Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam mam pytanie czym ocieplacie swoje domki, wełną czy

styropianem? Jaką podjęlibyście decyzję, nie zwracając uwagi na

koszty (chciałabym poznać wszystkie opinie), co jest dobre a nie co

jest tańsze?

Pozdrawiam

Ocieplenie to u mnie ostatnio gorący temat :lol:

Ostatecznie zakupiliśmy Termo Organikę. Polecam kontakt bezpośrenio z Dyrektorem Regionalnym p. Rafałem Bąkiem tel. 603 97 00 34 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trabi, zapraszam. Schody wyszły super, są ozdobą mojego salonu. Fotki wkrótce. :p U nas kupę rzeczy niedokończonych. Nie mogłam też pozwolić sobie na kupić wszystkich nowych mebli, ale i tak jest super.

Jolu gratuluję przeprowadzki :) Nie ukrywam, że szczerze zazdroszczę :wink:

Ze schodów też jesteśmy bardzo zadowoleni...Trzeba przyznać p.Kowalik bardzo profecjonalnie podchodzi do tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Może ma ktoś "ciekawy" /tani/ namiar na piasek (najlepiej z transportem) do zasypania fundamentów. Południe Wrocławia - Żórawina.

Pozdrawiamy

 

Ja bralem z Sanbetu

 

 

czesciowo bralam tez z sanbetu ale transport bardzo drogo mi wyszedl

 

Szukamy dalej :)

 

wysylam na @

jak mnie pamiec nie myli 350 za wywrotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola - fajnie żeś na swoim. Ja też czuje się w domu jak na wczasach - ptaki, zające i takie tam. Sąsiedzi noszą (miejscowej) grzyby, jagody. No nie bez łyżki dziegciu- mój małżonek tak się bawił traktorem, że skosił moje ulubione krzaki pigwowca karłowatego. :evil:

 

HAHHAHAHAHAHAHAHA - mam nadzieje, że nie drogie i że rozwodu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola - fajnie żeś na swoim. Ja też czuje się w domu jak na wczasach - ptaki, zające i takie tam. Sąsiedzi noszą (miejscowej) grzyby, jagody. No nie bez łyżki dziegciu- mój małżonek tak się bawił traktorem, że skosił moje ulubione krzaki pigwowca karłowatego. :evil:

 

HAHHAHAHAHAHAHAHA - mam nadzieje, że nie drogie i że rozwodu nie będzie.

 

Projektant wnętrz u mojego brata postanowił zabawić się w ogrodnika. Z jednej strony stwierdził, że dla relaksu, a z drugiej - po co płacić komuś. Kupił cały sprzęt z górnej półki i umundurowanie. Wziął aerator i ruszył na trawnik. Tryk... coś twardo weszło... nic to... tryk... tryk... i w ten sposób napowietrzył sobie... system nawadniający. Naprawa kosztowała 7 tys. zł i tak skończyło się ogrodniczenie projektanta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trabi, zapraszam. Schody wyszły super, są ozdobą mojego salonu. Fotki wkrótce. :p U nas kupę rzeczy niedokończonych. Nie mogłam też pozwolić sobie na kupić wszystkich nowych mebli, ale i tak jest super.

Jolu gratuluję przeprowadzki :) Nie ukrywam, że szczerze zazdroszczę :wink:

Ze schodów też jesteśmy bardzo zadowoleni...Trzeba przyznać p.Kowalik bardzo profecjonalnie podchodzi do tematu :)

 

Mam pytanie - czy Oboje robiliście u Krzysztof Kowalika z Szumiradu?

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Może ma ktoś "ciekawy" /tani/ namiar na piasek (najlepiej z transportem) do zasypania fundamentów. Południe Wrocławia - Żórawina.

Pozdrawiamy

 

Ja bralem z Sanbetu

 

 

czesciowo bralam tez z sanbetu ale transport bardzo drogo mi wyszedl

 

Szukamy dalej :)

O piasek spytaj też tutaj 604409066

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam

Ocieplenie to u mnie ostatnio gorący temat :lol:

Ostatecznie zakupiliśmy Termo Organikę. Polecam kontakt bezpośrenio z Dyrektorem Regionalnym p. Rafałem Bąkiem tel. 603 97 00 34 :)

Hej! A jak cenowo np w porównaniu z allegro, icmarket ?

 

Ja tez zaczynam rozgladac sie za styropianem. Mozesz podac ile placiliscie za termoorganike ? i jaki styropian ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trabi, zapraszam. Schody wyszły super, są ozdobą mojego salonu. Fotki wkrótce. :p U nas kupę rzeczy niedokończonych. Nie mogłam też pozwolić sobie na kupić wszystkich nowych mebli, ale i tak jest super.

Jolu gratuluję przeprowadzki :) Nie ukrywam, że szczerze zazdroszczę :wink:

Ze schodów też jesteśmy bardzo zadowoleni...Trzeba przyznać p.Kowalik bardzo profecjonalnie podchodzi do tematu :)

 

Mam pytanie - czy Oboje robiliście u Krzysztof Kowalika z Szumiradu?

 

Pzdr!

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godin, u nas były drobne poprawki schodów, ale pan Kowalik, nie kwestionował naszych uwag i to co trzeba było, poprawili bez problemów. Myślę, że każdemu może zdażyć się jakiś błąd, ale liczy się podejście do klienta i nie olewanie go, jak się już weźmie kasę za usługę. Genetralnie jestem ze schodów bardzo zadowolona, zwlaszcza, że, są naprawde bardzo ładne, a widać je u nas z każdego miejsca w domu. No może oprócz kibelka. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...