Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

[

Ja mam chyba zjazd na powiatową nawet, ciekaw jestem czy też tak łatwo pójdzie.

 

Hmm, ja też mam zjazd niestety na drogę powiatową. Musisz miec pozwolenie na wybudowanie podjazdu na ich kawałku, do tego projekt, a potem pozwolenie na budowę. Masakra biurokratyczna.

 

Ja już mam pozwolenie z powiatu wrocławskiego, załatwiłam to przez pośrednika, ale oczywiście więcej mnie to kosztowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiem, że czas średni, ale akurat nas z drzwimi pili.

 

Chcemy kupić drzwi Madryty z Porty w Bel-polu na Bielanach. Juz tam jedne kupowaliśmy i jesteśmy zadowoleni. Tym razem biorę bez montażu, żeby sobie vacik póżniej odliczyc :)

Może sa jacyś chętni na większe zamówienie co by zniżkę wywalczyć ?? MOżemy poczekać do początku stycznia, jakby sie ktoś zastanawiał. w razie zainteresowania proszę o info na priva.

 

Pozdrawiam, Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Ja mam chyba zjazd na powiatową nawet, ciekaw jestem czy też tak łatwo pójdzie.

 

Hmm, ja też mam zjazd niestety na drogę powiatową. Musisz miec pozwolenie na wybudowanie podjazdu na ich kawałku, do tego projekt, a potem pozwolenie na budowę. Masakra biurokratyczna.

 

Ja już mam pozwolenie z powiatu wrocławskiego, załatwiłam to przez pośrednika, ale oczywiście więcej mnie to kosztowało.

 

Ale ja projekt zjazdu miałem w projekcie budowy domu, więc pozwolenie na to mam. Poza tym u mnie powiat trzebnicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po Świętach i czas na bardziej przyziemne pytania ;) - jaki konkretny model Bekera możecie polecić jeśli chodzi o gniazdka/etc? Waham się pomiędzy Legrandem Sisteną, a Bekerem - przedział cenowy oczywiście ludzki (metalowe za 60-100zł za punkt odpadają ;) ).

 

Pzdr

 

Ja chciałem Berkera kwadrat, bo mam w mieszkaniu, ale ceny mnie zabiły. Ostatecznie jest Kontakt Simon - Classic od p. Łukasza z Instelu.

 

Serdecznie polecam - bardzo dobre ceny!

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Carive Legranda, bardzo tanie, dobrze wyglądają i sie sprawują.

 

Jola, cariva jest fajna jednak jest linią budżetową i nie ma w serii paru czasami potrzebnych rozwiązań. M.in. z braku ramki x5 wybrałem Simona Basic Modul. Jakościowo bardzo dobre, wizualnie to już kwestia gustu i potrzeb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie CiCoNieMająDrzwiWejściowych !!!

 

Zacząłem negocjacje z producentem drzwi wejściowych spod Oławy.

 

Czy w tej chwili jest ktoś, kto rozgląda się za drzwiami drewnianymi? Dajcie znać.

 

Od handlowca dostałem w cenie drzwi montaż i klamki. Czekam co zaoferuje właściciel.

 

Drzwi Art-Tom http://www.drzwizewnetrzne.com - można je zobaczyć np w Kobexie na Robotniczej.

 

Pozdrav[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...