Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No cóż - wygląda na to, że pan Sebastian trzyma rękę na pulsie i monitoruje forum :) . Dostałem od niego interesującą ofertę i umówiłem się na spotkanie żeby pooglądać drzwi i porozmawiać o szczegółach. O finale nie omieszkam poinformować grupy.

Przy okazji zapytam: może ma ktoś drzwi z serii Beskid fmy K&P i mógłby podzielić się ze mną swoimi uwagami na ich temat?

 

Oczywiście że monitoruje i to nie tylko to forum ;) Poszukaj sobie w necie po "Impro" to zobaczysz. Jak na mój gust jest bardzo dobrym sprzedawcą i najwidocznie ma wyniki, ale to taki OT ;) Co do kultury obsługi i sposobu reagowania - nie mam zastrzeżeń. Robi znacznie lepsze wrażenie od innych miejsc w których bywałem i dlatego do niego zwróciłem się o ofertę. Na marginesie - to my opóźniamy się z decyzją, a w sumie zależy nam na czasie. W poniedziałek jednak musimy podjąć ostateczną decyzję. Cenowo wygrywa Korona (przy pominięciu drzwi przesuwnych). Jednak termin wykonania wskazuje na lokalnego stolarza. Poza tym - mamy czasem zachcianki, które ciężko zrealizować przy produkcji "masowej" i odległości 100 km. Ponoć Korona spełniłaby wiele z nich, to jednak boję się, że ostatniej - nie. Mamy drzwi tuż obok szafy wnękowej i zobaczyliśmy ścianę obłożoną drewnem tak, że jego skrzydło stanowi jedną płaszczyznę.

Oczywiście w rozmowie z każdym sprzedawcą - nawet panem Sebstianem - nie wyłączamy filtra. Nie ufamy bezgranicznie. Większość udzialonych mi przez Pana Sebastiana informacji, była - na tyle na ile mogę ocenić - fachowa i zgodna z prawdą. Pewne pytania zadaję czasem kontrolnie, znając poprawną odpowiedź ;) Nie pamiętam już wszystkiego o czym rozmawialiśmy. W przypadku zamków listwowych, przeczytałem później opinię na tym innym forum (zapewne podawaną przez konkurencję lub ich klienta), która skłoniłaby mnie do analizowania kto ma rację, gdyby nie to, że już mam drzwi zewnętrzne. Ze swoich rozmów pamiętam jedną - nie zgadzam się absolutnie z tym, że klamki ZnAl mogą się łamać. Nie spotkałem nikogo, kto by klamkę złamał :lol: Poza tym ZnAl używany jest przez firmę Koblenz w zawiasach Kubica K2 i K7. W dodatku na forum pytałem o klamki jednej z naszych firm i pochwalono je. Sprawdziłem przy tym jednak ceny klamek, które proponował - były w przyzwoitych cenach, więc nie chodziło o sprzedaż drzwi z niską marżą i odkuciu sobie na dodatkach.

 

Podsumowując moją ocenę: warto zajrzeć i porozmawiać z panem Sebastianem, ale trzeba być też przygotowanym. Gość dużo wie i potrafi sprzedawać. To ostatnie jednak wymaga od nas - klientów - czujności ;) Sam zresztą jestem sprzedawcą ;) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sękate, nie sękate... Wszystkie wymiękają jak się walnie takim Fiskarsem.

aż mnie korci by dać szansę Frankai'owi zaprezentować możliwości siekiery ( jakkolwiek nazywałaby się ;) jadę po pniaczki ;), chyba pamiętasz co potrafię przywieźć ;)

 

He, he... Oczywiście moje wychwalanie Fiskarsa było podkoloryzowane lekko. Jednak rąbałem w swoim życiu wieloma siekierami i pod żadnym względem, żadna z nich nie zbliża się nawet do Fiskarsa. Potwierdził to zresztą stary spec, który przyszedł ze Stihlem, żeby pomóc mi rozprawić się z drewnem. Jeżeli dojdzie do spotkania, to możemy zrobić mały konkurs rębaczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Sebastian pracuje przy Gwiaździstej.

