Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

BK - koniaczek pewnie by mi pomógł ale niestety alkoholu nie moge :-?

 

Ivonecsa - no, masz ładny dach za ładną cene! :D Swoja droga poczytałam watki o oknach połaciowych i nie wygląda to zbyt wesoło...Swoja drogą może zamist czterech damy 2... Trzeba to przemyślec.

aka - nie załamuj mnie - my mamy 6 okien połaciowych :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

BK - widze tylko czerwony krzyzyk :cry:

Były kiedyś tabletki z krzyżykiem. Ale to raczej pomagało na drugi dzień po wypiciu "drinka". :)

 

No dobrze, dobrze, już jest drink - ten krzyżyk to moje problemy z zaawansowaną technologią - ja prosta kobieta jestem i te komputery to takie psujące się jakieś ... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aka,

Mój optymizm a wręcz euforia, wynika z faktu że dziś przywieziono mi projekt domu, jutro jesteśmy umówieni na wyceny materiałów, umawiamy się z architektami, maszyna idzie w ruch, już nie ma odwrotu.

 

Hura! :D

 

A w pracy nie da rady nic mocniejszego sączyć niestety, niestety - pilnują nas z każdej strony strażnicy, a wszyscy pracujący naokoło wszystko widzą, wiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palec do budki - kto się już nie może doczekać, żeby było ciepło i żeby można było sobie posiedzieć przy grillku z pifkiem w rączce?! :)

Budka się zamyka, paluszki przytyka, do niedzieli do indyka bęc (cytuję moją córkę - ale to bardziej wątek piątkowej głupawki :D )

 

Ja się nie mogę doczekać ale to już naprawdę niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mimo piątkowej głupawki zniesiecie poważne pytanie :roll: ?

Chodzi o drzwi zewnętrzne z naświetleniem wzdłuż. Bardzo mi na nim zależało, a skrytykowali mnie znajomi, że niebezpieczne. Z tym, ze oni mieszkaja w bloku, a wydaje mi się, ze do domku niekoniecznie włamuja się przez drzwi. Ja za to wolałabym móc dokładnie sobie obejrzeć kto do mnie dzwoni. To jak boicie się otworu w drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...