniosę na kanapę albo zacznę spać na budowie.

 

Tylko ojców-kwoki, co się w nocy za bardzo przytulają do krągłości ;-) Nasz kopacz kończył tańce ok 23 i potem raczej spał do rana.

 

Jola jak będziesz miała mebelki to się nieśmiało wprosimy, bo plan był na meblux, ale skoro cenowo tak odstają to nie ma się co zastanawiać.

 

Pozdrav[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiac 7 kopanie w brzuch noca 8/10,

 

jakoś dobrze Cię rozumiem , jestem własnie po nieprzespanej nocy, kopanie udziela się również ojcom

- 7 miesiąc, czyli rozumiem rodzimy wszyscy razem ;)

Moment moment. To kopanie dosięga też ojców? To może ja się wkrótce przeniosę na kanapę albo zacznę spać na budowie.

Oczywiście http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o080.gif

Jak tu spać, jak skopana kobita całą nos kręci się na łóżku, albo łazi po pokojach bo sobie miejsca nie może znaleźć ;)

 

Hej, hej

oj dawno mnie tu nie bylo, cud, ze jeszcze hasla nie zapomnialam ;). Swoja droga, ciekawie, czy nas jescze ktos pamieta ;)

Wojty Wojty .... czekaj, czekaj, był ktoś taki, ..... czekaj jak to było Wojty albo wojty druga połowa :D - czy tak ??

Wkleić Wasze zdjęcie dla przypomnienia ;) :D

i że tak nieśmiało zapytam co to za drugi suwaczek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie Grzegorz nie denerwuj! Ja Cie już od jesieni zapraszam i doprosić się nie mogę :evil:

Co do pana od kuchni to pomyślałam sobie, że mimo, iż ja zamówiłam w ciemno, może warto wcześniej podać namiar na stolarza . W końcu wycena nic nie kosztuje. Pan przyjechała do nas na pomiar do Wrcoławia i jesli ktos z naszej grupy chciałaby, mógłby zrobić pomiar (też jest w końcu niezobowiazujący) jak będzie montował kuchnię u nas. Żeby facet dwa razy nie jechał z pod Zakopca. A decyzję można podjąć po obejrzeniu jego pracy u nas. Pan Franciszek Wrzaszczak tel. kom.: 0664 197 342.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam Kowalik wycenil, co prawda merbau,ale schody w zupełnie prostej wersji na 17 tys. oczywiscie bez szczególnych bajerów :-?

 

Może spadł ze schodów? :roll:

Moja konstrukcja kosztowała mnie 4 500zł. Jest to profil 40x60 spawany, nacinany, gięty, szpachlowany, malowany i lakierowny (lakier metalik).

 

http://frankai.smugmug.com/photos/499897685_C8zDR-M.jpg

 

Na to przyjdą stopnie z buku bejcowanego, słupki 50x50 i pochwyt z giętego drewna. Cena 5 000zł. Słupki będą miały stopkę i czapkę z kwasówki. Do tego 3 pręty fi10, przechodzące przez "pastylki" wkręcane w płaskownik, który zatopiony w słupku. Te wszystkie elementy z kwasówki to 5500zł. Stopni mam 15+1 i 4m balustrady na piętrze.

 

Tak zaprojektowali mi to "artyści":

http://frankai.smugmug.com/photos/74095054_HyCbg-M.jpg

Zmiany oprócz konstrukcji będą na słupku - przekrój kwadrat, płaskownik zatopiony w słupki i do niego 3 "pastylki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie Grzegorz nie denerwuj! Ja Cie już od jesieni zapraszam i doprosić się nie mogę :evil:

Co do pana od kuchni to pomyślałam sobie, że mimo, iż ja zamówiłam w ciemno, może warto wcześniej podać namiar na stolarza . W końcu wycena nic nie kosztuje. Pan przyjechała do nas na pomiar do Wrcoławia i jesli ktos z naszej grupy chciałaby, mógłby zrobić pomiar (też jest w końcu niezobowiazujący) jak będzie montował kuchnię u nas. Żeby facet dwa razy nie jechał z pod Zakopca. A decyzję można podjąć po obejrzeniu jego pracy u nas. Pan Franciszek Wrzaszczak tel. kom.: 0664 197 342.

 

To ja biorę na siebie ciężar dostarczenia Secama. Kto nas widział stojących koło siebie ten pewnie teraz puka się w czoło ;-)

Zamówi się autokar z szyldem WYCIECZKA i wio z gminy Żulawina (nazwa pochodzi od miłościwie nam panującego) do gminy Katarzyny.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie Grzegorz nie denerwuj! Ja Cie już od jesieni zapraszam i doprosić się nie mogę :evil:

Co do pana od kuchni to pomyślałam sobie, że mimo, iż ja zamówiłam w ciemno, może warto wcześniej podać namiar na stolarza . W końcu wycena nic nie kosztuje. Pan przyjechała do nas na pomiar do Wrcoławia i jesli ktos z naszej grupy chciałaby, mógłby zrobić pomiar (też jest w końcu niezobowiazujący) jak będzie montował kuchnię u nas. Żeby facet dwa razy nie jechał z pod Zakopca. A decyzję można podjąć po obejrzeniu jego pracy u nas. Pan Franciszek Wrzaszczak tel. kom.: 0664 197 342.

to może ja bym jeszcze przymierzyła sie do kuchni...

mieszkamy 5 lat, ale kuchnię mamy cały czas ze starego mieszkania :-(

a można gdzieś w necie zobaczyć co robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja biorę na siebie ciężar dostarczenia Secama. Kto nas widział stojących koło siebie ten pewnie teraz puka się w czoło ;-)

dla niewtajemniczonych załączam nasze zdjęcie

 

http://img.bazarek.pl/39572/6090/165566/1597078317477797f537561.jpg

 

Małe uściślenie - nie noszę melonika ani muchy. Debilowaty uśmiech bywa znakiem rozpoznawczym.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...