Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właśnie wróciłam i widziałam sie z Secamem w punkcie krwiodawstwa.

Myślę, że nie będzie miał mi za złe, że przekażę pozytywne wiadomości.

 

Dosia jest w stanie stabilnym i wg lekarzy rokowania są dobre. Wszystkie organy działają, wyniki się ciągle powolutku, ale polepszają.

Dosia musiała dostać masakryczną ilość krwi :cry: .

Dzisiaj będzie powtórna operacja - więc krew można oddawać ciągle dzisiaj i jutro też. To bardzo nadal potrzebne!.

 

Ja byłam dziś jedenasta na liście dawców dla Dosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie akcji oddania Krwi dla Dorotki :

Dziękuje wszystkim którzy oddali krew, wszystkim którym nie udało zakwalifikować jako dawcy, oraz wszystkim którzy nie mogli oddać a wspierali nas dobrym słowem w trudnej chwili. Wasza pomoc była tak wielka i niespodziewana że w centrum krwiodastwa mówią już o rekordzie i niesłychanym odzewie. Do tej chwili szpital otrzymał ponad 60 pokwitowań na oddane jednostki krwi, a wiem że jeszcze są kolejne w rejestracji oraz wiele osób oddało krew a nie zostawiło potwierdzenia - (ale te jednostki też się liczą do puli Dorotki).

Dziękuje jeszcze raz za tak cenny dar i wiem że dzięki temu pomoże on już na pewno nie tylko Dorocie ale i innym potrzebującym.

Należą się Wam wszystkim informacje o stanie Dorotki. W tej chwili Dorotka czeka na operacje - ma odbyć się w środę rano. Jej stan przez te dwa dni uległ ustabilizowaniu, wszystkie czynności organizmu działają co jest bardzo dobrą wiadomością a lekarze mówią że rokuje "dobre nadzieje". W kolejnych postach jutro opiszę stan Dorotki gdy już będzie po operacji.

Secam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

............. i mam nadzieję, że dużo będzie krwi dla Doroty.

Krwi jest BARDZO DUŻO wystarczy na pewno i jestem przekonany że uratuje życie jeszcze wielu osobom. Wg moich obliczeń powinno być nawet ponad 100 oddanych jednostek, Wiem że nawet w innych miastach oddawali ludzie krew - Dziekuję Dziekuję Dziękuję - choć te słowo jest niczym w stosunku do tego co nam ofiraowaliście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam i widziałam sie z Secamem w punkcie krwiodawstwa.

Jak Wy to robicie że się widzicie ? Może ja nowa jestem i nie znam Was z widzenia ?

Byłam, wzięli , grupy nie znam, ale mam nadzieje że przydasie.

 

Grzesia trudno nie zauważyć, no chyba, że się nie wie kogo szukać, ale przecież jest avatar!!!

 

Super, że tyle osób z naszej grupy i ich powinowatych ruszyło oddać krew dla Dosi. Tyle nieszczęść chodzi po świecie, ale dopiero jak dotyka kogoś bliskiego to dociera do świadomości.

 

Czekamy na dobre wieści po operacji.

 

Będzie dobrze http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/n020.gif

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...