Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam grupę wrocławską od jakiegoś czasu śledzę wasze ''rozmowy'' i w końcu się odważyłam przedstawić ,winika że BĘDĘ kiedyś sąsiadką polanki i dachowca zaczynam budowę w Ozorowicach i bardzo interesuje mnie lista DOBRYCH fachowców .POZDRAWIAM

Witaj! swego czasu też błąkaliśmy się po Ozorowicach, ale skończyliśmy jednak w Pęgowie. Ale zawsze można się wybrać na małą wycieczkę...

Jeśli chodzi o fachowców to mieliśmy dobrych murarzy i cieśli. Możesz się wybrać i obejrzec efekty ich pracy, zapraszamy, albo http://czajla.republika.pl/dom/dom.htm

pozdrawiamy 2polanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra.

Uwaga !!!

Majówka w Wilkszynie

Termin 2 maja (niedziela)

Program :

15:30 pakowanie kiełbachy do plecaków i wdrapywanie się na przywiezione rowery.

16:00 Wyjazd na wycieczkę krajoznawczą.

My się piszemy na opcję bez rowerów, za to z dwulatkiem :evil: .

Ale nie chcielibyśmy stracić pozostałych punktów programu!!

A na grilu upieczemy sojowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, co do grillowej terminowosci nam nie pasuje też 15-16.05 -> jakby kogoś to interesiło, to odbywają się wtedy we Wro. warsztaty piwowarskie 8)

[Dachowiec, Ty lubisz pędzić :lol:, może pora na pifko?]

 

DOstaniecie młotki i bedziecie zbijac beczki ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, co do grillowej terminowosci nam nie pasuje też 15-16.05 -> jakby kogoś to interesiło, to odbywają się wtedy we Wro. warsztaty piwowarskie 8)

[Dachowiec, Ty lubisz pędzić :lol:, może pora na pifko?]

 

DOstaniecie młotki i bedziecie zbijac beczki ? 8)

nie Misiaczku, to nie są warsztaty dla bednarzy!! 8) 8) [=morrrda]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, co do grillowej terminowosci nam nie pasuje też 15-16.05 -> jakby kogoś to interesiło, to odbywają się wtedy we Wro. warsztaty piwowarskie 8)

[Dachowiec, Ty lubisz pędzić :lol:, może pora na pifko?]

 

No właśnie,

zbliża się sezon na różne takie imprezy. Słyszałam np. o imprezie plenerowej p.t. Sami Swoi - to może być tylko w Dobrzykowicach...

A kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich Wrocławiaków, ja też mam zamiar wkrótce nie wdychać spalin, a mój wybór to Krzeptów i okolice.... mam zamiar teraz już bardziej aktywnie włączyć się w działania grupy, dotychczas ograniczałem się jedynie do czytania :(

ad7

no ładnie, ładnie, to już wiem, skąd ta ilość oglądań[podglądań] wątku!

teraz się dopiero wszyscy uaktywniają na zapach chmielu i kiełbaski,hehe 8)

no to witamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z analizy map wynika że do yemiołki mi najbliżej :) a co do wyjścia z ukrycia to wiadomo że na wiosnę wszystko wyłazi spod ziemi :) pozdrawiam serdecznie jeszcze raz. Co do mojej budowy to jestem w tej chwili na etapie analizy ewentualnych projektów, czy ktoś z okolic Wrocławia buduje d53?? a zapach chmielu i kiełbasy oczywiście taaaaak!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z analizy map wynika że do yemiołki mi najbliżej :) a co do wyjścia z ukrycia to wiadomo że na wiosnę wszystko wyłazi spod ziemi :) pozdrawiam serdecznie jeszcze raz. Co do mojej budowy to jestem w tej chwili na etapie analizy ewentualnych projektów, czy ktoś z okolic Wrocławia buduje d53?? a zapach chmielu i kiełbasy oczywiście taaaaak!

ano ano, mijam drogowskaz do tajemniczego K. co dzień.

ładnie tam? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yemiołko. Na pewno jest ładniej niż na osiedlu brrrrrr..... we Wrocławiu, chociaż kocham to miasto miłością od pierwszego spojrzenia. Tajemniczy K. jest równie tajemniczy póki co również dla mnie, bo moja działka to takie peryferia raczej, chociaż niedaleko naszego wieeeelkiego lotniska:) Sądząc po ilości budów rosnących dookoła ciężko będzie niedługo wjechać do Wrocławia od tej strony świata.... ale nic to "damy radę" aby tylko na swoim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...