Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie Waszą Grupę!

 

Sprawa jest tego rodzaju, iż zastanawiam się nad kupnem działki w Waszym regionie. Mam ojca, który za moją namową przeniósł się na "stare lata" do Świdnicy (miasto niemal idelane), od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem działki w tamtej okolicy lub na linii do Strzelina, względnie Strzelin-Wrocław.

 

Proszę o konstruktywne uwagi i wasze odczucia. Będę szczerze zobowiązany za ceny działek i informacje, gdzie szukać po za agencjami. Pewnie przecieraliście wcześniej szlak...może inne lokalizacje preferuję raczej kierunek południowy, chyba, że...

 

Z pozdrowieniami "Warszawiak Nietypowy" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Warszawiak! Nietypowy :D

Polecam Świdnicę, miato ładne a tereny wokół super.

B. fajne działki leżą przy drodze Ś-ca - Modliszów oraz w kierunku Witoszowa. W innych stronach też się coś znajdzie, ale w/w widziałem.

Napisz czy Cię to interesuje, można poszperać dalej.

A moja chrzestna mieszka w Chotomowie. Całkiem niedawno się pobudowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Warszawiak! Nietypowy :D

Polecam Świdnicę, miato ładne a tereny wokół super.

B. fajne działki leżą przy drodze Ś-ca - Modliszów oraz w kierunku Witoszowa. W innych stronach też się coś znajdzie, ale w/w widziałem.

Napisz czy Cię to interesuje, można poszperać dalej.

A moja chrzestna mieszka w Chotomowie. Całkiem niedawno się pobudowała.

Sprawa nietypowa pod względem lokalizacji, że wierzyć się nie chce. Takie historie tylko życie układać może.

 

Lokalizacja działki taka własnie: bliskie sąsiedztwo miasta, alternatywne dla samochodu połączenie komunikacyjne. Mam obawy przed zbyt pofalowanym terenem, ale...Nie chciałbym też zbyt daleko od cywilizacji, lata mieszkania w aglomeracji też robią swoje.

 

Zapraszam do siebie o każdej porze dnia i roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pofalowane widoki to będziesz miał z okna :lol:

O właśnie o to mi chodzi teren pod budowę płaski, nieduży areał (ok. 10-15arów). Nie wiem, jaka sytuacja z prądem i innymi mediami. co najważniejsze, jak ceny się kształtują i jak duże działki trzeba kupować ( u mnie standartem pozamiejskim jest 1000m w porywach do 1500, ale to już rozpusta (ceny!))?

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzę, popytam. Jak cos będe wiedział konkretnego to dam znać :roll:

Dzięki. To nic pilnego, ale sprawa dojrzewa we mnie i do decyzji tylko lokalizacja pozostała.

 

Myślełm też o drodze Świdnica - Jaworzyna, zaraz jakoś po skręceniu z głownej chyba, tam widziałem kilka małych parterówek ciekawych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca, Ty tu jesteś teraz najlepiej zorientowana w towarzystwie - czy gagat jest jakoś spokrewniony z naszą Gagatą? :D

dzięki ryniu :oops: :oops: :oops: ale nie wiem czy to prawda :lol: choc fakt, po ostatnim spotkaniu próbowałam uporządkowac towarzystwo i sporządziłam listę osób gr.wrocławskiej :wink:

 

a co do pytania - chyba nie :wink: ale lepiej spytac u źródła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatnim spotkaniu próbowałam uporządkowac towarzystwo i sporządziłam listę osób gr.wrocławskiej :wink:

mogę się podjąć sporządzenia mapy.

Tak na szybko:

http://czajla.republika.pl/dom/wroclaw.jpg

ojej, jak fajnie :-) kiedyś próbowałam kogoś namówic, ale był brak odzewu ;-)...i zaraz na gorąco będziem robic listę.....mam akurat czas :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...