Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cytuje Dobrzykowice (matko Ivonesco) a może też stworzyć listę fiirm i osób przed ktorymi należy się strzec.Myślę że przyszli inwestorzy ustrzegli by się przed niejedną wpadką.Podaje namiary na murarza z Kamieńca Wr. ma na imię Wojtek mieszka przy sklepie Smak w Kamieńcu nazwiska nie znam.Jestem bardzo niezadowolony z jakości prac oraz alkoholu w trakcie prac.Wybacz mi za tą matke Ivonescę ale musiała byś być leciwą dama żebyś była moją matką ponieważ ja jestem po 50. Serdeczne pozdrowienia Wiech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolic Wroclawia, potrzebuję mapę do celów projektowych

info proszę na maila [email protected]

z góry dziękuje i pozdrawiam

Nie wiem czy jest tani ale na pewno solidny : Trojanowicz kom. 605676505

możesz się powołać na krzyska z dobrzykowic :)

 

"Mój" geodeta - robi mapki nam i jeszcze sąsiadom (Pozdrawiam sąsiadów :) ) przy takim zbiorowym zamówieniu zszedł dość mocno z ceny :wink:

p. Żurowski, 0600 805381, mieszka pod Oławą, dość szybko wykonał pracę - nam zależało na czasie.

Niedługo będę mieć namiary na geologa, a potem na wykonawcę.

Na priv mogę podać namiar na architekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Blondyna !

Pisz śmiało

 

Co Wy z tymi majówkami macie ????

Robić się Wam nie chce ?????!!!!!

 

No dobra.

Uwaga !!!

Majówka w Wilkszynie

Termin 2 maja (niedziela)

Program :

14:00 zlot w Smoczej Jamie (komplementacje, okrzyki zachwytu, rąsia, buźka, goździk, klapa )

15:30 pakowanie kiełbachy do plecaków i wdrapywanie się na przywiezione rowery.

16:00 Wyjazd na wycieczkę krajoznawczą.

1. Przykład budownictwa szkieletowego, technologia a praktyka na podstawie paśnika dla zwirząt (wykład poprowadzi... no właśnie, kto buduje kanadyjczyka ??)

2. Wiosenny koncert ptaków, wysłuchanie i komentarze ( wykład z ornitologii wygłosi Sroka)

3. Historia a dzień dzisiejszy. Przykład budownictwa przedwojennego niemieckiej generalicji, rezydencja w lesie, oblicza formy w środowisku naturalnym ( Wykład poprowadzi Sławek z żoną )

4. Zbieranie chrustu i wspólne rozpalenie ogniska jedną zapałką.

5. Rozpakowanie kiełbasek :) i czas na konsumpcję.

6. Zjazd downhill'owy z Wiśniowej Góry.

7. Powrót tych, którym udało się przeżyć , rowery można pozbierać do pustych plecaków, lub wlec za sobą. ( Pechowcom doraźnej pomocy medycznej nie zapewniamy )

8. Ucztowanie w pieczerze do rana z powodu ocalenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Blondyna !

Pisz śmiało

 

Co Wy z tymi majówkami macie ????

Robić się Wam nie chce ?????!!!!!

 

No dobra.

Uwaga !!!

Majówka w Wilkszynie

Termin 2 maja (niedziela)

Ja już w przedbiegach odpadam, jadę na prę dni odetchnąć czeskim powietrzem :( Obawiam się, że może być wielu takich co na ten weekend zaplanowało sobie jakiś wyjazd już o wiele wcześniej :(

Mam nadzieję, że chociaż porobicie zdjęcia ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...