Nie na Gwiaździstej, lecz na Robotniczej. Wiem na pewno bo tam ustalalam z nim rabat dla grupy. Pozdrawiam.

Potwierdzam, najlepiej to się umówić na spotkanie bo może go nie być. No i tak jak sporo tu osób polecam go także, nawet udało nam się w prezencie otrzymać transport (braliśmy bez montażu), 35km od sklepu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBITKA.

Szanowni budujący, szukam usilnie kogoś sprawdzonego do podbitki z materiałem.

 

a przy okazji proszę o namiary na przyzwoitą podbitkę - jak zima nie zaskoczy, to także chciałbym w tym roku zakończyć temat.

 

Widać, że mało tu na forum starych budujących, bo odzew mizerny.

 

 

U mnie podbitkarze wchodzą za 2-3 tyg. Jak zrobią to podzielę się wrażeniami z ich roboty. Materiał mam kupić sama, byli wymierzyli ile i co mam kupić. Też chętnie skorzystam z namiarów na przyzwoiyą podbitkę.

Znalazłam coś takiego

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=717556111

może ktoś brał u nich i może podzielić się opinią czy warto.

Druga opcja to skład drzewny w Psarach -dokładnego adresu nie pamiętam w tej chwili.

 

Witam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBITKA.

Szanowni budujący, szukam usilnie kogoś sprawdzonego do podbitki z materiałem.

 

a przy okazji proszę o namiary na przyzwoitą podbitkę - jak zima nie zaskoczy, to także chciałbym w tym roku zakończyć temat.

 

Widać, że mało tu na forum starych budujących, bo odzew mizerny.

 

Hehe albo mieli takie przejścia z dachowco-podbitkarzami, że wolą tego nie pamiętać :wink:

 

Dokupowałem kilka listew podbitkowych na Miłoszyckiej - dostałem porządne listwy szybko i w dobrej cenie, bo jest tam dystrybutor tartaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia22 też jestem na etapie szukania deski...czy możesz podać namiar na Psary mam tam rzut beretem...z resztą Czajkowiego też :D

 

Zmobilizowałam się i znalazłam

http://www.ekodrewno.pl/kontakt/

 

Ja dwa najbliższe dni mam wyjete z zyciorysu i nie będę jeździć i oglądać dech. Jak byś była i oglądała podziel się wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Daro-k.

Ja tak wzielam do plytek w garazu. Na zdjeciach wygladalo dobrze, ale jak zobaczylam na zywo, to nie moglam uwierzyc, ze tak mozna polozyc plytki.

Wstrzymajcie sie. Jutro dam Wam numer do podbitkarza.

Daro-k juz wie o tym.

 

To ja też poproszę , może się w niedługim czasie przyda namiar:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Daro-k.

Ja tak wzielam do plytek w garazu. Na zdjeciach wygladalo dobrze, ale jak zobaczylam na zywo, to nie moglam uwierzyc, ze tak mozna polozyc plytki.

Wstrzymajcie sie. Jutro dam Wam numer do podbitkarza.

Daro-k juz wie o tym.

 

Hejka,ale byłem pierwszy!!! 8) :lol: :p

 

:oops: :oops: :oops: Wiem, wiem i postoję w swojej kolejce :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Daro-k.

Ja tak wzielam do plytek w garazu. Na zdjeciach wygladalo dobrze, ale jak zobaczylam na zywo, to nie moglam uwierzyc, ze tak mozna polozyc plytki.

Wstrzymajcie sie. Jutro dam Wam numer do podbitkarza.

Daro-k juz wie o tym.

 

Hejka,ale byłem pierwszy!!! 8) :lol: :p

 

:oops: :oops: :oops: Wiem, wiem i postoję w swojej kolejce :) :)

 

Pogadamy o tym kto i kiedy może zacząć - już tak robiłem z Kasią z forum - i się jakoś pogodziliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...