Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Michasiek, kuchnię będę miała montowaną w czwartek. Już się boję. :lol: Pozdrawiam
no popatrzcie, to dwie duszyczki w czwartek zobaczą zalążki swojej kuchni. U mnie w czwartek rozpoczynają montaż, ale ten ma potrwać 4 dni. A potem schody. A potem odkładanie kaski na podłogę do salonu. I już prawie będize można mieszkać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a tak przy okazji kabin, czy ktoś zna jakiś sprawdzony środek do impregnacji kabin, żeby nie zostawały takie paskudne plamy na szybach od kabiny ?

Prawda jest taka, że porządny środek nakłada się na ciepło, a te do kupienia w sklepach na zimno i to jest kiepskie.

 

może być na ciepło, ale jak się nazywa, i czy jest skuteczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai chyba masz rację z tymi środkami do czyszczenia kabin :)

Ja wypróbowałam chyba kilnaście z różnej półki cenowej i nie widzę żadnej różnicy, więc kupuję W5 w Lidlu :wink:

 

ale chodzi mi o środek który sprawi że szyba nie będzie się aż tak brudzić, albo raczej będzie można ją spłukać wodą i nie zostaną west plamy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fronty wybrałam z tej firmy http://www.pfleiderer.pl na żywo ogladałam w Domarze.

http://www.pfleiderer.pl/dekory/166.jpg

Dokładnie taki.

Blat mam gdzieś zanotowany kolor i numer ale musze poszukać. Blumy i amortyzatory do szuflad i szafek, pan zamawiał sam.

Jola, będziesz mieć fronty z płyt wiórowych, czy piszesz o korpusach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie mozna zakupic samemu takie bluumy lub hettich?

Np Spec-Haus na Sikorskiego albo Inter-Mat na Cybulskiego. Jest więcej takich hurtowni meblowych we Wrocku, ale te dwie akurat odwiedziłem bo mam pod rodze. W Spec-Haus mają też płyty Pfleiderer'a i można sobie próbniki na żywo pooglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola, a jakim Panu od kuchni Wy tu mowicie?

Cos mi umknelo i nie jestem w temacie.

Ja korespondowalam z pania z Bacha ze studia wfm, ale mnie zignorowala i nic mi nie przyslala, mam na mysli projekt kuchni.

A mialam taki fajny rzut kuchni z wymiarami, kontaktami, itp., itd. i corka mi wykasowala po wyslaniu do wfm i teraz musze wszystko jeszcze raz mierzyc, zeby wyslac do innego studia wfm.

Ale w polowie maja zaczynam juz robic elewacje!!! Hurra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fronty wybrałam z tej firmy http://www.pfleiderer.pl na żywo ogladałam w Domarze.

http://www.pfleiderer.pl/dekory/166.jpg

Dokładnie taki.

Blat mam gdzieś zanotowany kolor i numer ale musze poszukać. Blumy i amortyzatory do szuflad i szafek, pan zamawiał sam.

Jola, będziesz mieć fronty z płyt wiórowych, czy piszesz o korpusach?

I fronty i boki takie same. I w środku ma być tez ten kolor a nie biało jak w przypadku MDF. O fornirowanych nawet nie myślałam.

Kasia, te blumy są też na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I fronty i boki takie same. I w środku ma być tez ten kolor a nie biało jak w przypadku MDF. O fornirowanych nawet nie myślałam.

Kasia, te blumy są też na allegro.

Aaa, i to trochę już tłumaczy ceną za kuchnię, bo płyty są (względnie) bardzo tanie. A tak na poważnie też się zastanawiamy nad takimi ze względu na dziecko - chcieliśmy drewnianie, ale jak zobaczyliśmy cenę... szok :o A fronty z płyt są na tyle tanie, że jak dziecko podrośnie to można je wymienić na lepsze gatunkowo ;-)

Co do środków szafek - nasza wizja to też oczywiście półki i korpus w kolorze, ale tylna płyta to już biała - będzie rozjaśniać i optycznie powiększać szafkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola, to ja czekam na efekt koncowy, bo widze, ze tu wiecej chetnych na kuchnie spod Zakopca :D

Moze tez sie skusze, jak to nie mam problemu dla tego pana i dla Ciebie, jesli oczywiscie dasz mi namiary.

Pozdr.

 

Aha, pani ze studia wfm odezwala sie 20 minut temu, ale nie zrobila zadnego projektu. Chce mnie widziec osobiscie .

A ja bym chciala wszystko zrobic sprzed komputera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta laminowana jest w cenie MDF, ale z tego co wiem to trwalsza i mowiąc szczerze bardzie mi się podoba niż MDF. W jednym z salonów we Wrocku wycenili mi tę samą kuchnię na 14 300 (te same fronty). Najtaniej w BRW (ale tylko w MDF) na 10tyś, bez montażu. Myślę, że z meblami kuchennymi nie ma co przesadzać. Macie zmiar patrzecć na nie przez całe życie? Jak wydam 20 tyś na kuchne to będę bała się w niej gotować. A nuż sie coś uszkodzi. Zresztą trendy zmienija się w takim tempie, że po 10 latach nie będę mogła patrzeć na starą kuchnię. Nawet jak będzie w idealnym stanie. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...