Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przykładowo:

- klapy na rolkach na stryszek - 325zł/szt.

- drabinka z nierdzewki na stryszek, zamontowana na stałe w pokoju - 1000zł/szt.

- naświetla 25x250cm między korytarzem a łazienką i sypialnią - 1000zł /szt.

- witrynki wkuwane w ścianę - 800zł/szt.

- ścianka z umywalką ustawiona... skośnie pod skosem :lol: (przesłania WC)

- uchwyty na ręczniki pod umywalką robione na zamówienie (odwzorowanie linii umywalki) - 100zł szt.

 

Ja miałem podobnie, ale jak sie budżet skończył - to i opamiętanie nadeszło.

 

Niektóre to faktycznie drogie fanaberie, ale akurat uchwyty z montażem są tańsze niż niejedne firmowe i niewiele droższe niż chińszczyzna. Klapy na rolkach - rewelacja jeżeli chodzi o estetykę w pokoju. Właśnie obejrzałem podkład pod multidekor na ścianie przy schodach. A jest to duża ściana. Narysowałem odpowiedni kształt i właśnie mi go wyszpachlowali na gładko, bo reszta będzie chropowata. Kończy się ona na tym naświetlu i będzie super wyglądało. Więc nie żałuję :) Finansami się jeszcze nie przejmuję ;) Oczywiście braknie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej,

dawno juz nie popisywałem, bo wykonczenie wykańcza,ale czy macie moze namiary na jakiegoś brukarza do ulozenia kostki granitowej na podjazd,

mam przeznaczone 50 zł/m2, takie sa ceny poaz wrocławiem, ale zalezy mi na czasie...przeprowadzka bliska w lipcu,

 

ze swojej strony mam namiar na plot z siatki z podmórówką 70 zł/m2, moze byc nizej jak duzo metrów

oraz schody np debowe, ale ten namiar dopiero w połowie czerwca,

za 19 stopni ze stopnicami spocznicą i balustradą na gotowo 6,5 tys. zł

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany julek skąd masz namiary na schody w tak nisiej cenie :o ja nie mogę znależc oferty poniżej 10tys. bez poręcz :-? a wycena brukarzy również atrakcyjna,średnio cena wacha się około 70zł/m2 :( a czy Wrocław czy za granicą miasta jest taka sama a nawet czasami mam wrażenie że krzyczą drożej :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wolnego hydrulika - jakby ktoś chciał.

I fajny kontakt na Bałtyk Gaz.

No i jeszcze z tych moich pierwszoligowych kontaktów posadzki w ComfortPlusie.

To tak dla przypomnienia, gdybyście nie pamiętali o moich faworytach :wink: 8)

 

Czy możesz zdradzić, jaką ofertę dostałeś od Bałtykgazu? Akurat rozgryzam temat, więc będę wdzięczny.

 

Potrzebuję namiary na dzwig najchętniej z północnej części Wrocławia albo jakiekolwiek namiary ...musimy wrzucić legary, zbrojenia, nadproża itp. rzeczy na piętro... dość pilne :lol:

 

Podaję namiary na dźwig 605-238-648

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wolnego hydrulika - jakby ktoś chciał.

I fajny kontakt na Bałtyk Gaz.

No i jeszcze z tych moich pierwszoligowych kontaktów posadzki w ComfortPlusie.

To tak dla przypomnienia, gdybyście nie pamiętali o moich faworytach :wink: 8)

 

Czy możesz zdradzić, jaką ofertę dostałeś od Bałtykgazu? Akurat rozgryzam temat, więc będę wdzięczny.

 

Potrzebuję namiary na dzwig najchętniej z północnej części Wrocławia albo jakiekolwiek namiary ...musimy wrzucić legary, zbrojenia, nadproża itp. rzeczy na piętro... dość pilne :lol:

 

Podaję namiary na dźwig 605-238-648

 

pozdrawiam

 

Serdeczne dzięki... już materiał mam na piętrze ale numerek sobie zachowam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak często wymyślacie coś niestandardowego? Ja zaczynam się łapać na tym, że coraz więcej dziwnych pomysłów przychodzi mi do głowy. Oczywiście nie jest to nic odkrywczego, ale nie spotyka się to często. Przykładowo:

- uchwyty na ręczniki pod umywalką robione na zamówienie (odwzorowanie linii umywalki)

Ja sobie wymyśliłem w łazience wieszadło na ręczniki mocowane do spodu blatu i wysuwane w razie konieczności użycia. Nigdzie takich nie znalazłem jeszcze wiec trzeba będzie samemu zrobić.

 

Z innych udoskonaleń, to na parterze mam centralną dystrybucję muzyki z gabinetu do kuchni, wc, garażu, kotłowni i na taras. Oczywiscie punkt spinający też trzeba było zrobić samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany julek skąd masz namiary na schody w tak nisiej cenie :o ja nie mogę znależc oferty poniżej 10tys. bez poręcz :-? a wycena brukarzy również atrakcyjna,średnio cena wacha się około 70zł/m2 :( a czy Wrocław czy za granicą miasta jest taka sama a nawet czasami mam wrażenie że krzyczą drożej :o

 

jak schody,to spróbujcie mera schody lwin brzeski - nie weimjak stoją cenowo, ale wiem że wysyłają większość produkcji do niemiec i jakosć mają wysoką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

secam ja Ci nie podawalam namiaru na wylewki, ale u mnie robił wylewki Pan Janzar - i bardzo polecam. Taras robil pan ktorego niestety nazwiska nie pamietam = tel. 500258600

 

dawajcie te okna bo mi spieszno bardzo;)

Spad dziekuje Ci dobry człowieku;) a jakie okna brales (fakro , roto czy veluxa?)

 

brałemm veluxy, ale mają i fakro, co do roto to nie pytałem , a optlight i rooflite odradzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich.

 

Obecnie powoli zamykam stan surowy i szukam sprawdzonych ekip:

- od tynkowania (bo rozumiem, że to najpierw, elektryka już chyba mam).

- hydraulika

- instalacji CO (z ogrzewaniem podłogowym)

- od wylewek

 

Czy możecie się podzielić ekipami z których byliście zadowoleni?

 

Mam też pytanie o ogrzewanie. Ze względu na brak gazu przez kilka lat planuję grzać gazem z butli (takiej dużej, którą wstawiłbym do garażu). Nie chcę zbiornika, a słyszałem, że taka butla starcza na około tydzień. Czy ktoś ma może coś takiego i się podzieli doświadczeniami?

 

Z góry wielkie dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu i jak wyszły. Jesteś zadowolona z jakości bo z ceny pewnie tak. Mi wyceniono meble na 30 tys. i nie uśmiecha mi sie tyle płacić a twój stolarz jest atrakcyjny cenowo.

Ja też nie wyrabiam z czasem ze względu na budowę. Przyśpieszamy. Chcemy przed zimą zrobić to co na zewnątrz . W środku robią tynki zaraz po tym wylewki i chcę uruchomic pompę niech się dom wygrzewa. Na jesień i zimę zostawiam wykańczanie łazienek, podłóg itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...