Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy orientujecie sie gdzie w ololicy Oleśnicy, Sycowa mozna kupic kamienie takie polne duze do oblozenia oczek wodnych i skalniakow. Potrzebuje duza ilosc w rozsadnej cenie i w miare blisko wymienionych miejscowosci zeby transport nie kosztowal majatku.

Bede wdzieczna za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak na marginesie - ostatnio oglądaliśmy pralkę Ariston Aqualis 129 coś tam. Chodzi mi jednak o tą 7.5kg z dużą szufladą (np. na brudną bieliznę). W sumie znalazłem pochlebne opinie, ale za mało póki co, żeby podjąć decyzję. Jest cicha (z wyjątkiem momentu napełniania), ale co najważniejsze - jest wysoka, dzięki czemu nie trzeba się tak bardzo schylać do niej. Ma też fajny design. Cena ok. 1600zł w necie.

 

Mam taką, tyle, że mniejszą na 6 kg i faktycznie jest cicha (nawet wirowanie nie wywołuje trzęsienia ziemi), szuflada się przydaje i nie trzeba się schylać.

Używam od pół roku i jest bardzo praktyczna (ciekawe programy) i ładna :wink:

 

Zamówiłem przez internet i przywiozłem sobie przy okazji będąc w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką, tyle, że mniejszą na 6 kg i faktycznie jest cicha (nawet wirowanie nie wywołuje trzęsienia ziemi), szuflada się przydaje i nie trzeba się schylać.

Używam od pół roku i jest bardzo praktyczna (ciekawe programy) i ładna :wink:

 

Zamówiłem przez internet i przywiozłem sobie przy okazji będąc w Warszawie.

Ale ona chyba ma niską szufladę. Ta 7.5kg to ma chyba ze 40cm, a z tego co kojarzę 6kg mają niską. praleczki

Jak rozumiem - nie masz zastrzeżeń do niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Chciałam zapytać czy orientujecie sie gdzie można kupić (najlepiej w jakiejś rozsądnej cenie) drzwi prysznicowe szklane. Potrzbne mi takie coś i trochę nie wiem gdzie szukać (oprócz hipemarketów oczywiście :wink: ).

W internecie. Wejdź na przykład na Allegro i poszukaj. Wybierz sobie ze 3 sprzedawców i wyślij im dokładny wymiar, oraz półkę cenową:

- niska - chińszczyzna

- średnia - producenci krajowi (seria Niven Koła) i sąsiedzi (np. PUR z firmy Ronal z Czech czy niemieckie ArtWeger )

- wysoka - Huppe, Duscholux, itp

 

 

Ja mam z Koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Chciałam zapytać czy orientujecie sie gdzie można kupić (najlepiej w jakiejś rozsądnej cenie) drzwi prysznicowe szklane. Potrzbne mi takie coś i trochę nie wiem gdzie szukać (oprócz hipemarketów oczywiście :wink: ).

W internecie. Wejdź na przykład na Allegro i poszukaj. Wybierz sobie ze 3 sprzedawców i wyślij im dokładny wymiar, oraz półkę cenową:

- niska - chińszczyzna

- średnia - producenci krajowi (seria Niven Koła) i sąsiedzi (np. PUR z firmy Ronal z Czech czy niemieckie ArtWeger )

- wysoka - Huppe, Duscholux, itp

 

 

Ja mam z Koła.

 

ja mam huppe do konca maja jest promocja powloka antiplaque jest gratis

 

Daro kope lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie - ostatnio oglądaliśmy pralkę Ariston Aqualis 129 coś tam. Chodzi mi jednak o tą 7.5kg z dużą szufladą (np. na brudną bieliznę). W sumie znalazłem pochlebne opinie, ale za mało póki co, żeby podjąć decyzję. Jest cicha (z wyjątkiem momentu napełniania), ale co najważniejsze - jest wysoka, dzięki czemu nie trzeba się tak bardzo schylać do niej. Ma też fajny design. Cena ok. 1600zł w necie.

 

Mam taką, tyle, że mniejszą na 6 kg i faktycznie jest cicha (nawet wirowanie nie wywołuje trzęsienia ziemi), szuflada się przydaje i nie trzeba się schylać.

Używam od pół roku i jest bardzo praktyczna (ciekawe programy) i ładna :wink:

 

Zamówiłem przez internet i przywiozłem sobie przy okazji będąc w Warszawie.

 

ja napaliłem się na najnowszy model BEKO

ma funkcję PUPIL - skuteczne usówanie sierści zwierzaków

bardzo mi się przyda przy moich dwóch Brytyjczykach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napaliłem się na najnowszy model BEKO

ma funkcję PUPIL - skuteczne usówanie sierści zwierzaków

bardzo mi się przyda przy moich dwóch Brytyjczykach

Beko rozważam dla teściów. Gracja już pada i trzeba będzie coś tam niezawodnego im kupić. Beko ma chyba 5 lat gwarancji. Przynajmniej na niektóre modele.

 

A z tymi zwierzakami to dobry pomysł - na wakacje będzie im chłodniej bez futra. Tylko wirowania nie włączaj na 1000 obrotów, bo zakręci im się w głowach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beko rozważam dla teściów. Gracja już pada i trzeba będzie coś tam niezawodnego im kupić. Beko ma chyba 5 lat gwarancji. Przynajmniej na niektóre modele.

 

A z tymi zwierzakami to dobry pomysł - na wakacje będzie im chłodniej bez futra. Tylko wirowania nie włączaj na 1000 obrotów, bo zakręci im się w głowach :wink:

A ja jako konserwatysta i jako że nie lubię niemców ;) Siemens i Bosh to jedyne co mnie nie zawiodło do tej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was się orientuje, jak aktualnie kształtują się ceny za ocieplanie poddaszy? Posucha na rynku, więc może i ceny lepsze? ;)

 

Jeśli chodzi o Mega 1000 - lepiej dzwonić do centrali czy konkretnego wykonawcy?

 

Pzdr,

Adam

 

 

p.s. Aha - czy ktoś może polecić dokładnego kafelkarza? Muszę lada dzień położyć gres w garażu i kotłowni i jeśli będzie ok, powierzyłbym mu resztę domu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...