Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tak jest, żadnych reklam,ciekawe z którym to moderatorem konsultowano :lol:

z Edzią, a Edzia ze mną - dla pewności

uznaliśmy to za uczciwy sposób jednorazowego zaproszenia na coś, co można mieć za darmo [tzn. prezentację ;)]

quasi reklama, ale z korzyścią dla grupy wrocławskiej

 

gdyby wszyscy reklamujący sie byli tak uczciwi, to byłby raj ;)

 

pozdrawiam

 

niedowiarki idą na prezentację :wink:

 

Damro ja prześlę ci namiar na księgowa od Vatu w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damro, ale w czym masz problem?

Duzo rachunkow czy nie umiesz tego zrobic.

Moglabym Cie instruowac przez Internet tylko, niestety.

Jesli chcesz, to Ci pomoge.

 

Rozumiem, ze wolisz oddac dokumenty do ksiegowej?

 

ellaj dopiero teraz odebrałam pocztę od Ciebie,nie wiem sama czy chciałabym oddac dokumenty księgowej,wolałabym raczej sama ale nigdy nie robiłam tego i nie wiem czy dałabym radę :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damro dasz, to bardzo proste. Bierzesz fvat odczytujesz pozycje netto brutto, wpisujesz. przy fakturach na ktorych tylko czesc pozycji odliczasz to je odejmujesz netto i brutto. Ktore pozycje mozesz odliczyc czytasz z ustawy.

Ja pierwsze rozliczenie oddalam ksiegowej bo tez mi sie wydawalo, ze nie umiem tego zorbic, skasowala 500zl i polowa byla do korekty.Nastepne zrobilam juz sama i korekty byly juz duzo mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest, żadnych reklam,ciekawe z którym to moderatorem konsultowano :lol:

z Edzią, a Edzia ze mną - dla pewności

uznaliśmy to za uczciwy sposób jednorazowego zaproszenia na coś, co można mieć za darmo [tzn. prezentację ;)]

quasi reklama, ale z korzyścią dla grupy wrocławskiej

 

gdyby wszyscy reklamujący sie byli tak uczciwi, to byłby raj ;)

 

 

niedowiarki idą na prezentację :wink:

 

 

darmowe prezentacje kurna jego bladz! plus gratisowe aparaciki i obiadziki.. moja tesciowa kiedy pojechala na darmowa prezentacje.. przyjechala z "prezentami" dla nas na nowe mieszkanie.. hitem byl zakup promiennika ciepla, ktory jako przenosne urzadzenie mialo zastapic cala instalacje c.o. i byc dwa razy tansze od wegla "za jedyne 1000pln na raty" .. do tego jeszcze jakies lampy do masazu, patelnia do pizzy, wszystko tanio i zajebiscie..

 

mnie szlak trafil odrazu..

moja zone dopiero jak jej pokazalem ceny na allegro (od 6 do 10 krotnie nizsze).

 

Tak wiec podsumowujac.... darmowa prezentacja jest gorsza niz zwykla reklama.. wiec

 

NIE, DZIEKUJEMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

 

Jestem teraz na etapie rozglądania się za instalatorem - woda, kanalizacja, CO (z podłogówką), wybór kotła.

Mam prośbę - czy możecie polecić dobrego instalatora w rozsądnej cenie - muszę znaleźć takiego, który mi zrobi całą instalację pod kocioł gazowy - a że kilka lat pewnie nie będę miał gazu - to tymczasowo wstawi elektryczny.

 

z góry dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest, żadnych reklam,ciekawe z którym to moderatorem konsultowano :lol:

z Edzią, a Edzia ze mną - dla pewności

uznaliśmy to za uczciwy sposób jednorazowego zaproszenia na coś, co można mieć za darmo [tzn. prezentację ;)]

quasi reklama, ale z korzyścią dla grupy wrocławskiej

 

gdyby wszyscy reklamujący sie byli tak uczciwi, to byłby raj ;)

 

 

niedowiarki idą na prezentację :wink:

 

 

darmowe prezentacje kurna jego bladz! plus gratisowe aparaciki i obiadziki.. moja tesciowa kiedy pojechala na darmowa prezentacje.. przyjechala z "prezentami" dla nas na nowe mieszkanie.. hitem byl zakup promiennika ciepla, ktory jako przenosne urzadzenie mialo zastapic cala instalacje c.o. i byc dwa razy tansze od wegla "za jedyne 1000pln na raty" .. do tego jeszcze jakies lampy do masazu, patelnia do pizzy, wszystko tanio i zajebiscie..

 

mnie szlak trafil odrazu..

moja zone dopiero jak jej pokazalem ceny na allegro (od 6 do 10 krotnie nizsze).

 

Tak wiec podsumowujac.... darmowa prezentacja jest gorsza niz zwykla reklama.. wiec

 

NIE, DZIEKUJEMY!!!

 

W sprawie wątpliwości Boru.

Nie oferujemy gratisów, prezencików, aparcików, obiadków itp.

Ponadto prezentacja nie będzie zwieńczona propozycją kupna/sprzedaży ponieważ nie to jest jej celem.

Produkt, który będzie prezentowany został wyróżniony w konkursie Krajowi Liderzy Innowacji 2008, którego patronem jest m.in. Ministerstwo Gospodarki.

Celem prezentacji jest przedstawienie możliwości sytemu automatyki domowej [inteligentny dom] wrocławskiego producenta, który również poprzez pozytywne opinie forumowiczów muratora chciałby popularyzować swoje wyroby. Oczywiście ważne dla nas będą też spostrzeżenia osób które zechcą jednak wziąć udział w takiej prezentacji. Serdecznie zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się chciałam pochwalić, że do mojej wsi zawitała nowoczesność.

kanalizę nam robią....teraz to już XXI wiek!

 

ale masz fajnie :) U nas podobno gmina już płaci kary za brak kanalizy, jednak jeszcze z 2 lata nie będzie. Za to niby wraz z kanaliza mają podciągnąć gaz, zobaczymy czy się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...