Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czy mogę się tu poradzić - na jaką bramę waszym zdaniem powinnam się zdecydować?

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd2a57ed47b9fee9.html

 

albo:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/104d0b25417aca15.html

 

Bramę nr 1 widziałam w Kiełczowie, wygląda solidnie, brama nr 2 jest proponowana przez wykonawcę, widziałam ją zatem tylko na zdjęciu.

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz, popatrz....piłę spalinową :lol:

no tak....ale od tego spotkania z sękatym pniakiem to trochę minęlo 8)

a Dobrzyk rzeczywiście zaginął gdzieś :-? ......ale może choć Yemiołka się odnajdzie 8)

 

Mój kontakt do Yemiołki zniknął razem z kartą sim, ale jak trzeba to znajdziemy ich w tym Smolcu ;) ,

Sękate, nie sękate... Wszystkie wymiękają jak się walnie takim Fiskarsem.

aż mnie korci by dać szansę Frankai'owi zaprezentować możliwości siekiery ( jakkolwiek nazywałaby się ;) jadę po pniaczki ;), chyba pamiętasz co potrafię przywieźć ;)

 

się Y. odnalazła...

po prawdzie - interesem trochę przygnana... ale i sentymentem też :lol:

no dobra, to nieśmiało zapytam: ma ktoś może namiara na osóbkę jakąś sympatyczną - albo i nawet niesympatyczną, bo zaczynam być zdesperowana :lol: - świadczącą usługi transportowe w gminie Kąty Wroc. i okolicach - potrzebujem traktora z przyczepą albo busa zużytego vel osobówki z dużą przyczepką do przywiezienia drewna w metrach, ok. 20 km.

/taaa, czyli jak co roku zaskoczyła nas zima :lol: nasze drewno w lesie leży i kwiczy, i jak to jeszcze trochę potrwa, to chyba zacznę po nie na piechotę łazić i przynosić w kieszeniach 8) /

 

Ivo, Smoku & Co., już nie mogę czytać, jak my się umawiamy nieustannie - może byśmy się tak dla odmiany spotkali w końcu...? 8)

tak z nagła i bez przyczajki, żeby Smok w galopie znów zapomniał przebrać kapcie na lakierki :lol: :lol:

Smoku, dryndę, by zaistnieć na nowej karcie SIM. chyba że już nr nie ten?

 

pozdro z podwrocławskich błot dla całej WROgrupy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupe

nastepny etap mamy przed soba ocieplenie poddasza/nieuzytkowego/

i kolejny dylemat jakiej firmy welna ocieplac Wełna Rockwool czu izower

jedni mowia izower be inni tylko nie rockwool jest be i badz tu madry

parametry zblizone z tego co sie zorientowalam

mamy krokwie 15cm miejscami 17cm

chcemy dac welne 15cm i druga warstwe 5cm

a jak wy robiliscie i co radzi szanowna grupa

na was zawsze mozna liczyc

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Troszkę już to forum przeglądam a dopiero teraz trafiłem na tą grupę :) wyszukiwarka forumowa coś mnie nie lubi.

Czy ktoś może polecić firmę robiąca kuchnie na zamówienie? Fronty lakierowany mdf, blaty laminowane. Na razie Wrzosowa zabiła mnie ceną. W studiu w Astrze było trochę lepiej, ale wierzę, że są tańsi wykonawcy i przy tym solidni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - czy ktoś użytkuje gerdę WX 20, GWX 20 lub CX 20? Niestety budżet nie pozwala na drzewianne, bo to 2x tyle co gerda.

Proszę o wrażenia z użytkowania, lub porady co ciekawego można dostać do 3tys.

Pozdrav

 

my mamy gerdę SX20, super dzwi :) zależało nam na bezpiecznych i ciepłych drzwiach a to chyba jedyne takie. Klamka nam się średnio podoba, ale to akurat zawsze można zmienic, choć już się przyzwyczaiłem ;) No i największa wtopa to to że przy tych drzwiach można zarzyczyć sobie dowolny wzorek tłoczenia, a ja tego nie wiedziałem, i żaden któy był "gotowy" nam nie odpowiadał więc są gładkie.

 

P.S. Niebardzo rozumiem porównanie drzwi drewnianych do takiej gerdy, przecież zwykłe drewniaki od stolaża to bylejaką siekierą pokonasz, a taką gerdę to wolałbym przez komin wchodzić gdyby nie było innego wejścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupe

nastepny etap mamy przed soba ocieplenie poddasza/nieuzytkowego/

i kolejny dylemat jakiej firmy welna ocieplac Wełna Rockwool czu izower

jedni mowia izower be inni tylko nie rockwool jest be i badz tu madry

parametry zblizone z tego co sie zorientowalam

mamy krokwie 15cm miejscami 17cm

chcemy dac welne 15cm i druga warstwe 5cm

a jak wy robiliscie i co radzi szanowna grupa

na was zawsze mozna liczyc

pozdrawiam cieplutko

isover cacy i rockwool cacy moim zdaniem liczy sie aktualna cena...po prawdzie wykonawcy wola klasc isovera, ale ja po wymianie welny rockwool po kunie mam teraz isover i nie widze roznicy moj piec gazowy tez nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...