Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja dostałam wczoraj ofertę od wykonawcy - wymurowanie ścian, zrobienie fundamentów (oczywiście w odwrotnej kolejności) plus tynki, bez dachu - sama robocizna - 55 tysięcy złotych polskich.

 

Chyba się nauczę murować ściany. Albo zaprawę mieszać.

Ja też chcę tyle zarabiać.

Albo niech mąż zrzuca garnitur, gumofilce zakłada, kufajkę i do roboty na budowę. 55 tysięcy? za dwa miesiące pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałam wczoraj ofertę od wykonawcy - wymurowanie ścian, zrobienie fundamentów (oczywiście w odwrotnej kolejności) plus tynki, bez dachu - sama robocizna - 55 tysięcy złotych polskich.

 

Chyba się nauczę murować ściany. Albo zaprawę mieszać.

Ja też chcę tyle zarabiać.

Albo niech mąż zrzuca garnitur, gumofilce zakłada, kufajkę i do roboty na budowę. 55 tysięcy? za dwa miesiące pracy?

Beatko, jak robiłam rozpoznanie "działkowe" to widziałam dom w Wilkszynie właściwie już postawiony z dachem. Brygada za wszystkie prace od ziemi po dach wzieła 28 000. Mam namiary.Jeśli chcesz mogę się podzielić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałam wczoraj ofertę od wykonawcy - wymurowanie ścian, zrobienie fundamentów (oczywiście w odwrotnej kolejności) plus tynki, bez dachu - sama robocizna - 55 tysięcy złotych polskich.

 

Chyba się nauczę murować ściany. Albo zaprawę mieszać.

Ja też chcę tyle zarabiać.

Albo niech mąż zrzuca garnitur, gumofilce zakłada, kufajkę i do roboty na budowę. 55 tysięcy? za dwa miesiące pracy?

 

też mnie takie myśli napadały.

BK, robimy wspólny wypad po fufajkę?? do AE.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie wszystkich Forumowiczów grupy wrocławskiej.Zaczynamy z mężem budowę i szukamy firmy na postawienie stanu surowego otwartego(materiały + robocizna)-dom parterowy z poddaszem użytkowym 200,niepodpiwniczony.Czy możecie nam kogoś rozsądnego polecić?Będę ogromnie wdzięczna za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, joanna33,

 

też cały czas szukamy, rozmawiamy.

Niewykluczone że znajdziemy bardzo blisko miejsca gdzie się budujemy - chcemy mieć oferty kilku firm, ale ważne żeby były przez kogoś polecone.

 

A gdzie się budujesz?

 

yemiołka - dawno nie byłam w AE, myślę że nie będzie problemu z kupieniem jakiejś gustownej kufajki na budowę - z wiosennej kolekcji. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, jak robiłam rozpoznanie "działkowe" to widziałam dom w Wilkszynie właściwie już postawiony z dachem. Brygada za wszystkie prace od ziemi po dach wzieła 28 000. Mam namiary.Jeśli chcesz mogę się podzielić :lol:

 

 

zara, bardzo chętnie - pisz na priva.

Jak poszukiwania działki?

Czyżby Wilkszyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie wszystkich Forumowiczów grupy wrocławskiej.Zaczynamy z mężem budowę i szukamy firmy na postawienie stanu surowego otwartego(materiały + robocizna)-dom parterowy z poddaszem użytkowym 200,niepodpiwniczony.Czy możecie nam kogoś rozsądnego polecić?Będę ogromnie wdzięczna za pomoc.

Witaj,

 

trochę już późno na szukanie takiej ekipy :( Co lepsze mają już zaplanowany cały sezon. Ale próbuj, juz wielokrotnie podawałem namiary na moją ekipę inni czynili podobnie. przejrzyj wstecz ten wątek to na pewno znajdziesz. A może ktoś te dane poda Ci hurtem w jednym poście ?

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów z grupy wrocławskiej.Buduje się w Kamieńcu Wrocł. i mam zamiar w tym roku się wprowadzić sie do nowego domu.Jestem na etapie wykańczania domu tzn. mam stan zamknięty z instalacjami ocieplenie zew.Nie wiem czy ktoś też buduje się w Kamieńcu ,z tego co wyczytałem to BK-Gajków i Dobrzykowice któremu dziekuje za namiary na tynkarzy którzy są OK.Serdeczne pozdrowienia Wiech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice któremu dziekuje za namiary na tynkarzy którzy są OK.Serdeczne pozdrowienia Wiech.

 

Cieszę się :) Podrzucę Ci (i innym) namiar na dobrego regipsiarza i kafelkarza w jednej osobie. Nie jest najtańszy i ciężko z nim zejść poniżej pewnego poziomu ceny...ale warty jest swojej ceny. Szczególnie jak ktoś chce coś wiecej zrobić z regipsu czyli jakieś krzywizny, póleczki i inne nietypowe pomysły :) przetestowany został na wszelkie sposoby, aktualnie robi mi łazienke - Piotr Ryż kom. 605280156

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduję się w Ząbkowicach Śl. jakieś 60 km od Wrocławia.Też się orientowałam wcześniej odnośnie firm i prawdę powiedziawszy jestem mocno zaskoczona.Różnice cenowe w wykonaniu tego samego projektu sięgają nawet 80.000 PLN,a swoją drogą ciekawe skąd fachowcy biorą takie ceny-60.000 netto za dwa miesiące pracy-zaczynam żałować ,że nie skończyłam wydziału budownictwa-też bym chciała tyle zarabiać:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice dzieki za namiary ,myśle ze sam sobie poradze ze ściankami regipsowymi na poddaszu.Kończe w tej chwili ocieplać poddasze wełną (kłuje trochę) ale idzie wytrzymać ale wiem że zrobię to dokładnie.Mogę polecić namiary na tartak w Prusach koło Łagiewnik firma Bek i syn oraz dekarza i do ocieplenia zew.Pozdrawiam Wiech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze a może by tak zrobić listę polecanych wykonawców, któą by sie uzupełaniało, wówczas wszystkie namiary byłyby w jednym miejscu a nie porozrzucane na 60 stronach ? Matko Ivonesco co Ty na to ? :D Polanka mógłby np to wrzucić na swoja stronęwówczas trzeba by było kliknac link i wszystko masz jak na dłoni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice, świetny pomysł z tą listą.

 

Droga grupo - zaraz zmykam do domu, jutro mam urlop :D , a ponieważ nie będę chyba jutro zaglądać na Forum (okna, zakupy, dzieci, ciasta, no i parę dużych fuch :( - kiedy ja to zrobię? :roll: ), to teraz składam wszystkim żeczenia Wesołych Świąt - leniwych, bezczynnych, rodzinnych, zrelaksowanych, pogodnych, słonecznych.

Pozdrawiam serdecznie

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...