Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Najkorzystniejszą ofertę na drzwi CAL'a mają w LAKBUDZIE na Brucknera w budynku Mebli Polonia. Pozdrawiam forumowiczów.

Jakaż bezinteresowna informacja od ... "kierownika salonu" (informacja z profilu), którego stroną jest www jest "htt p://ww w.la kbud.p l" (informacja z profilu)

Brak identyfikacji z firmą? "Mają" a nie "mamy"? :roll: Jakoś wolę jeżeli już ktoś się chce reklamować, jeżeli robi to wprost: "zaprasza do naszego salonu - udzielimy grupie rabatu XX %".

 

 

Przejęzyczenie...

 

Oczywiście mamy... Przynajmniej staramy się mieć... Pozdrawiam. Piotr P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czasami reklama prawdę mówi :D tu akurat z kolega zgodzę się :)

1. Reklama nie jest od mówienia prawdy. Reklama ma zwiększać sprzedaż lub budować markę (co później przekłada się na sprzedaż). Powiem więcej - większość reklam nie tylko nie mówi prawdy, ale ją fałszuje. Mógłbym od ręki podać kilkanaście przykładów, a siadając przed telewizorem na blok reklamowy, pewnie conajmniej w co 2 reklamie, pokazałbym jak się ludziom robi wodę z mózgu. Ludzie już uwierzyli, jak to jeden z produktów mlecznych chroni ich. Francuzi zrobili badania i okazało się, że z 9 zalet tego produktu, tylko jedna jest zgodna z prawdą.

2. Forum jest miejscem, gdzie zwykli ludzie dzielą się bezinteresowanie informacjami.

3. Jeżeli wtrąca się między normalnych ludzi "biznes", to powinno się to odbywać jawnie. "Sprzedaję to i to... uważam, że jest to dobry produkt gdyż..." Podszywanie się pod użytkownika, który daje innym rady - jak to było w poście w którym pomyliło się Robespierre'owi "mają" z "mamy" - jest godne napiętnowania. Kiedy wilk zakłada na siebie owczą skórę, to nie wróży nic dobrego. Jak komuś się chce, to może poszukać mojego postu sprzed lat. Była wówczas dyskusja o kryptoreklamach czy coś podobnego. Napisałem wówczas, że jestem za tym, żeby producenci jawnie występowali na forum. Powinien powstać kącik porad, na którym eksperci danego wytwórcy mogliby udzielać porad. Czy by chcieli (kontrargumenty konkurencji, a może jakiś zastrzeżenia co do wartości porad, itp.) to już inna sprawa. Swego czasu dyskutowałem z - jak się okazało przy bezpośrednim spotkaniu - dyrektorem Aereco w Polsce (aereco_rf). Dyskusja była momentami dość ostra, ale padały argumenty i wiedziałem z kim dyskutuję. Przynajmniej w jej dalszej części.

 

EDIT (bo pojawił się post Robespierre'a jak pisałem ten): uważam, że tamto nie było przejęzyczeniem, ale nie zamierzam o to kruszyć kopii. Będę piętnował każdą kryptoreklamę, ale nie znaczy, że będę z Tobą wojował. Swoje napisałem i koniec. Pisz jako kierownik salonu Lakbud, bo wówczas inni będą to odpowiednio czytać i nie będą muslieli szukać kto to jest Robespierre. Twoje argumenty mogą wówczas posłużyć dobrej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, co do okien to polecam Jezierskiego (bo mam i jestem zadowolona) i wspominany wczesniej Lakbud i pana Piotra. Dostałam od nich znacznie lepszą oferte na okna niż w Oknoplaście. A okien mam dużo i bardzo nietypowe. Co do cala to drzwi mam także, dębowe. Jestem z nich bardzo zadowolona, ale nie kupowałam w Lakbudzie. Wtedy Dolecki był bardziej konkutencyjny cenowo. Nie wiem jak będzie teraz. Moze pan Piotr da grupie lepszy rabat. Pozdrawiam. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o poradę. Wtej chwili mam stan surowy zamknięty jeszcze bez ogrodzenia. Zastanawiam się nad wykonaniem bruku lecz troszkę boję się, że może troszkę zbyt wcześnie. Obawiam się, że przy kolejnych pracach zostanie on zniszczony. Jakie macie zdanie na ten temat.

Bruk miałby wykonywać p. Andrzej Pałaszewski (firma MASTER BRUK z Wrocławia) znacie tą firmę?

