Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Swego czasu myślałem własnie nad takimi, bo na pewno są proste w montażu i prawidłowo wykonane.

Wychodzi też taniej od klasycznych, bo mozna poskładać samemu z pomocą np. kolegi.

 

Widziałem je też na targach i jest to bardzo ciekawe rozwiązanie - gdybym robił klinkierowe to na pewno takie.

 

Buuuu. Jednak nie zrobią mi słupków :( Robią tylko 36x36, a ja chciałem 36x100. Te co widziałeś to pewnie były z innego klinkieru, a ja mam już na domu Roben NF-17 i muszę mieć płot z takiego czegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej,

mam do Was pytanie - zdecydowalismy na wentylacje mechaniczna z rekuperatorem i wzwiazku z tym chcemy zrezygnowac z komina w ktorym mialyby byc kanaly wentylacji grawitacyjnej i wywiewek dachowych, czy ktos z Was juz cos takiego robil i wie jak wyglada sprawa odbioru w urzedzie? Przepisy nie mowia o tym jednoznacznie wiec podejrzewam ze kazdy urzad moze to zinterpretowac po swojemu.

Ma ktos juz jakie doswiadczenia w tym temacie?

 

pozdrawiam

 

Nie ma kłopotu, odpowiednią zmianę wprowadza kierownik w dzienniku budowy. A na koniec i tak musisz wołać kominiarza na odbiór i robi on normalny odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o namiary na sprawdzonego hydraulika.

 

Jeszcze nie doszłam do tego etapu, ale z moich notatek robionych po lekturze FM (przy czym przepraszam forumowiczów, ale nie pamiętam kogo cytuję):

 

"no skończył u mnie hydraulik i mogę go z czystym sumieniem polecić.Facet naprawdę zna się na rzeczy i ma dużo fajnych pomysłów. Pan Jacek 667-677-624.

Sam zamawiał materiał przywoził i jeszcze faktury na nas brał. "

 

"hydraulik Polecam naszego instalatora Marcin Ostrowski tel. 691662120. Niedawno u nas skończył. Powołaj się na Jolę z Radwanic."

 

"... u Nas robił Pan Krzysztof Starula - 501-017-582 robi dobrze i sensownie wycenia - jak na razie nie można narzekać. Robił całą hydraulikę i podłogówkę.

Trzeba sie z nim spotkac pogadać i ustalić wszystko - wówczas podejmiecie decyzję."

 

"polecam ADAR Adam Dudek z Jelcza Laskowic"

 

To by było na tyle :wink:

 

A sprawdzaliście Adama? 602253166

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, robię ranking podbitki - ile kto zapłacił? bo cosik mi tu nie pasuje. 60pln za roboziznę i 25 za materiał to chyba dużo.

Rzućcie swoje wyceny.

 

Nasi za robociznę chcą 50 zł za mb i materiał 20-25 zł :roll:

 

 

No to wyższa norma.

Słyszałem o szcześciarzach co płacili 40 i 20. No moi rzucili hasło 60 i 25 więc im podziekowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o namiary na sprawdzonego hydraulika.

 

Jeszcze nie doszłam do tego etapu, ale z moich notatek robionych po lekturze FM (przy czym przepraszam forumowiczów, ale nie pamiętam kogo cytuję):

 

"no skończył u mnie hydraulik i mogę go z czystym sumieniem polecić.Facet naprawdę zna się na rzeczy i ma dużo fajnych pomysłów. Pan Jacek 667-677-624.

Sam zamawiał materiał przywoził i jeszcze faktury na nas brał. "

 

"hydraulik Polecam naszego instalatora Marcin Ostrowski tel. 691662120. Niedawno u nas skończył. Powołaj się na Jolę z Radwanic."

 

"... u Nas robił Pan Krzysztof Starula - 501-017-582 robi dobrze i sensownie wycenia - jak na razie nie można narzekać. Robił całą hydraulikę i podłogówkę.

Trzeba sie z nim spotkac pogadać i ustalić wszystko - wówczas podejmiecie decyzję."

 

"polecam ADAR Adam Dudek z Jelcza Laskowic"

 

To by było na tyle :wink:

 

A sprawdzaliście Adama? 602253166

 

Witam

Dla mnie ostatnio robił Pan Piotr Roll nr 888078236 jest z Namysłowa ma długie terminy, ale można zawsze spróbować zapytać. Dobry, solidny i zawsze pod telefonem.

Jak instalator bierze dla Was materiał albo piec proście o fakturę koniecznie, bo czasem w pierwszym etapie zapomina się o tym i o wypełnieniu gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...