Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

On 2002-04-03 16:07, Darek wrote:

Ciezko dostrzec Dystrybutorke. Zalepla szybe "jajkiem".

 

no fakt. dziwne, ale prawdziwe. :grin:

w dodatku jajo jest prehistoryczne :eek:

zaraz wysyłam magiczną tabelkę z nowym kawałkiem!

proszę grzecznie uzupełniać i odsyłać.

kto niezdecydowany co do 12.05 - niech się zdecyduje.

hej i ho!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi i przemyślenia do nowej zakładki.

 

Te pojawiające się kolorki w tle zachęcają mnie do wstawiania "+" i "-". Czy taki był zamysł autora? Czując się tym ograniczony chciałbym zadać parę pytań i wyżyć się w tym oto miejscu.

 

1. Proszę podać ile litrów czystego spirytu wchodzi na 1 "mało". Ja dodatkowo nie rozumiem policyjnego promila i stan wskazujący u siebie rozpoznaję po tym, że zaczynam zbyt dużo gadać :???: a z kolei stan upojenia następuje gdy procenty przestają mi smakować (no może z wyjątkiem tych bankowych). Jeżeli spotkanie odbędzie się we Wrocławiu, to wypiję "za mało".

2. O jakie tańce chodzi: pijackie, gimnastykę czyli taniec nietowarzyski inaczej niesparowany, towarzyski (w szerszym niż turniejowy znaczeniu), czy góralski (skoki przez ognisko)? Ja osobiście uważam taniec za subtelną formę seksu, więc uznaję tylko ten towrzyski i inne mnie nie interesują. Taniec na budowie? To byłaby niezła ciekawostka. A może drogi Yarząbku miałaś o tym pisać na innym Forum?

3. Spotkanie bez ogniska będzie bez sensu. Nie wiem tylko czy podobne zdanie będzie miała obsługa restauracji :lol:

 

Dalej, dalej spóźnialscy - deklarować terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-04-03 17:47, Frankai wrote:

Czując się ograniczony

no cóż.......... może i jesteś OGRANICZONY..... skoro tak twierdzisz.. :roll: :grin:

 

cholera, Franek mi nawalił tyle uwag [reszta poszła na priva], że chciałam mu tę tabelkę w gardło wcisnąć!!! [:wink:]

no ale stwierdziłam, że nie chce mi się teleportować do Ostrowa.....

moje skopiowane pola mu się nie podobają, kurde no! i inne tam takie...

 

ale po namyśle stwierdziłam, że pewnie jest zazdrosny o to, że tak dobrze sobie radzę na nowym stanowisku [:grin:]...

no i mi przeszło.

choć i tak uważam, że gość jest upierdliwy :lol:

 

 

chodzi o tańce pijackie, rzecz jasna.

bo u mnie program imprezowania jest następujący:

1.gadam

2.a następnie rozrabiam [w tym zakresie mieszczą się właśnie wszelkiego rodzaju tańce; na naszym spotkaniu: z Agnichą na stole, to już przecie ustalone.]

 

cześć, Słoneczka! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yemiołko złotko Ty nasze w żadnym wypadku nie chciałem Cię obrazić. Nikt lepiej nie spełni zadania zorganizowania dżamprezy niż Ty!!! Jeżeli moje uwagi dotknęły Cię więc zamilknę na weki. Zresztą jak pisze Alanta - cały czas jestem w stanie wskazującym, więc nie przejmuj się moim bełkotem.

 

A propos dziwnych zachowań po wypiciu, to mój sąsiad rzuca siekierą, a jedna Chinka którą spotkałem najpierw staje się wesoła i rozmowna, a potem robi striptiz. Osobiście nie byłem świadkiem tychże zdarzeń, ale wolałbym zobaczyć to drugie.

 

A może pozostali się przyznają co robią po przedawkowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-04-05 13:51, ryniu wrote:

Widocznie jest jakiś ukryty związek między sztuką budowania a sztuką kulinarną, ale ja go nie czuję.

 

niekoniecznie jest.

ale nie napisałeś w jakich kategoriach ma być dobry, więc przyjęłam życiowe, bo na tym się znam: dobry jest, bo i obiad zgotuje i śmieci wyniesie i mnie nie bije :grin: :grin:

 

====================

w imieniu grupy okołowrocławskiej: dzięki za pozdro. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...