Dzień dobry :D Mam wrażenie, że ktoś w zeszłym sezonie pisał o tej firmie.Jeśli chodzi o fachowośc to była dobrze oceniona, ale cenowo wychodzili niezbyt korzystnie.

Spróbuj może poszukać w starych postach (nie pamiętam dokładnie kiedy o nich pisano :-? ).

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego czy juz robić bruk to też uważam, że zdecydowanie jest za wcześnie!!! Całe mnóstwo brudnych elewacyjnych prac przed Tobą, no i ten ogród...

Poza tym pamiętaj, że jeszcze całe morze pieniędzy przed Tobą do wydania zanim zacznie być "wszystko zrobione" i gotowe do układania podjazdów i pięknych równych dróżek :wink: :D (no chociaz może tym sie nie musisz martwić :wink: :lol: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Z Ronala zakupiłam brodzik konglomeratowy, gdyż zdecydowanie nie chciałam akrylu :) Cenowo bardzo przystępny :wink:

Chyba jednak nie będzie Ronal :-?

Wysokość tych drzwi to 190cm, a to troche niekomfortowo dla mojego męża :wink: Musimy kupić cos bez ramy na górze.

Będą prawdopodobnie drzwi całe szkalne (tylko okucia z boku), otwierane do środka prysznica :)

Dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michasiek, kuchnię będę miała montowaną w czwartek. Już się boję. :lol: Pozdrawiam

Własnie, właśnie Jolu:D

Ja bardzo chciałabym sie do Ciebie wprosić :oops: 8) Nawet mamy niedaleko od naszego obecnego miejsca zamieszkania :wink:

Rozmawialiśmy z panem od mebli i coś takiego wspominał, że to juz w tym tygodniu! :D Nic sie nie bój musi byc dobrze! Przecież SAMA wybierrałaś :D Jeśli byśmy mogli to bardzo bym nam zależało, żeby podjechac pod koniec montowania :oops:

Czy myślisz, że montaż zajmie im jeden dzien czy raczej dłużej?

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Z Ronala zakupiłam brodzik konglomeratowy, gdyż zdecydowanie nie chciałam akrylu :) Cenowo bardzo przystępny :wink:

Chyba jednak nie będzie Ronal :-?

Wysokość tych drzwi to 190cm, a to troche niekomfortowo dla mojego męża :wink: Musimy kupić cos bez ramy na górze.

Będą prawdopodobnie drzwi całe szkalne (tylko okucia z boku), otwierane do środka prysznica :)

Dzięki :D

kabinę zakupiliśmy Kermi Cada

http://www.allegro.pl/item611840443_kermi_cada_niemiecka_kabina_z_powloka_super.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godin, schodów jeszcze nie mam. Tez przełozyłam montaż z tych samych co Ty powodów. :lol:

Kasiu, pan wspominała wczoraj (dzwonił żeby się umówić), że wybiera się do Ciebie.

Dziewczyny, zapraszam serdecznie, nawet w czwartek w czasie montażu. Kuchnia ma byc montowana od rana, podobno w jeden dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Z Ronala zakupiłam brodzik konglomeratowy, gdyż zdecydowanie nie chciałam akrylu :) Cenowo bardzo przystępny :wink:

Chyba jednak nie będzie Ronal :-?

Wysokość tych drzwi to 190cm, a to troche niekomfortowo dla mojego męża :wink: Musimy kupić cos bez ramy na górze.

Będą prawdopodobnie drzwi całe szkalne (tylko okucia z boku), otwierane do środka prysznica :)

Dzięki :D

 

Ronal robi również 200cm, my mamy takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godin, schodów jeszcze nie mam. Tez przełozyłam montaż z tych samych co Ty powodów. :lol:

Kasiu, pan wspominała wczoraj (dzwonił żeby się umówić), że wybiera się do Ciebie.

Dziewczyny, zapraszam serdecznie, nawet w czwartek w czasie montażu. Kuchnia ma byc montowana od rana, podobno w jeden dzień.

 

U mnie opóźnia się płytkarz, który opóźnia parkieciarza :-? Za to początek schodów zobaczę wcześniej - obwódka krawędzi stropu ma być przed parkietem i będzie równo z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji kabin, czy ktoś zna jakiś sprawdzony środek do impregnacji kabin, żeby nie zostawały takie paskudne plamy na szybach od kabiny ?

Prawda jest taka, że porządny środek nakłada się na ciepło, a te do kupienia w sklepach na zimno i to jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...